Junior Varsity Boys 55 Meter Dash Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Brenan O'Neill 10 Green Bay Preble 6.70h
2 Caleb Knoll 11 West Bend East 6.85h
3 Efren Alba Valdivia 10 Sheboygan South 6.99h
4 Tony Cooper 10 Green Bay Preble 7.01h
5 Payton VanLaarhoven 10 De Pere 7.03h
6 Carter Pynenberg 10 Little Chute 7.06h
7 Logan Oliver 10 West Bend West 7.11h
8 Kevin Verjan 11 Green Bay Preble 7.16h
8 Nate Kasdorf 9 Port Washington 7.16h
10 Ian Fuller 9 De Pere 7.33h
11 Zack Immel 12 Sheboygan Falls 7.53h
12 Yuepheng Xiong 12 Sheboygan Falls 7.56h
Junior Varsity Boys 55 Meter Dash Prelims
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Efren Alba Valdivia 10 Sheboygan South 6.83h
2 Kevin Verjan 11 Green Bay Preble 6.92h
7 Brenan O'Neill 10 Green Bay Preble 6.97h
3 Caleb Knoll 11 West Bend East 7.09h
4 Tony Cooper 10 Green Bay Preble 7.19h
8 Carter Pynenberg 10 Little Chute 7.13h
5 Zack Immel 12 Sheboygan Falls 7.28h
6 Logan Oliver 10 West Bend West 7.28h
9 Nate Kasdorf 9 Port Washington 7.24h
10 Payton VanLaarhoven 10 De Pere 7.30h
11 Yuepheng Xiong 12 Sheboygan Falls 7.30h
12 Ian Fuller 9 De Pere 7.31h
13 Kobe Xiong 11 Sheboygan North 7.31h
14 Phillip Jones 10 Dominican 7.35h
15 Noah Thomas 10 Dominican 7.38h
16 Mouachee Vang 10 Sheboygan South 7.40h
17 Connor Opgenorth 9 West Bend East 7.45h
18 Jake Princl 9 West Bend West 7.49h
19 Ryan Verstegen 9 Little Chute 7.54h
20 Jacoby Endreas 11 Sheboygan Falls 7.56h
21 Michael Thao 10 Sheboygan South 7.59h
22 Kai Patrick 11 Sheboygan North 7.63h
22 Jacob Biedenbender 9 West Bend East 7.63h
24 Miguel Martinez-Flores 10 De Pere 7.77h
25 Will Moren 9 Green Bay East 7.83h
26 Solomon Felicien 10 Port Washington 7.87h
27 Caleb Verhagen 9 Little Chute 7.97h
28 Simen Mahnke 12 Plymouth 8.46h
29 Miguel Monteagudo 11 Dominican 8.53h
30 Khai Pham 9 Plymouth 8.60h
31 Tyler Marchek 12 Port Washington 8.88h
Scott Henrich 11 West Bend West SCR
Preston Schaetzer 10 Sheboygan North SCR
Ivan Gonzales 11 Green Bay East SCR
Junior Varsity Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Carter Pynenberg 10 Little Chute 25.83h
2 Phillip Clavelle Jr. 11 Sheboygan South 26.09h
3 Caleb Knoll 11 West Bend East 26.40h
4 Chris Byrnes 9 Green Bay Preble 26.54h
5 Jacob Biedenbender 9 West Bend East 26.77h
6 Kai Patrick 11 Sheboygan North 27.06h
7 Bryce Fuerst 9 Plymouth 27.12h
8 Brody Huss 11 Little Chute 27.52h
9 Ethan Joseph 10 Plymouth 27.82h
10 Logan Gross 9 De Pere 28.01h
11 Scott Henrich 11 West Bend West 28.03h
12 Matt Dekker 12 Port Washington 28.09h
13 Tanner Kubeny 9 De Pere 28.20h
14 Max Zuengler 9 Sheboygan Falls 28.40h
15 Sam Kaffine Jr Sheboygan South 28.42h
16 Dalone Austin 9 Dominican 28.55h
17 Jake Princl 9 West Bend West 28.70h
18 Ricardo Aguado 10 Green Bay Preble 28.79h
19 Christian Karlin 10 Sheboygan Falls 29.00h
20 Cedar Fuson 9 Green Bay East 29.09h
21 Solomon Felicien 10 Port Washington 29.22h
22 Ryan Verstegen 9 Little Chute 29.28h
23 Tyler Baldwin 10 Dominican 29.61h
24 Dennis Arneson 10 Sheboygan North 29.68h
25 Nick Roffers 10 De Pere 29.92h
26 Craig Berry 9 Dominican 30.64h
27 Kevin Rauch 9 Sheboygan Falls 33.58h
28 Victor Serrano 9 West Bend East 33.96h
29 Brenan O'Neill 10 Green Bay Preble 36.54h
Ivan Gonzales 11 Green Bay East SCR
RJ Kultgen 9 West Bend West DNS
Nathan Adams 11 Sheboygan North DNS
Devlin Bensing-Lange 12 Sheboygan South DNS
Junior Varsity Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Logan Oliver 10 West Bend West 58.33h
2 Connor Christopherson 11 Little Chute 58.34h
3 Maddax Shinners 9 De Pere 58.52h
4 Mack Hooyman 12 Little Chute 1:01.27h
5 Sam Hietpas 11 Little Chute 1:01.79h
6 Jacob Totten 10 West Bend West 1:03.07h
7 Logan Vandenbush 9 Green Bay Preble 1:03.20h
8 Mason Clark 9 Sheboygan North 1:03.75h
9 John Nugent 10 Plymouth 1:03.81h
10 Brian Jacquot 11 West Bend East 1:03.84h
11 Sam Ramos 9 Sheboygan Falls 1:04.46h
12 Drew Tenor 9 Green Bay Preble 1:05.40h
13 Will Moren 9 Green Bay East 1:05.84h
14 Diego Saavedra 10 Dominican 1:06.09h
15 Diego Moreno 10 Green Bay Preble 1:06.83h
16 Natan Fessahaye 10 Dominican 1:07.02h
17 Chris Kiley 11 De Pere 1:07.75h
