Mens Results Jump to
Womens Results Jump to
Boys 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Jacob Rice 11.43a Sheboygan South
2. 12 Oscar Huizar 11.46a Manitowoc Lincoln
3. 12 Colton Becker 11.72a Manitowoc Lincoln
4. 12 Nate Winter 11.84a Sheboygan North
5. 10 Joseph Fuhrmann 11.88a Sheboygan North
6. 12 Dylan Henrickson 11.93a Manitowoc Lincoln
7. 9 Devin Kooistra Floyd 12.21a Sheboygan South
8. 11 Devon House 12.24a Sheboygan North
9. 11 Jacob Curran 12.25a Manitowoc Lincoln
10. 12 Zachary Grohskopf 12.26a Sheboygan North
11. 11 Lee Kou Lee 12.36a Sheboygan North
12. 12 Peter Pritzl 12.46a Manitowoc Lincoln
13. 11 Seth Starck 12.59a Sheboygan North
14. 10 Malcome Young 12.60a Manitowoc Lincoln
15. 11 Kyle Alvares 12.64a Sheboygan South
16. 10 Malcolm Curran 12.77a Manitowoc Lincoln
17. 12 Mason Prunick 12.83a Sheboygan South
18. 12 Colin John 12.89a Sheboygan North
19. 12 Holden Backus 12.90a Sheboygan North
20. 9 Mike Kaufman 12.98a Manitowoc Lincoln
21. 10 Kobe Xiong 13.01a Sheboygan North
22. 10 Javon Vue 13.26a Sheboygan North
23. 10 Josh Estrada 13.27a Manitowoc Lincoln
24. 9 Brandon Lee 13.28a Sheboygan North
25. 9 Preston Schaetzer 13.30a Sheboygan North
26. 10 Carter Traas 13.49a Sheboygan North
27. 9 Dennis Arneson 13.57a Sheboygan North
28. 9 Shawn Miller 13.61a Manitowoc Lincoln
29. 12 Jordan Stahl 13.62a Sheboygan North
30. 9 Michael Thao 13.71a Sheboygan South
31. 9 Mitchell Mahler 13.79a Sheboygan North
32. 9 Joshua Walter 13.79a Sheboygan North
33. 9 Braden Anderson 13.91a Sheboygan North
34. 10 Kai Patrick 13.95a Sheboygan North
35. 9 Drew Hoblitzell 13.96a Sheboygan North
36. 9 James Siburt 14.05a Sheboygan North
37. 9 Cale Carlson 14.31a Sheboygan South
38. 12 Ryan Kinney 14.37a Sheboygan North
39. 9 Chase Burgess 14.46a Sheboygan North
40. 9 Cassius Rohadfox 14.68a Sheboygan North
41. 11 Devlin Bensing-Lange 14.70a Sheboygan South
42. 9 Spencer Collins 15.09a Sheboygan North
43. 9 Gage Oldenburg 15.40a Sheboygan North
44. 9 Luis Torres 15.48a Sheboygan South
45. 12 Lue Vang 15.99a Manitowoc Lincoln
46. 12 Aric Hemb 16.36a Sheboygan North
9 Marquon Wilson DNS Sheboygan North
12 Keynonn Gilbert DNS Sheboygan North
9 Sebastian Schwartz DNS Sheboygan North
10 Jordan Horkan DNS Sheboygan North
10 Isaiah Holfeltz DNS Sheboygan North
10 Eugene Gasper DNS Sheboygan North
12 James Garcia DNS Sheboygan North
10 Jacob Mesun DNS Sheboygan North
12 Demetrice Byrd DNS Sheboygan North
10 Chase Matula DNS Sheboygan North
10 Kou Vue DNS Sheboygan North
12 Brayden Kupsch DNS Sheboygan South
12 Cayden Mitchell DNS Sheboygan North
12 Evann Belvin DNS Sheboygan North
12 C.J. Hill DNS Sheboygan North
12 Joseph Zodrow FS Sheboygan North
11 Pat Schoessow DNS Sheboygan North
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Ethan Cinealis 24.42a Sheboygan North
2. 9 Devin Kooistra Floyd 24.56a Sheboygan South
3. 12 Nate Winter 24.62a Sheboygan North
4. 10 Malcome Young 24.68a Manitowoc Lincoln
5. 11 Reese Sarnowski 24.79a Sheboygan North
6. 12 Zachary Grohskopf 24.82a Sheboygan North
7. 11 Corbin Wech 24.90a Manitowoc Lincoln
8. 11 Lee Kou Lee 25.38a Sheboygan North
9. 12 Dylan Johnston 25.44a Manitowoc Lincoln
10. 10 Joseph Fuhrmann 25.48a Sheboygan North
11. 11 Garrett Braun 25.54a Manitowoc Lincoln
12. 12 Joey Schmidt 25.71a Sheboygan North
13. 10 Brock Kovacic 25.75a Sheboygan South
14. 11 Seth Starck 25.84a Sheboygan North