18 Talan Howell 12 Port Washington 1:07.85h
19 Abraham Brower 11 Sheboygan South 1:08.03h
20 Luis Torres 10 Sheboygan South 1:09.04h
21 Javon Vue 11 Sheboygan North 1:10.84h
22 Tyler Marchek 12 Port Washington 1:12.28h
23 Bryan Aldape 10 Dominican 1:14.35h
24 Lee Montemayor 11 Sheboygan North 1:15.77h
25 Taylor Stewart 10 Port Washington 1:16.88h
26 Ben Garni 10 Sheboygan South 1:18.59h
27 Christian Karlin 10 Sheboygan Falls 1:18.90h
Junior Varsity Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Bryce Legois 12 Green Bay Preble 2:16.58h
2 Drew Robinson 9 Little Chute 2:23.72h
3 Phillip Balch 10 Green Bay Preble 2:24.45h
4 Tyler Jensen 12 Sheboygan South 2:26.47h
5 Jackson Myers 9 Port Washington 2:27.03h
6 Max Meyer 10 Little Chute 2:27.70h
7 Ben Pasten 10 Port Washington 2:28.14h
8 William Brosteau 11 De Pere 2:32.22h
9 Braydee Dreher 11 West Bend East 2:32.55h
10 Kale Borseth 9 De Pere 2:33.91h
11 Ian Hesselink 9 Green Bay Preble 2:36.07h
12 Chris Leal 11 Sheboygan North 2:36.45h
13 Alex Gilmore 10 Sheboygan North 2:37.63h
14 Jordan Aurig 12 De Pere 2:39.72h
15 Michael Wegner 10 Port Washington 2:39.92h
16 Nong Yang 11 Green Bay East 2:41.76h
17 Marcio Magalhaes 12 Sheboygan South 2:42.59h
18 Aiden Brotz 10 Sheboygan South 2:44.41h
19 Curtis Bergles 9 West Bend East 2:47.44h
20 Juan Carlos Garcia 9 Dominican 2:48.88h
21 Kenny Wirth 10 Dominican 2:54.73h
22 Zachary Prust 9 Green Bay Preble 2:59.00h
23 Samuel Abstetar 10 Sheboygan North 3:01.26h
24 Thomas Allen 9 West Bend East 3:01.48h
25 Ricardo Perez 12 Green Bay East 3:02.94h
26 Owen Luedtke 9 Sheboygan Falls 3:07.69h
27 Ethan Hendrickson 10 Sheboygan Falls 3:07.91h
28 David Xie 10 Dominican 3:15.31h
Nathaniel Bazaldus 11 Green Bay East SCR
Junior Varsity Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Bryce Legois 12 Green Bay Preble 4:58.77h
2 Khalid Mohamed 9 Green Bay Preble 4:59.66h
3 Adam Miller 9 Plymouth 5:13.16h
4 Ben Pasten 10 Port Washington 5:18.19h
5 Chandler Vincent 12 Green Bay Preble 5:18.55h
6 Matthew Sanderfoot 11 Little Chute 5:19.16h
7 Ansel Olsen 9 Plymouth 5:19.75h
8 Patrick Willmott 11 De Pere 5:24.27h
9 Bryan Rodriguez 9 Little Chute 5:30.10h
10 Drew Hoblitzell 10 Sheboygan North 5:31.03h
11 Tyler Jensen 12 Sheboygan South 5:38.78h
12 Andrew Bishop 9 De Pere 5:42.22h
13 Gabriel Leistekow 10 Sheboygan North 5:43.78h
14 Bryce Linssen 10 De Pere 5:50.70h
15 Gavin Jimenez 9 Little Chute 5:52.95h
16 Michael Wegner 10 Port Washington 5:53.41h
17 Aiden Brotz 10 Sheboygan South 5:55.64h
18 Jacob Thorne 10 Sheboygan Falls 5:58.66h
19 Kenny Wirth 10 Dominican 6:03.45h
20 Connor Bruckner 10 Plymouth 6:05.59h
20 Reese Derksen 10 Sheboygan North 6:05.59h
22 Owen Luedtke 9 Sheboygan Falls 6:47.22h
23 Brian Muro 10 Green Bay East 6:50.88h
24 Ben Garni 10 Sheboygan South 6:51.25h
Brandon Mies 10 West Bend East SCR
Junior Varsity Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Brett Litkey 9 Green Bay Preble 11:08.31h
2 Diego Moreno 10 Green Bay Preble 11:33.37h
3 Cale Renzelman 10 Sheboygan South 11:37.00h
4 Eric Roehrborn 10 Sheboygan North 12:08.10h
5 Jonah Olson 10 Little Chute 12:10.65h
6 Hunter Hermus 9 Little Chute 12:12.63h
7 Jacob Thorne 10 Sheboygan Falls 12:25.56h
8 Ryan LaTour 10 Green Bay East 12:34.78h
9 Bret Gerbers 10 De Pere 13:12.69h
10 Colsen Wilber 9 De Pere 13:18.56h
11 Travis Wiesner 9 West Bend East 14:56.05h
12 Ethan Hendrickson 10 Sheboygan Falls 15:06.66h
13 Nicholas Kath 10 Sheboygan South 16:19.91h
Junior Varsity Boys 55m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Isaac Wright 9 De Pere 8.77h
2 Bobby Wandrey 10 West Bend East 8.88h
3 Jack Rosner 9 De Pere 9.29h
4 Connor Christopherson 11 Little Chute 9.73h
5 William Handziak 10 Port Washington 9.75h
6 Cole Kingston 9 Green Bay Preble 9.76h
7 Will Stopczynski 10 Port Washington 9.81h
8 Cayden Boylen 9 West Bend West 9.82h
9 Julian Tichy 12 Sheboygan North 10.16h
10 Her Xiong 9 Sheboygan South 10.46h
11 Nathan Williams 10 Sheboygan North 10.52h
12 Jesus Castaneda 9 Sheboygan South 10.66h
Junior Varsity Boys 55m Hurdles Prelims
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Isaac Wright 9 De Pere 9.08h
2 Bobby Wandrey 10 West Bend East 9.09h
3 Jack Rosner 9 De Pere 9.44h
4 Will Stopczynski 10 Port Washington 9.74h
5 Cayden Boylen 9 West Bend West 9.83h
6 William Handziak 10 Port Washington 9.86h
7 Connor Christopherson 11 Little Chute 9.97h
8 Cole Kingston 9 Green Bay Preble 10.00h
9 Julian Tichy 12 Sheboygan North 10.15h
10 Jesus Castaneda 9 Sheboygan South 10.63h
11 Nathan Williams 10 Sheboygan North 10.64h
12 Her Xiong 9 Sheboygan South 10.73h
13 Mason Clark 9 Sheboygan North 11.40h
14 Dakota Aschenbach 9 Sheboygan Falls 12.22h
Hunter Yang 9 Green Bay Preble SCR
Josh Hoeft 12 De Pere SCR
Junior Varsity Boys 4x160m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Green Bay Preble 1:22.51h
Tony CooperRicardo AguadoBrenan O'NeillKevin Verjan
2 De Pere 1:25.64h
Ian FullerMaddax ShinnersPayton VanLaarhovenLogan Gross
3 Port Washington 1:25.94h
Nate KasdorfWill StopczynskiMatt DekkerAshtyn Bellinger
4 Sheboygan Falls 1:28.50h
Dominic DominguezJacoby EndreasMax ZuenglerYuepheng Xiong
5 Sheboygan North 1:29.17h
Cole HerrmannGrant HocevarBrandon LeeJeremy Rusch
6 Little Chute 1:29.77h
Ryan VerstegenJackson WalkerBrody HussSteven Haack
7 Sheboygan South 1:31.04h
Michael ThaoPorter YangNicholas KolarNolan Blomwillis
8 West Bend East 1:32.04h
Brady StierConnor OpgenorthJack BauerJack Odness
9 West Bend West 1:32.55h
Kaeden HansonCody MisteleBradey SeiserMark Moran
10 Plymouth 1:35.59h
Simen MahnkeBryce FuerstEthan JosephKhai Pham
Dominican DQ
Phillip JonesNoah ThomasMiguel LomeliDalone Austin
Junior Varsity Boys 4x240m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Green Bay Preble 2:12.76h
Ashton VerdoornHunter YangChris ByrnesTony Cooper
2 Little Chute 2:13.32h
Alex BaetenBrody HussCarter PynenbergSteven Haack
3 West Bend East 2:15.22h
Jacob BiedenbenderCaleb KnollBobby WandreyJack Odness
4 Port Washington 2:15.24h
Nate KasdorfStuart DeMeritIsaac BensenAshtyn Bellinger
5 West Bend West 2:17.37h
Luke HupferConner PryorBen SchmidtCory Seiser
6 Sheboygan North 2:21.38h
Miles SilvaRobert EigenbergerCole HerrmannKobe Xiong
7 De Pere 2:24.71h
Ian FullerChris KileyNick RoffersMiguel Martinez-Flores
8 Dominican 2:25.54h
Craig BerryMiguel LomeliNoah ThomasPhillip Jones
9 Sheboygan Falls 2:28.06h
Giovanni LaBineChris SaundersCody MillerDominic Dominguez
Sheboygan South DQ
Joseph YangKoso OshimaRobert Hamburg Jr.Noah Kupsch
Junior Varsity Boys 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Little Chute 4:05.46h
Sam HietpasConnor ChristophersonMack HooymanMatthew Sanderfoot
2 West Bend East 4:10.64h
Brian JacquotBraydee DreherJack OdnessBobby Wandrey
3 De Pere 4:13.93h
William BrosteauLogan GrossMaddax ShinnersPatrick Moeller
4 Green Bay Preble 4:15.78h
Jackson SchaetzLogan VandenbushKhalid MohamedBryce Legois
5 West Bend West 4:16.45h
Jamari SloansMark MoranCody MisteleNate Waech
6 Sheboygan South 4:22.03h
Nolan BlomwillisRobert Hamburg Jr.Sam KaffineEfren Alba Valdivia
7 Sheboygan Falls 4:24.54h
Chris SaundersSam RamosCody MillerGiovanni LaBine
8 Plymouth 4:24.72h
Connor BrucknerJohn NugentAnsel OlsenAdam Miller
9 Sheboygan North 4:26.03h
Lee MontemayorReese DerksenCarter GilsterEthan Jaeger
Port Washington SCR
Will StopczynskiWilliam HandziakStuart DeMeritIsaac Bensen
Junior Varsity Boys 4x800m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Port Washington 9:40.03h
Isaac BensenStuart DeMeritJackson MyersTalan Howell
2 Green Bay Preble 9:41.41h
Brett LitkeyLogan VandenbushPhillip BalchIan Hesselink
3 West Bend East 9:44.20h
Evan WilliamsDanny VoigtDylan DischChase Tordoff
4 Little Chute 9:59.56h
Hunter HermusMax MeyerJonah OlsonDrew Robinson
5 Sheboygan North 10:29.72h
Dominik FloresChris LealBennet GassnerSamuel Abstetar
6 De Pere 10:31.78h
Bryce LinssenKale BorsethAdam SalmJordan Aurig
7 Sheboygan South 10:57.25h
Devlin Bensing-LangeCale RenzelmanJake MarverMarcio Magalhaes
8 Green Bay East 11:05.11h
Ryan LaTourNathaniel BazaldusNong YangRicardo Perez
Junior Varsity Boys Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Daniel Hernandez 12 Green Bay Preble 41-10.00
2 Christian Toonen 10 Green Bay East 40-04.00