15. 12 Holden Backus 25.86a Sheboygan North
16. 9 Mike Kaufman 25.96a Manitowoc Lincoln
17. 11 Jacob Curran 25.96a Manitowoc Lincoln
18. 10 Malcolm Curran 26.12a Manitowoc Lincoln
19. 12 Colin John 26.40a Sheboygan North
20. 10 Rob Hoffmann 26.68a Sheboygan North
21. 9 Turner Kraus 26.68a Sheboygan North
22. 12 Jacob Kunz 27.14a Manitowoc Lincoln
23. 10 Javon Vue 27.26a Sheboygan North
24. 9 Brandon Lee 27.36a Sheboygan North
25. 9 Braden Anderson 27.47a Sheboygan North
26. 10 Michael Yang 27.54a Manitowoc Lincoln
27. 10 Josh Estrada 27.67a Manitowoc Lincoln
28. 11 Alex Frink 27.74a Manitowoc Lincoln
29. 10 Carter Traas 27.81a Sheboygan North
30. 10 Kai Patrick 27.85a Sheboygan North
31. 9 Dennis Arneson 27.90a Sheboygan North
32. 10 Kobe Xiong 28.02a Sheboygan North
33. 12 Jordan Stahl 28.05a Sheboygan North
34. 10 Eli Brown 28.08a Sheboygan North
35. 9 Joshua Walter 28.11a Sheboygan North
36. 11 Connor Hamman 28.15a Sheboygan North
37. 12 Kristopher Cox 28.33a Manitowoc Lincoln
38. 9 Shawn Miller 28.55a Manitowoc Lincoln
39. 9 James Siburt 28.97a Sheboygan North
40. 9 Mitchell Mahler 29.08a Sheboygan North
41. 9 Spencer Collins 31.16a Sheboygan North
42. 12 Lue Vang 33.50a Manitowoc Lincoln
10 Chase Matula DNS Sheboygan North
10 Kou Vue DNS Sheboygan North
10 Abraham Brower DNS Sheboygan South
12 C.J. Hill DNS Sheboygan North
12 Joseph Zodrow DNS Sheboygan North
12 Brayden Kupsch DNS Sheboygan South
9 Luis Torres DNS Sheboygan South
9 Michael Thao DNS Sheboygan South
10 Lee Montemayor DNS Sheboygan North
10 Jordan Horkan DNS Sheboygan North
12 Keynonn Gilbert DNS Sheboygan North
12 Jacob Rice DNS Sheboygan South
12 Mason Prunick DNS Sheboygan South
11 Devon House DNS Sheboygan North
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Ethan Cinealis 54.66a Sheboygan North
2. 11 Trevor Glass 56.91a Sheboygan North
3. 12 Jacob Brown 57.92a Sheboygan North
4. 12 Joey Schmidt 58.07a Sheboygan North
5. 11 Reese Sarnowski 58.35a Sheboygan North
6. 10 Joseph Fuhrmann 58.51a Sheboygan North
7. 11 Zach Welsch 59.63a Sheboygan North
8. 12 Nate Winter 59.64a Sheboygan North
9. 12 Colin John 1:00.38a Sheboygan North
10. 10 Rob Hoffmann 1:01.00a Sheboygan North
11. 11 Christian Doyle 1:01.52a Sheboygan North
12. 12 Nolan Gallimore 1:02.29a Sheboygan North
13. 9 Turner Kraus 1:02.33a Sheboygan North
14. 11 Nathan Post 1:02.66a Sheboygan North
15. 10 Harrison Stuckmann 1:02.71a Sheboygan South
16. 11 Alex Frink 1:03.12a Manitowoc Lincoln
17. 11 Seth Starck 1:03.26a Sheboygan North
18. 10 Eli Brown 1:05.14a Sheboygan North
19. 11 Connor Hamman 1:05.38a Sheboygan North
20. 9 Ethan Jaeger 1:06.59a Sheboygan North
21. 10 Abraham Brower 1:08.47a Sheboygan South
22. 9 Aiden Brotz 1:08.72a Sheboygan South
23. 10 Lee Montemayor 1:09.49a Sheboygan North
24. 9 Ben Garni 1:13.45a Sheboygan South
25. 9 Samuel Abstetar 1:14.41a Sheboygan North
26. 9 Vincent Lee 1:15.54a Sheboygan South
27. 10 Ryan Adelman 1:20.32a Sheboygan North
9 Samuel Delasanta DNS Sheboygan North
12 Zachary Grohskopf DNS Sheboygan North
11 Max Meyer DNS Sheboygan North
12 Jacob Kunz DNS Manitowoc Lincoln
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Christian Doyle 2:15.53a Sheboygan North
2. 11 Trevor Glass 2:18.59a Sheboygan North
3. 12 Jacob Brown 2:21.07a Sheboygan North
4. 10 Noah Strzyzewski 2:23.70a Manitowoc Lincoln
5. 10 David Tice 2:24.35a Manitowoc Lincoln