3 Brad Nies 11 De Pere 39-07.50
4 Brett DuChateau 12 Green Bay Preble 39-02.00
5 Giovanni LaBine 12 Sheboygan Falls 38-11.50
6 Jacoby Endreas 11 Sheboygan Falls 38-06.50
7 Spencer Foyse 10 West Bend East 37-01.00
8 Jakob Wolfe 11 Green Bay Preble 36-07.50
8 Jacob Lehrer 12 Little Chute 36-07.50
10 Dylan Brodahl 10 Green Bay Preble 36-04.00
11 Ethan Hiatt 9 West Bend West 36-03.50
12 MJ Flores 11 West Bend East 36-00.00
13 Jack Hillman 9 Dominican 35-10.50
14 Zack Immel 12 Sheboygan Falls 35-07.00
15 Ben Hurst 11 Little Chute 35-05.00
16 Aidan Leister 10 Port Washington 35-03.50
17 Cayden Boylen 9 West Bend West 35-02.50
18 Ryan Bredael 11 De Pere 34-10.00
19 Jacob Fritsch 11 Little Chute 34-04.00
20 Jake Jensen 11 Green Bay Preble 34-01.00
20 Emanuel Sampo-Tejeda 10 Green Bay Preble 34-01.00
22 A. J. Vogel 11 Sheboygan North 33-08.00
23 Caleb Verhagen 9 Little Chute 32-10.00
23 Eugene Gasper 11 Sheboygan North 32-10.00
25 Tanner Diring 11 Green Bay Preble 32-05.50
26 Matthew Schellinger 10 West Bend East 32-02.00
27 Nick Arps 9 West Bend West 32-00.00
28 Alonzo Trunnell-Spindler 9 Plymouth 31-09.00
29 Payton McClain 10 West Bend West 31-07.50
30 Michael Zipperer 10 Plymouth 31-04.50
31 Sam Jahnke 11 Green Bay East 31-01.00
32 Matthew Timm 10 Plymouth 30-11.00
32 Anthony Grafton 11 Dominican 30-11.00
34 Jason Goebel 10 Port Washington 30-10.00
35 Ben Lukasz 10 West Bend West 30-08.00
35 Chance Miller 10 Plymouth 30-08.00
37 Anthony Raguse 9 Green Bay Preble 30-06.50
37 Keng Lee 10 Green Bay East 30-06.50
39 Austin Zeeveld 9 Plymouth 30-01.00
40 John Zheng 11 De Pere 30-00.50
41 Isaac Kraus 10 Plymouth 30-00.00
42 Loken Malin 11 De Pere 29-09.00
43 Alex Little 11 Plymouth 29-08.50
44 Marcos Rodriguez 10 Green Bay East 29-05.50
45 Iyan Anderson 12 West Bend West 29-04.00
46 Ryan Vanzeeland 9 Sheboygan Falls 29-01.00
47 Jack Wiroll 11 Sheboygan South 28-06.00
48 Zac Schmolt 10 West Bend West 27-10.00
49 Eason Vang 10 De Pere 27-08.00
50 Spencer Collins 10 Sheboygan North 27-05.00
50 Steven Haack 9 Little Chute 27-05.00
52 Tyler Jerevetz 11 Green Bay East 26-11.00
53 Garett Todd 9 Sheboygan South 26-09.50
53 Bret Derksen 10 Sheboygan North 26-09.50
53 Ethan Johnson 9 De Pere 26-09.50
56 Nathan Zick 9 West Bend West 26-02.00
57 John Truckey 9 Green Bay Preble 25-05.50
58 Jacob Mielke 9 Sheboygan Falls 25-00.50
59 Spencer Ogea 11 Sheboygan Falls 24-06.00
60 Ben Taylor 9 Green Bay Preble 23-07.00
61 Calvin Kottwitz 9 West Bend West 22-08.00
62 Brandon Harter 9 Little Chute 22-05.00
63 Eddie Miller 9 Sheboygan South 20-05.00
Nolan Markoutz 10 Port Washington SCR
Gage Oldenburg 10 Sheboygan North SCR
Austin Dewberry 9 Green Bay East SCR
Jake Schmitting 11 Sheboygan North SCR
Yuepheng Xiong 12 Sheboygan Falls SCR
Jacob Busch 12 Green Bay East SCR
Ivan Gonzales 11 Green Bay East SCR
Isaac Her 10 Green Bay East SCR
Sebastian Meza 9 Sheboygan North SCR
Blake Ryan 11 Sheboygan North SCR
Junior Varsity Boys High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Jackson Schaetz 9 Green Bay Preble 5-08.00
2 Nick Renier 10 Green Bay Preble 5-06.00
3 Kobe Xiong 11 Sheboygan North 5-04.00
4 Alex Baeten 11 Little Chute 5-04.00
5 Jake Marver 10 Sheboygan South 5-04.00
6 Sam Hietpas 11 Little Chute 5-02.00
7 Nathan Adams 11 Sheboygan North 5-02.00
8 Cody Miller 10 Sheboygan Falls 5-02.00
9 Bobby Wandrey 10 West Bend East 5-00.00
9 Jack Rosner 9 De Pere 5-00.00
11 Nathan Gierach 10 West Bend West 4-10.00
11 William Handziak 10 Port Washington 4-10.00
11 Dalone Austin 9 Dominican 4-10.00
11 Efren Alba Valdivia 10 Sheboygan South 4-10.00
15 Dakota Aschenbach 9 Sheboygan Falls 4-08.00
16 Devlin Bensing-Lange 12 Sheboygan South 4-04.00
Nathaniel Bazaldus 11 Green Bay East SCR
Cedar Fuson 9 Green Bay East NH
Christian Karlin 10 Sheboygan Falls NH
Cole Herrmann 10 Sheboygan North SCR
Ryan LaTour 10 Green Bay East SCR
Junior Varsity Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Matt Dekker 12 Port Washington 9-00.00
2 Ricardo Lugo-Ortiz 11 Green Bay Preble 9-00.00
3 Jackson Walker 11 Little Chute 8-06.00
4 Ethan Joseph 10 Plymouth 8-06.00
4 Ashton Verdoorn 9 Green Bay Preble 8-06.00
6 Nate Waech 9 West Bend West 8-06.00
7 Turner Kraus 10 Sheboygan North 8-00.00
8 Scott Henrich 11 West Bend West 8-00.00
9 Zane Tinkle 9 Sheboygan North 7-06.00
10 Alex Baeten 11 Little Chute 7-06.00
11 RJ Kultgen 9 West Bend West 7-00.00
12 Nong Yang 11 Green Bay East 7-00.00
13 Yuepheng Xiong 12 Sheboygan Falls 6-00.00
Kevin Rauch 9 Sheboygan Falls NH
Chris Saunders 12 Sheboygan Falls NH
Dawson Sorenson 9 Sheboygan North NH
Adam Miller 9 Plymouth NH
Taylor Stewart 10 Port Washington NH
Bryce Fuerst 9 Plymouth NH
Tyler Marchek 12 Port Washington NH
Hunter Yang 9 Green Bay Preble NH
Junior Varsity Boys Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Isaac Wright 9 De Pere 17-07.75
2 Jacob Biedenbender 9 West Bend East 17-06.00
3 Will Stopczynski 10 Port Washington 17-03.50
4 Sam Hietpas 11 Little Chute 17-03.00
5 Gavin Kane 10 Green Bay Preble 17-01.00
6 Carter Pynenberg 10 Little Chute 16-11.50
6 Jack Rosner 9 De Pere 16-11.50
8 Nate Kasdorf 9 Port Washington 16-11.00
9 Jeremy Rusch 9 Sheboygan North 16-08.50
10 Brian Pomeroy 10 West Bend East 16-05.50
11 Nathan Gierach 10 West Bend West 16-02.00
12 Porter Yang 9 Sheboygan South 16-00.00
13 Brody Huss 11 Little Chute 15-06.75
14 Sam Ramos 9 Sheboygan Falls 15-05.00
15 Phillip Jones 10 Dominican 15-02.75
16 Bennet Gassner 11 Sheboygan North 15-02.50
17 Dylan Foth 9 Sheboygan South 15-00.25
18 Jackson Schaetz 9 Green Bay Preble 14-11.50
19 Cedar Fuson 9 Green Bay East 14-11.00
20 Jacob Totten 10 West Bend West 14-10.00
21 Will Moren 9 Green Bay East 14-08.00
22 Craig Berry 9 Dominican 14-05.00
23 Jackson Gallagher 10 De Pere 14-01.50
24 Geoffrey Guerra 10 West Bend West 13-09.50
25 Ansel Olsen 9 Plymouth 13-08.50
26 Carter Traas 11 Sheboygan North 13-08.00
27 Jack Bauer 10 West Bend East 13-07.00
28 Tyler Baldwin 10 Dominican 13-02.50
29 Ashton Verdoorn 9 Green Bay Preble 13-00.50
30 Simen Mahnke 12 Plymouth 12-10.50
31 Abraham Brower 11 Sheboygan South 11-11.00
32 Owen Luedtke 9 Sheboygan Falls 10-01.50
33 Khai Pham 9 Plymouth 9-00.50
Ashtyn Bellinger 12 Port Washington SCR
Junior Varsity Boys Triple Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Jackson Schaetz 9 Green Bay Preble 37-11.50
2 William Handziak 10 Port Washington 35-00.50
3 Jacoby Endreas 11 Sheboygan Falls 34-09.75
4 Cole Kingston 9 Green Bay Preble 34-08.25
5 Nick Renier 10 Green Bay Preble 33-09.50
6 Connor Opgenorth 9 West Bend East 33-09.00
7 Giovanni LaBine 12 Sheboygan Falls 33-03.75
8 Ashton Verdoorn 9 Green Bay Preble 33-03.25
9 Isaac Bensen 10 Port Washington 32-06.25
10 Julian Tichy 12 Sheboygan North 32-05.50
11 William Yang 12 Sheboygan South 31-11.50
12 Dylan Foth 9 Sheboygan South 31-02.00
13 Braydee Dreher 11 West Bend East 30-04.50
14 Brian Pomeroy 10 West Bend East 30-03.50
15 Noah Kupsch 12 Sheboygan South 29-05.50
16 Chris Saunders 12 Sheboygan Falls 29-02.25
17 Cedar Fuson 9 Green Bay East 28-01.75
Connor Bruckner 10 Plymouth SCR
Junior Varsity Girls 55 Meter Dash Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Iyana Simmons 10 Dominican 8.03h
2 Maggie Staehling 11 Plymouth 8.19h
3 Abby Wandschneider 10 Oak Creek 8.26h
4 Dreamy Robinson 10 Oak Creek 8.29h
5 Kyla Racks 9 Dominican 8.35h
6 Onisha Dale 11 Oak Creek 8.42h
7 Aleeshea Nowacki-Klemstei 9 Little Chute 8.52h
8 Jossiel Delgado 12 Sheboygan South 8.58h
9 Giannina Castillo-Pacheco 9 Port Washington 8.59h
9 Hannah Roth 11 Little Chute 8.59h
11 Maddie Swanson 10 West Bend West 8.71h
12 Sarah Mirkes 9 De Pere 10.06h
Junior Varsity Girls 55 Meter Dash Prelims
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Iyana Simmons 10 Dominican 8.13h
2 Maggie Staehling 11 Plymouth 8.20h
7 Kyla Racks 9 Dominican 8.20h
3 Abby Wandschneider 10 Oak Creek 8.26h
4 Sarah Mirkes 9 De Pere 8.38h
8 Onisha Dale 11 Oak Creek 8.39h
5 Hannah Roth 11 Little Chute 8.42h
6 Dreamy Robinson 10 Oak Creek 8.45h
9 Aleeshea Nowacki-Klemstei 9 Little Chute 8.53h
10 Giannina Castillo-Pacheco 9 Port Washington 8.56h
11 Maddie Swanson 10 West Bend West 8.57h
12 Jossiel Delgado 12 Sheboygan South 8.59h
13 Cecellia Berger 9 De Pere 8.62h
14 Savanna Youngquist 9 De Pere 8.68h