6. 11 Chase Sieben 2:24.37a Manitowoc Lincoln
7. 10 Jacob Casadonte 2:24.72a Sheboygan North
8. 12 Nolan Gallimore 2:25.97a Sheboygan North
9. 10 Charles Broghammer 2:27.10a Sheboygan North
10. 9 Turner Kraus 2:27.17a Sheboygan North
11. 11 Tyler Glass 2:27.54a Sheboygan North
12. 9 Thomas Usadel 2:28.38a Sheboygan North
13. 11 Henry Rotter 2:28.42a Manitowoc Lincoln
14. 11 Calvin Filer 2:29.36a Manitowoc Lincoln
15. 11 Ryan Albright 2:31.74a Manitowoc Lincoln
16. 11 Zach Welsch 2:33.04a Sheboygan North
17. 11 Jack Myers 2:33.67a Manitowoc Lincoln
18. 9 Gabriel Leistekow 2:35.39a Sheboygan North
19. 9 Ethan Jaeger 2:36.32a Sheboygan North
20. 12 Tyler Matysik 2:39.85a Sheboygan South
21. 9 Ryan Barker 2:40.37a Manitowoc Lincoln
22. 12 Brett Smith 2:44.88a Sheboygan South
23. 9 Jake Marver 2:45.29a Sheboygan South
24. 9 Alex Gilmore 2:45.98a Sheboygan North
25. 9 Reese Derksen 2:50.37a Sheboygan North
26. 11 Alexander Minglana 2:50.98a Sheboygan North
27. 11 Nathan Post 2:56.55a Sheboygan North
28. 9 Aiden Brotz 2:56.77a Sheboygan South
29. 9 Vincent Lee 3:03.03a Sheboygan South
30. 9 Ben Garni 3:05.85a Sheboygan South
31. 9 Cayden Shambeau 3:06.84a Manitowoc Lincoln
11 Alex Myers DNS Manitowoc Lincoln
10 Nic Gamez DNS Sheboygan South
12 Nic Garni DNS Sheboygan South
12 Erick Jansen DNS Manitowoc Lincoln
11 Max Meyer DNS Sheboygan North
9 Samuel Abstetar DNS Sheboygan North
10 Ryan Adelman DNS Sheboygan North
11 Jesus Salas DNS Sheboygan North
9 Luis Candelaria-Luria DNS Manitowoc Lincoln
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Erick Jansen 5:12.95a Manitowoc Lincoln
2. 10 Charles Broghammer 5:14.07a Sheboygan North
3. 11 Henry Rotter 5:14.21a Manitowoc Lincoln
4. 12 Reece Detienne 5:15.11a Sheboygan South
5. 11 Jack Cavanaugh 5:18.35a Manitowoc Lincoln
6. 11 Tyler Glass 5:21.06a Sheboygan North
7. 12 Tyler Matysik 5:24.13a Sheboygan South
8. 11 Chase Sieben 5:26.91a Manitowoc Lincoln
9. 9 Thomas Usadel 5:29.33a Sheboygan North
10. 9 Harris Uhlir 5:34.54a Manitowoc Lincoln
11. 12 Zach Kaffine 5:34.95a Sheboygan South
12. 9 Gabriel Leistekow 5:36.22a Sheboygan North
13. 10 Ben Hoyt 5:37.86a Sheboygan South
14. 12 Spencer Miesfeld 5:40.33a Sheboygan South
15. 9 Ryan Barker 5:46.61a Manitowoc Lincoln
16. 9 Alex Wollersheim 5:49.13a Manitowoc Lincoln
17. 9 Alex Gilmore 5:54.08a Sheboygan North
18. 9 Reese Derksen 5:55.16a Sheboygan North
19. 12 Nic Garni 5:57.70a Sheboygan South
20. 12 Brett Smith 6:06.55a Sheboygan South
21. 11 Alexander Minglana 6:11.67a Sheboygan North
22. 9 Cayden Shambeau 6:13.44a Manitowoc Lincoln
10 Nic Gamez DNS Sheboygan South
11 Jack Myers DNS Manitowoc Lincoln
11 Jesus Salas DNS Sheboygan North
9 Luis Candelaria-Luria DNS Manitowoc Lincoln
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Andrew Hoffman 10:59.66a Manitowoc Lincoln
2. 11 Will DiRaimondo 11:13.05a Manitowoc Lincoln
3. 10 Austin Boeldt 11:33.70a Sheboygan South
4. 11 Jack Cavanaugh 11:42.42a Manitowoc Lincoln
5. 11 Ben Boldt 11:48.06a Sheboygan South
6. 12 Ethan McGlaughlin 12:02.34a Sheboygan South
7. 12 Spencer Miesfeld 12:17.93a Sheboygan South
8. 12 Zach Kaffine 12:39.37a Sheboygan South
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Julian Tichy 22.11a Sheboygan North
12 Dylan Martens DNS Sheboygan South
11 Noah Herzog DNS Sheboygan North
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Hayden Lodel 53.14a Manitowoc Lincoln