15 Brooklyn Jones 9 Dominican 8.74h
16 Katrina Wolfe 10 West Bend West 8.75h
16 Haven Kannenberg 9 Port Washington 8.75h
18 Abigail Charbonneau 10 Sheboygan Falls 8.76h
18 Collete Hansen 11 Sheboygan South 8.76h
20 Hailey Schnabel 9 West Bend East 8.77h
21 Pang Nhia Xiong 9 Sheboygan South 8.78h
22 Carisa Kleinhans 10 Plymouth 8.81h
23 Julie Morrissey 10 Sheboygan Falls 8.83h
24 Gracie Lillge 9 Little Chute 8.85h
25 Ashley Jensen 10 Sheboygan North 8.94h
26 Reegan Brehm 9 West Bend East 9.07h
27 Kayla Pieper 9 Sheboygan Falls 9.21h
28 Emily Ross 11 Sheboygan North 9.25h
29 Kaylyn Wiater 9 Green Bay Preble 9.59h
30 Sophia Zerillo 9 Green Bay Preble 9.65h
31 Ryenn Bagnall 9 Sheboygan North 9.82h
32 Mackenzie Stevens 9 Port Washington 9.89h
33 Noreri Cisneros 9 West Bend East 10.08h
34 Alexis Schultz 12 West Bend West 10.19h
Junior Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Andrea Glaz 9 Oak Creek 29.88h
2 Sierra Grimm 9 Plymouth 31.12h
3 Nina Gerritson 10 West Bend West 31.16h
4 Madeline Haucke 10 Plymouth 31.36h
5 Grace Schumacher 9 Port Washington 31.38h
6 Kyla Racks 9 Dominican 31.46h
7 Cassi Janssen 10 Little Chute 31.50h
8 Juli Sanabria 12 Green Bay Preble 31.66h
9 Savannah Brusse 11 Sheboygan South 31.83h
10 Ellie Staehling 9 Plymouth 32.07h
11 Lauren Galewski 10 West Bend West 32.09h
12 Jacqueline Kornowski 10 Green Bay Preble 32.36h
13 Kayla Murphy 9 Oak Creek 32.37h
14 Deanna Racks 11 Dominican 32.41h
15 Ashley Jensen 10 Sheboygan North 32.68h
16 Flora Kunfira 9 West Bend East 32.84h
17 Savanna Youngquist 9 De Pere 32.99h
18 Rebecca Hoff 9 De Pere 33.12h
19 Courtney Hietpas 9 Little Chute 33.16h
20 Kira Pirrung 10 West Bend East 33.32h
21 Olivia Scarpaci 9 Port Washington 33.34h
22 Madelyn Hermus 12 Little Chute 33.50h
23 La'Shonna Morris 11 Dominican 33.69h
24 Sierra Genske 11 Sheboygan South 33.83h
25 Amiyah Jones 10 Oak Creek 34.00h
26 Madison Busch 10 Green Bay Preble 34.05h
27 Gabriella Lopez 9 West Bend East 34.18h
28 Haven Kannenberg 9 Port Washington 34.21h
29 Nikkin Chang 12 Sheboygan North 34.30h
30 Ellie Mickelson 10 Sheboygan North 34.44h
31 Lejla Ganija 11 Sheboygan South 34.83h
32 Gretchen Huston 9 Sheboygan Falls 35.78h
32 Lili Van Den Heuvel 9 De Pere 35.78h
34 Alexis Schultz 12 West Bend West 38.47h
Junior Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Sierra Grimm 9 Plymouth 1:11.33h
2 Brynn Fleischman 9 West Bend West 1:12.64h
3 Kalani Smith 10 Plymouth 1:12.82h
4 Bailey Williams 9 West Bend East 1:13.93h
5 Alexis Bakken 10 Little Chute 1:15.52h
6 Sarah Hjorth 12 Sheboygan North 1:17.10h
7 Emily Cappelle 11 De Pere 1:17.39h
8 Chloe Cramer 9 West Bend West 1:17.53h
9 Paige Dessart 9 Green Bay Preble 1:17.62h
10 Allison Berg 9 Sheboygan Falls 1:18.26h
11 Elizabeth Davis 9 Oak Creek 1:18.66h
12 Aronita Blakqori 10 Sheboygan South 1:20.11h
13 Daijah Vivians 10 Green Bay Preble 1:20.46h
14 Katrina Wolfe 10 West Bend West 1:21.40h
15 Emmy Petersen 9 De Pere 1:21.90h
16 Ivory Brezinski 10 Oak Creek 1:22.52h
17 Hannah Fowler 9 West Bend East 1:23.77h
18 Emma Kaebisch 10 West Bend East 1:25.25h
19 Kacy Kiley 9 De Pere 1:25.34h
20 Nadia Perez 9 Oak Creek 1:25.64h
21 Krista Yang 10 Sheboygan South 1:27.63h
22 Madelyn Krueger 11 Green Bay Preble 1:27.87h
23 Elena Perez 12 Dominican 1:35.78h
24 Alyssa Meulbroek 9 Sheboygan South 1:35.96h
Junior Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Hannah Braatz 9 Sheboygan South 2:48.50h
2 Rose Cleven 9 West Bend East 2:50.48h
3 Riley Martiny 9 West Bend West 2:51.88h
4 Sarah Birenbaum 10 Plymouth 2:52.72h
5 Megan Petras 10 West Bend West 2:53.16h
6 Azure Tinkle 11 Sheboygan North 2:56.06h
7 Ashley Hanel 9 Oak Creek 2:58.38h
8 Anna Sajdak 9 West Bend East 2:58.63h
9 Josie DeMerit 9 Port Washington 3:04.48h
10 Allison Berg 9 Sheboygan Falls 3:04.95h
11 Melina Bakken 12 Little Chute 3:05.23h
12 Mikaela Carbajal 11 West Bend West 3:06.38h
13 Brooklyn Buboltz 9 Sheboygan Falls 3:06.84h
14 Anna Russell 9 Port Washington 3:07.48h
15 Hailee Bougie 9 Little Chute 3:08.84h
16 Lindsay Vanegeren 10 Green Bay Preble 3:09.95h
17 Sierra Fish 10 Sheboygan North 3:12.69h
18 Madi Richter 10 Oak Creek 3:14.19h
19 kylie Marmes 10 Green Bay Preble 3:19.97h
20 Katy Kiley 9 De Pere 3:23.94h
21 Emily Hermann 11 Sheboygan North 3:29.28h
22 Angela Lee 10 Sheboygan South 3:40.27h
23 Alexis Peterson 9 Green Bay Preble 3:57.66h
Claire Gustafson 9 West Bend East SCR
Brianna Greene 11 Sheboygan South SCR
Junior Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Elisha Wilson 10 Little Chute 6:06.77h
2 Marlee Meister 12 Green Bay Preble 6:14.84h
3 Hannah Braatz 9 Sheboygan South 6:28.19h
4 Azure Tinkle 11 Sheboygan North 6:28.69h
5 Aly Chartier 11 West Bend East 6:29.89h
6 Josie DeMerit 9 Port Washington 6:32.91h
7 Lindsay Vanegeren 10 Green Bay Preble 6:39.22h
8 Sara Monday 11 West Bend East 6:44.00h
9 Melina Bakken 12 Little Chute 6:45.05h
10 Hailee Bougie 9 Little Chute 6:49.67h
11 Hunter Schutz 12 West Bend West 6:50.59h
12 Anna Russell 9 Port Washington 7:00.81h
13 Toni Mortensen 11 De Pere 7:13.14h
14 Millie Salinas 9 West Bend West 7:33.47h
15 Teresa Dorsano 11 Sheboygan Falls 7:40.69h
16 Barsha Pantha 10 Sheboygan South 7:53.00h
17 Alexis Peterson 9 Green Bay Preble 8:48.47h
Madi Richter 10 Oak Creek SCR
Harper McGoldrick 10 Sheboygan North DNF
Aly Gustke 12 Oak Creek SCR
Cassie Bodart 11 West Bend East SCR
Junior Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Alexis Hesselink 11 Green Bay Preble 16:11.29h
2 Kate Frediani 11 Dominican 17:01.59h
Junior Varsity Girls 55m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Carley Duffney 9 Green Bay Preble 9.89h
2 Ellie Mickelson 10 Sheboygan North 10.58h
3 Cassandra Schmidt 10 Green Bay Preble 10.89h
4 Noelle Pommer 9 West Bend West 10.94h
5 Makenna Kappler 9 West Bend West 11.20h
6 Karen Bergen 9 Sheboygan South 11.37h
7 Cassidy Williams 9 De Pere 11.44h
8 Bailey Williams 9 West Bend East 11.56h
9 Elissiah Wittbrot 10 Oak Creek 11.61h
10 Sarah Birenbaum 10 Plymouth 11.82h
11 Yiling Sun 9 Sheboygan North 11.83h
12 Julia Benoit 11 Oak Creek 12.03h
Junior Varsity Girls 55m Hurdles Prelims
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Carley Duffney 9 Green Bay Preble 10.44h
2 Noelle Pommer 9 West Bend West 11.02h
3 Makenna Kappler 9 West Bend West 11.23h
5 Cassidy Williams 9 De Pere 11.33h
6 Ellie Mickelson 10 Sheboygan North 11.38h
7 Bailey Williams 9 West Bend East 11.44h
4 Karen Bergen 9 Sheboygan South 11.51h
8 Sarah Birenbaum 10 Plymouth 11.61h
9 Elissiah Wittbrot 10 Oak Creek 11.73h
10 Yiling Sun 9 Sheboygan North 11.83h
11 Julia Benoit 11 Oak Creek 11.93h
12 Cassandra Schmidt 10 Green Bay Preble 12.02h
13 Carisa Kleinhans 10 Plymouth 12.12h
14 Hannah Lehmann 9 Sheboygan North 12.23h
15 Kayla Barsky 11 Oak Creek 12.45h
16 Collete Hansen 11 Sheboygan South 12.50h
17 Ngan Ho 9 De Pere 12.71h
18 Amanda Moreau 10 Sheboygan South 15.64h
Kenedi Denoble 9 Green Bay Preble DQ
Gretchen Huston 9 Sheboygan Falls SCR
Junior Varsity Girls 4x160m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 West Bend West 1:37.82h
Makenna KapplerKaya FaehlingDanielle KapplerKaitlyn Hochrein
2 Oak Creek 1:40.36h
Abby WandschneiderSophie KoronkowskiKyla StarkTaylor Ducheman
3 Little Chute 1:43.57h
Allison FischerGracie LillgeCourtney HietpasAleeshea Nowacki-Klemstein
4 De Pere 1:44.42h
Rebecca HoffCassidy WilliamsCecellia BergerSavanna Youngquist
5 Sheboygan South 1:44.50h
Jossiel DelgadoSierra GenskeKaren BergenAriana Methfessel
6 Sheboygan North 1:44.99h
Ashley JensenHannah LehmannYiling SunNikkin Chang
7 Green Bay Preble 1:47.43h
Ashleigh WeddleRylee HajosSophia ZerilloMadison Busch
8 Sheboygan Falls 1:47.76h
Abigail CharbonneauJasmine NeuserKayla PieperAlayna Milne
9 West Bend East 1:50.94h
Kayla BarkerGrace HletkoSabrina BlommelMara Klessig
10 Port Washington 1:51.77h
Taylor PiotrowskiHannah BoyleZaara RehmanMadi Doll
Junior Varsity Girls 4x240m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Green Bay Preble 2:37.25h
Jacqueline KornowskiJuli SanabriaAshleigh WeddleCarley Duffney
2 Little Chute 2:37.30h
Cassi JanssenPaige DercksMarley JohnsonMadelyn Hermus
3 Oak Creek 2:38.60h
Abby WandschneiderCody WatsonKyla StarkTaylor Ducheman
4 West Bend West 2:38.80h
Kaya FaehlingHaley HansonNina GerritsonReagan Cramer