2. 11 Julian Tichy 56.58a Sheboygan North
12 Dylan Martens DNS Sheboygan South
11 Noah Herzog DNS Sheboygan North
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. - Colton Becker
Dylan Henrickson
Peter Pritzl
Oscar Huizar 46.94a Manitowoc Lincoln
2 Jacob Rice 47.11a Sheboygan South
3 Michael Thao 56.52a Sheboygan South
Austin Watts
Evan Horen
Tyler Fenner
Hunter Zabel DQ Sheboygan South
Chase Burgess
Spencer Collins
Jordan Stahl
Preston Schaetzer DQ Sheboygan North
Braden Anderson
Dennis Arneson
Drew Hoblitzell
Jordan Horkan DNS Sheboygan North
Kou Vue
Javon Vue
Carter Traas
Mitchell Mahler DNS Sheboygan North
Ethan Cinealis
Keynonn Gilbert
C.J. Hill
Lee Kou Lee DNS Sheboygan North
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1 Corbin Wech 1:42.85a Manitowoc Lincoln
2 Drew Hoblitzell 1:51.94a Sheboygan North
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1 Garrett Braun 3:56.01a Manitowoc Lincoln
2 Christian Doyle 4:08.82a Sheboygan North
3 Holden Backus 4:23.94a Sheboygan North
4 Connor Hamman 4:32.63a Sheboygan North
5 Ben Hoyt 4:40.55a Sheboygan South
6 Aiden Brotz 5:05.52a Sheboygan South
Dylan Henrickson
Colton Becker
Peter Pritzl
Oscar Huizar DNS Manitowoc Lincoln
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1 Austin Boeldt 8:58.56a Sheboygan South
2 Noah Strzyzewski 9:15.40a Manitowoc Lincoln
3 Max Meyer 10:58.38a Sheboygan North
Shot Put - 12lb Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Jordan Eckley 49-10.50 Manitowoc Lincoln
2. 12 Connor Wigand 48-07.00 Manitowoc Lincoln
3. 11 Pat Schoessow 41-06.00 Sheboygan North
4. 12 Ryan Kinney 39-01.00 Sheboygan North
5. 11 Adam Carlson 37-06.00 Manitowoc Lincoln
6. 11 Devin Carter 36-08.50 Manitowoc Lincoln
7. 12 Jared Heinzen 35-08.00 Manitowoc Lincoln
8. 11 David Knox 35-00.00 Manitowoc Lincoln
9. 12 Evan Horen 34-01.00 Sheboygan South
10. 12 Tyler Fenner 33-07.00 Sheboygan South
11. 9 Cassius Rohadfox 31-10.00 Sheboygan North
12. 9 Sebastian Schwartz 31-02.50 Sheboygan North
13. 9 Tanner Wigand 30-07.50 Manitowoc Lincoln
14. 11 Rico Flores 30-02.00 Manitowoc Lincoln
15. 12 Austin Watts 30-00.00 Sheboygan South
16. 12 Aric Hemb 29-11.00 Sheboygan North
17. 10 Eugene Gasper 29-00.50 Sheboygan North
18. 12 Brett Newberg 28-06.00 Manitowoc Lincoln
19. 12 Kobe Reyes 28-05.50 Manitowoc Lincoln
20. 9 Garret Scapellato 28-02.00 Sheboygan South
21. 9 Gage Oldenburg 27-02.50 Sheboygan North
22. 9 Alec Vogt 26-07.00 Manitowoc Lincoln
23. 11 Hunter Zabel 26-01.00 Sheboygan South
24. 12 Derek Post 24-11.00 Sheboygan South
25. 9 Angel Ramirez 23-04.00 Manitowoc Lincoln
12 Demetrice Byrd DNS Sheboygan North
12 James Garcia DNS Sheboygan North
10 Jacob Mesun DNS Sheboygan North
10 Isaiah Holfeltz DNS Sheboygan North
9 Marquon Wilson DNS Sheboygan North
12 Cayden Mitchell DNS Sheboygan North
12 Evann Belvin DNS Sheboygan North
Discus - 1.6kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Connor Wigand 149-09 Manitowoc Lincoln
2. 12 Jordan Eckley 128-00 Manitowoc Lincoln
3. 11 Hayden Lodel 121-00 Manitowoc Lincoln
4. 11 Adam Carlson 111-09 Manitowoc Lincoln
5. 11 Pat Schoessow 108-11 Sheboygan North
6. 9 Tanner Wigand 102-11 Manitowoc Lincoln
7. 12 Aric Hemb 90-04 Sheboygan North
8. 12 Evan Horen 87-10 Sheboygan South
9. 12 Ryan Kinney 83-11 Sheboygan North
10. 9 Alec Vogt 83-05 Manitowoc Lincoln
11. 9 Preston Schaetzer 83-01 Sheboygan North
12. 9 Cassius Rohadfox 80-03 Sheboygan North
12. 12 Tyler Fenner 80-03 Sheboygan South
14. 12 Jared Heinzen 78-02 Manitowoc Lincoln
15. 10 Kai Patrick 75-08 Sheboygan North
16. 10 Eugene Gasper 73-07 Sheboygan North
17. 12 Brett Newberg 72-01 Manitowoc Lincoln
18. 11 David Knox 69-09 Manitowoc Lincoln
19. 12 Austin Watts 68-11 Sheboygan South
20. 9 Gage Oldenburg 68-06 Sheboygan North
21. 11 Rico Flores 63-10 Manitowoc Lincoln
21. 12 Derek Post 63-10 Sheboygan South
23. 11 Hunter Zabel 63-05 Sheboygan South
24. 9 Sebastian Schwartz 61-08 Sheboygan North
25. 9 Angel Ramirez 58-02 Manitowoc Lincoln
26. 12 Kobe Reyes 57-08 Manitowoc Lincoln
27. 9 Garret Scapellato 48-00 Sheboygan South
9 Marquon Wilson DNS Sheboygan North
10 Isaiah Holfeltz DNS Sheboygan North
9 Mitchell Mahler DNS Sheboygan North
12 James Garcia DNS Sheboygan North
10 Jacob Mesun DNS Sheboygan North
12 Demetrice Byrd DNS Sheboygan North
12 Cayden Mitchell DNS Sheboygan North
12 Evann Belvin DNS Sheboygan North
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Devon House 5-08.00 Sheboygan North
2. 10 David Tice 5-04.00 Manitowoc Lincoln
3. 12 Zach Kaffine 5-04.00 Sheboygan South
4. 9 Ryan Barker 5-02.00 Manitowoc Lincoln
4. 10 Michael Yang 5-02.00 Manitowoc Lincoln
6. 10 Kobe Xiong 5-00.00 Sheboygan North
7. 9 Turner Kraus 5-00.00 Sheboygan North
7. 9 Jake Marver 5-00.00 Sheboygan South
9. 10 Rob Hoffmann 5-00.00 Sheboygan North
10. 10 Brock Kovacic 4-10.00 Sheboygan South
11. 11 Kyle Alvares 4-10.00 Sheboygan South
11. 12 Holden Backus 4-10.00 Sheboygan North
13. 9 Braden Anderson 4-08.00 Sheboygan North
14. 10 Jacob Casadonte 4-06.00 Sheboygan North
15. 9 Cale Carlson 4-06.00 Sheboygan South
16. 11 Devlin Bensing-Lange 4-00.00 Sheboygan South
9 Luis Candelaria-Luria DQ Manitowoc Lincoln
11 Noah Herzog DNS Sheboygan North
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 10 Brock Kovacic 12-09.00 Sheboygan South
2. 12 Dylan Johnston 8-06.00 Manitowoc Lincoln
3. 9 Chase Burgess 7-00.00 Sheboygan North
11 Reese Sarnowski NH Sheboygan North
12 Jason Thao NH Manitowoc Lincoln
9 Cale Carlson DNS Sheboygan South
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Mason Prunick 19-03.00 Sheboygan South
2. 12 Nate Winter 18-11.00 Sheboygan North
3. 12 Joey Schmidt 18-02.00 Sheboygan North
4. 11 Trevor Glass 17-07.00 Sheboygan North
5. 11 Reese Sarnowski 16-11.50 Sheboygan North
6. 12 Joseph Zodrow 16-09.25 Sheboygan North
7. 10 Michael Yang 16-04.00 Manitowoc Lincoln
8. 9 Mike Kaufman 15-09.00 Manitowoc Lincoln
9. 10 Javon Vue 15-05.00 Sheboygan North
10. 10 Josh Estrada 15-02.00 Manitowoc Lincoln
11. 10 Harrison Stuckmann 14-07.50 Sheboygan South
12. 9 James Siburt 14-05.50 Sheboygan North
13. 10 Carter Traas 13-08.00 Sheboygan North
14. 11 Alex Frink 13-05.00 Manitowoc Lincoln
15. 10 Abraham Brower 10-07.00 Sheboygan South
10 Kou Vue DNS Sheboygan North
10 Chase Matula DNS Sheboygan North
12 Lue Vang ND Manitowoc Lincoln
10 Malcolm Curran ND Manitowoc Lincoln
12 Jacob Kunz DNS Manitowoc Lincoln
10 Joseph Fuhrmann DNS Sheboygan North
9 Brandon Lee DNS Sheboygan North
9 Joshua Walter DNS Sheboygan North
10 Jordan Horkan DNS Sheboygan North
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Joey Schmidt 36-02.00 Sheboygan North
2. 12 Joseph Zodrow 34-10.00 Sheboygan North
3. 10 Michael Yang 34-00.00 Manitowoc Lincoln
4. 10 Malcolm Curran 32-08.00 Manitowoc Lincoln
5. 12 Jacob Kunz 32-06.50 Manitowoc Lincoln
6. 9 Joshua Walter 29-08.00 Sheboygan North
7. 11 Julian Tichy 28-08.00 Sheboygan North
11 Devon House DNS Sheboygan North
Girls 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 10 Emily Dawidowich 12.97a Manitowoc Lincoln
2. 12 Shelby Nickels 13.21a Manitowoc Lincoln
3. 9 Mia Khalil 13.52a Manitowoc Lincoln
4. 11 Kelsey Czaplewski 13.71a Manitowoc Lincoln
5. 11 Meoshe Crittenden 13.75a Sheboygan North
6. 11 Lauren Merry 14.24a Sheboygan North
7. 11 Natalie Reinholtz 14.36a Sheboygan North
8. 12 Marissa Schaefer 14.55a Sheboygan North
9. 11 Taylor Hager 14.62a Manitowoc Lincoln
10. 12 Lily Lor 14.64a Manitowoc Lincoln
11. 11 Bailey Harrington 14.73a Sheboygan North
12. 11 Victoria Ripsom 14.91a Sheboygan North
13. 10 Margaret Campe 15.15a Sheboygan South
14. 10 Rachel Williams 15.15a Sheboygan North
15. 12 Lily Reyer 15.25a Sheboygan North
16. 10 Chelsea Rische 15.26a Sheboygan North
17. 10 Ariana Versey 15.29a Sheboygan North
18. 10 Emily Ross 15.63a Sheboygan North
19. 9 Josephine Ryan 15.76a Sheboygan North
20. 9 Ashlyn Roecker 15.77a Sheboygan South
21. 9 Camaile Gort 15.79a Sheboygan North
22. 10 Emma Bagnall 15.82a Sheboygan North
23. 11 Samantha Nussberger 15.93a Sheboygan North
24. 10 Lauren Schoening 15.97a Sheboygan South
25. 9 Savannah Kostichka 15.99a Sheboygan North
26. 11 Sierra Burnett 16.22a Sheboygan North
27. 10 Savanah Zodrow 16.27a Sheboygan North
28. 11 Brenna Hawkins 16.29a Manitowoc Lincoln
29. 11 Allyson Haefke 16.44a Sheboygan North
30. 10 Savannah Parnau 16.57a Manitowoc Lincoln
31. 10 Brianna Greene 16.84a Sheboygan South
32. 9 Hannah Post 16.87a Sheboygan North
33. 10 Georgia Todd 17.41a Sheboygan South
34. 11 Kaya Labine 17.75a Sheboygan North
9 Aronita Blakqori DNS Sheboygan South
9 Hope Sholten DNS Sheboygan North
9 Paige Perez DNS Sheboygan North
9 Valerie Ramirez DNS Sheboygan North
12 Mei Lin Chen DNS Sheboygan South
10 Hailey Granger DNS Manitowoc Lincoln
10 Kira Schmitz DNS Sheboygan South
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 10 Emily Dawidowich 26.39a Manitowoc Lincoln
2. 9 Mia Khalil 28.42a Manitowoc Lincoln
3. 11 Lauren Merry 29.46a Sheboygan North
4. 12 Marissa Schaefer 29.75a Sheboygan North
5. 11 Natalie Reinholtz 30.24a Sheboygan North
6. 11 Kelsey Czaplewski 30.83a Manitowoc Lincoln
7. 11 Victoria Ripsom 30.91a Sheboygan North
8. 10 Eliza Suchan 31.07a Manitowoc Lincoln
9. 11 Paola Hernandez 31.35a Sheboygan South
10. 10 Emma Bagnall 33.02a Sheboygan North
11. 10 Lauren Schoening 33.77a Sheboygan South
12. 9 Camaile Gort 34.05a Sheboygan North
13. 10 Savannah Parnau 34.16a Manitowoc Lincoln
14. 10 Kira Schmitz 34.43a Sheboygan South
15. 10 Hailey Granger 34.60a Manitowoc Lincoln
16. 9 Savannah Kostichka 34.64a Sheboygan North
17. 11 Brenna Hawkins 34.87a Manitowoc Lincoln
18. 11 Sierra Burnett 35.21a Sheboygan North
19. 11 Allyson Haefke 36.07a Sheboygan North
9 Aronita Blakqori DNS Sheboygan South
10 Savanah Zodrow DNS Sheboygan North
10 Brianna Greene DNS Sheboygan South
12 Mei Lin Chen DNS Sheboygan South
10 Jaiden Glavan DNS Sheboygan South
10 Anna Opgenorth DNS Sheboygan South
9 Josephine Ryan DNS Sheboygan North
9 Valerie Ramirez DNS Sheboygan North
9 Hannah Post DNS Sheboygan North
12 Shelby Nickels DNS Manitowoc Lincoln
10 Savannah Brusse DNS Sheboygan South
10 Madalyn Miller DNS Sheboygan South
10 Emily Ross DNS Sheboygan North
11 Meoshe Crittenden DNS Sheboygan North
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 10 Emily Dawidowich 1:02.41a Manitowoc Lincoln
2. 10 Breanna Reinhart 1:05.12a Manitowoc Lincoln
3. 11 Bailey Harrington 1:06.22a Sheboygan North
4. 9 Cayla Robinson 1:06.31a Manitowoc Lincoln
5. 9 Harper McGoldrick 1:09.52a Sheboygan North
6. 11 Autumn Bergene 1:10.50a Manitowoc Lincoln
7. 9 Madeline Green 1:12.04a Sheboygan North
8. 11 Meoshe Crittenden 1:13.90a Sheboygan North
9. 10 Emily Hermann 1:14.28a Sheboygan North
10. 10 Ariana Versey 1:19.48a Sheboygan North
11. 11 Maddeline Ivy 1:20.64a Sheboygan North
12. 12 Zoe Schrameyer 1:23.91a Sheboygan South
13. 12 Mackenzie Linger 1:26.32a Sheboygan South
14. 9 Barsha Pantha 1:31.56a Sheboygan South
15. 9 Angela Lee 1:31.89a Sheboygan South
16. 10 Kayleigh Entringer 1:33.09a Sheboygan South
12 Ashlen Ayotte DNS Manitowoc Lincoln
10 Savanah Zodrow DNS Sheboygan North
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 10 Breanna Reinhart 2:36.10a Manitowoc Lincoln
2. 11 Bailey Harrington 2:42.72a Sheboygan North
3. 11 Quinn Vande Hey 2:43.41a Sheboygan North
4. 10 Ella Reinemann 2:45.70a Sheboygan North
5. 9 Katie DiRaimondo 2:48.35a Manitowoc Lincoln
6. 9 Harper McGoldrick 2:50.68a Sheboygan North
7. 12 Brynn McDonough 2:54.40a Sheboygan South
8. 12 Macie Brogan 2:54.89a Manitowoc Lincoln
9. 10 Brenna McDonough 2:59.19a Sheboygan South
10. 10 Darahnea Moua 3:01.61a Sheboygan South
11. 10 Rachel Williams 3:03.63a Sheboygan North
12. 11 Jillian Amasone 3:04.99a Manitowoc Lincoln
13. 10 Emma Rysticken 3:19.29a Manitowoc Lincoln
14. 11 Nicole Lang 3:21.67a Sheboygan North
15. 10 Jennah Cyr 3:23.95a Sheboygan North
16. 9 Rebecca Salzman 3:30.88a Sheboygan North
17. 12 Zoe Schrameyer 3:44.48a Sheboygan South
9 Cayla Robinson DNS Manitowoc Lincoln
10 Emily Hermann DNS Sheboygan North
11 Maddeline Ivy DNS Sheboygan North
10 Eva Horzen DNS Sheboygan North
10 Shyanne Perreault DNS Sheboygan North
9 Paige Perez DNS Sheboygan North
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 10 Ella Reinemann 5:51.43a Sheboygan North
2. 11 Quinn Vande Hey 5:57.04a Sheboygan North
3. 12 Macie Brogan 6:06.38a Manitowoc Lincoln
4. 11 Jillian Amasone 6:35.81a Manitowoc Lincoln
5. 9 Rebecca Salzman 6:57.40a Sheboygan North
6. 10 Emma Rysticken 7:01.02a Manitowoc Lincoln
10 Jennah Cyr DNS Sheboygan North
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Callie Olson 19.04a Manitowoc Lincoln
2. 11 Jordan Reinemann 19.74a Sheboygan South
3. 11 Noelle Wills 20.78a Sheboygan North
4. 10 Olivia Goins 21.23a Sheboygan South
5. 12 Ericha Ostermann 23.87a Sheboygan South
12 Erin Campe DNS Sheboygan South
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Callie Olson 56.53a Manitowoc Lincoln
2. 10 Olivia Goins 1:03.99a Sheboygan South
3. 11 Noelle Wills 1:05.80a Sheboygan North
12 Lindsey Leonhard DNS Sheboygan South
12 Lily Reyer DNS Sheboygan North
12 Erin Campe DNS Sheboygan South
12 Ericha Ostermann DNS Sheboygan South
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1 Katie Banie 54.50a Sheboygan South
2 Margaret Campe 57.15a Sheboygan South
3 Lily Lor 58.06a Manitowoc Lincoln
4 Chloe Renzelmann 58.36a Sheboygan South
5 Nikkin Chang 1:04.49a Sheboygan North
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1 Lauryn Davis 1:58.86a Manitowoc Lincoln
2 Allyson Haefke 2:14.95a Sheboygan North
3 Lauren Schoening 2:20.94a Sheboygan South
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1 Autumn Bergene 4:47.65a Manitowoc Lincoln
2 Eva Horzen 5:17.85a Sheboygan North
Brenna McDonough
Brynn McDonough
Darahnea Moua
Ashlyn Roecker DNS Sheboygan South
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1 Jennah Cyr 12:54.47a Sheboygan North
2 Angela Lee 15:09.17a Sheboygan South
Shot Put - 4kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Jacque Bergschultz 27-10.50 Sheboygan South
2. 11 Samantha Nussberger 26-06.00 Sheboygan North
3. 10 Georgia Todd 26-02.00 Sheboygan South
4. 12 Mikayla Martin 25-09.00 Manitowoc Lincoln
5. 11 Kaya Labine 23-11.00 Sheboygan North
6. 10 Massendra Musial 22-09.00 Manitowoc Lincoln
7. 10 Emily Bridges 21-03.00 Sheboygan South
Discus - 1kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Jacque Bergschultz 85-05 Sheboygan South
2. 11 Samantha Nussberger 73-00 Sheboygan North
3. 11 Kaya Labine 68-09 Sheboygan North
4. 12 Mikayla Martin 68-06 Manitowoc Lincoln
5. 10 Massendra Musial 60-08 Manitowoc Lincoln
6. 10 Georgia Todd 57-06 Sheboygan South
7. 10 Emily Bridges 54-04 Sheboygan South
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 9 Katie DiRaimondo 4-06.00 Manitowoc Lincoln
2. 10 Ava Swoboda 4-04.00 Manitowoc Lincoln
3. 10 Shyanne Perreault 4-04.00 Sheboygan North
3. 11 Lauryn Davis 4-04.00 Manitowoc Lincoln
5. 11 Kelsey Czaplewski 4-02.00 Manitowoc Lincoln
6. 11 Victoria Ripsom 4-02.00 Sheboygan North
7. 10 Margaret Campe 4-00.00 Sheboygan South
8. 10 Hailey Granger 3-08.00 Manitowoc Lincoln
8. 11 Jordan Reinemann 3-08.00 Sheboygan South
9. 12 Mei Lin Chen 3-08.00 Sheboygan South
9 Ashlyn Roecker NH Sheboygan South
9 Hannah Post NH Sheboygan North
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Lauren Merry 8-00.00 Sheboygan North
2. 10 Savannah Ellis 7-00.00 Sheboygan South
3. 11 Julie Rohrer 6-06.00 Manitowoc Lincoln
3. 10 Eliza Suchan 6-06.00 Manitowoc Lincoln
5. 9 Paige Perez 6-06.00 Sheboygan North
6. 11 Brenna Hawkins 6-00.00 Manitowoc Lincoln
10 Brynn Tackett NH Manitowoc Lincoln
12 Emma Clapper NH Manitowoc Lincoln
9 Madeline Green NH Sheboygan North
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Shelby Nickels 17-01.00 Manitowoc Lincoln
2. 11 Monika Pantha 13-07.50 Sheboygan South
3. 12 Ashlen Ayotte 13-00.00 Manitowoc Lincoln
4. 9 Savannah Kostichka 12-05.50 Sheboygan North
5. 10 Yesenia Mortimer 12-05.00 Sheboygan South
6. 12 Lily Lor 12-00.00 Manitowoc Lincoln
7. 10 Madalyn Miller 11-11.50 Sheboygan South
8. 12 Lily Reyer 11-11.00 Sheboygan North
9. 10 Morgan Bartow 11-08.50 Manitowoc Lincoln
10. 11 Taylor Hager 11-07.00 Manitowoc Lincoln
11. 9 Chloe Renzelmann 10-11.00 Sheboygan South
12. 10 Emily Ross 10-06.00 Sheboygan North
13. 9 Josephine Ryan 10-04.00 Sheboygan North
10 Savannah Parnau ND Manitowoc Lincoln
11 Victoria Ripsom ND Sheboygan North
9 Hope Sholten DNS Sheboygan North
12 Marissa Schaefer ND Sheboygan North
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 10 Chelsea Rische 30-01.00 Sheboygan North
2. 10 Morgan Bartow 29-08.50 Manitowoc Lincoln
3. 10 Yesenia Mortimer 28-03.00 Sheboygan South
4. 12 Lily Lor 27-08.00 Manitowoc Lincoln
5. 9 Chloe Renzelmann 27-07.00 Sheboygan South
6. 12 Ashlen Ayotte 24-06.00 Manitowoc Lincoln
12 Zoe Schrameyer DNS Sheboygan South