5 Sheboygan South 2:49.95h
Pang Nhia XiongLejla GanijaJossiel DelgadoEmily Resch
6 Port Washington 2:51.90h
Mackenzie StevensGiannina Castillo-PachecoOlivia ScarpaciZaara Rehman
7 Sheboygan Falls 2:52.13h
Abigail CharbonneauJasmine NeuserKayla PieperBrooklyn Buboltz
8 Sheboygan North 2:55.73h
Nikkin ChangEmily PerezEllie MickelsonRyenn Bagnall
9 West Bend East 2:58.45h
Christina ChappieAmber HamiltonKira PirrungKayla Barker
Junior Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Little Chute 4:59.82h
Alexis BakkenMarley JohnsonAllison FischerPaige Dercks
2 West Bend West 5:01.05h
Haley HansonMegan PetrasShayla MorganRiley Martiny
3 Oak Creek 5:06.93h
Graciana LutzkeEnayah FaresIvory BrezinskiTaylor Ducheman
4 Green Bay Preble 5:14.82h
Daijah ViviansMarlee MeisterPaige DessartKarisa Paul
5 Sheboygan North 5:19.75h
Eva HorzenEmily RossEmily PerezHarper McGoldrick
6 Sheboygan Falls 5:23.15h
Gretchen HustonAllison BergJasmine NeuserBrooklyn Buboltz
7 Sheboygan South 5:39.43h
Krista YangEmily ReschAmanda MoreauAronita Blakqori
Junior Varsity Girls 4x800m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 West Bend West 12:03.26h
Shayla MorganChloe CramerMikaela CarbajalReagan Cramer
2 West Bend East 12:20.95h
Emma RadmerAly ChartierClaire GustafsonCassie Bodart
3 Oak Creek 12:50.47h
Madi RichterAshley HanelMeagan SchommerAly Gustke
4 Green Bay Preble 13:02.25h
Paige DessartMadelyn KruegerAlexis HesselinkHallie Dellise
5 Sheboygan North 13:03.44h
Sierra FishEmily HermannEva HorzenSarah Hjorth
6 Sheboygan South 13:53.22h
Barsha PanthaAngela LeeAriana MethfesselBrianna Greene
Junior Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Alayna Milne 11 Sheboygan Falls 34-00.00
2 Bayli Wisialowski 9 Oak Creek 30-10.00
3 Rebecca Koehn 10 Oak Creek 30-06.50
4 Megan Petras 10 West Bend West 30-03.50
5 Brooklyn Mortimer 11 Sheboygan Falls 29-03.50
6 Maria Wandrey 10 West Bend East 28-10.50
7 Sami George 12 West Bend West 28-04.50
8 Jasmine Neuser 11 Sheboygan Falls 26-11.00
9 Taylor Ducheman 10 Oak Creek 26-03.50
10 Leah Behrendt 10 Little Chute 26-02.00
11 Rylee Hajos 11 Green Bay Preble 24-11.50
12 Mikayla Mills 9 Oak Creek 24-07.50
13 Katrina Wawrzyn 9 West Bend East 24-07.00
14 Olivia Voltner 10 Oak Creek 24-04.50
15 Ellie Scott 10 West Bend West 24-04.25
16 Emma Ladwig 10 Green Bay Preble 24-04.00
17 Evana Stone 10 Oak Creek 24-01.50
18 Alex Hernandez 9 West Bend East 23-08.50
19 Kayla Starnes 9 Green Bay Preble 23-03.00
19 Sydney Nyhuis 12 Sheboygan Falls 23-03.00
21 Kendra Dowe 10 Port Washington 23-01.00
22 Abigail Charbonneau 10 Sheboygan Falls 22-07.50
23 Amanda Sager 10 Plymouth 22-04.50
24 Jenna Widenski 9 Oak Creek 22-00.50
25 Abby Kslioszk West Bend East 21-11.50
26 Jessica Norton 10 Plymouth 21-08.50
27 Deanna Racks 11 Dominican 21-07.50
28 Dayzharay Rhodes 10 Oak Creek 21-06.00
29 Sierra Genske 11 Sheboygan South 21-05.00
30 Abigayle Winzenried 11 Green Bay Preble 21-02.50
31 Amber Biermann 9 Sheboygan Falls 21-01.50
32 Corrin Flaherty 10 Oak Creek 20-11.50
33 Emme Pruefer 10 Port Washington 20-08.00
34 Tahlia Erickson 9 Oak Creek 20-04.50
35 Alicia Avila 11 Sheboygan North 20-00.50
36 Avery Anderson 9 West Bend West 19-09.00
37 Hailey Hanson 12 Oak Creek 19-00.00
38 Julie Morrissey 10 Sheboygan Falls 18-09.00
39 Liz Benicke 12 Plymouth 18-03.50
40 Hailey Duchateau 9 Green Bay Preble 18-01.00
41 Gabrielle Rivera 9 Green Bay Preble 18-00.00
42 Gwynn Foley 11 Green Bay Preble 17-11.50
43 Madeline Verbeten 9 Little Chute 17-10.50
44 Julie Luther 10 Oak Creek 17-05.00
44 Maria Slack 12 Green Bay Preble 17-05.00
46 Lexi Timm 12 Plymouth 17-02.00
47 Jada M Williams 10 West Bend West 16-09.50
48 Hannah Schaub 11 Plymouth 16-05.00
49 Amanda Moreau 10 Sheboygan South 15-00.00
50 Ella Krause 9 Little Chute 14-09.00
51 Brooke Scheld 10 Green Bay Preble 14-00.00
Evey Liegler 11 Oak Creek SCR
Amanda Kugel 11 Green Bay Preble SCR
Junior Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kaya Faehling 10 West Bend West 4-08.00
2 Maggie Staehling 11 Plymouth 4-08.00
3 Iyana Simmons 10 Dominican 4-06.00
4 Madeline Haucke 10 Plymouth 4-06.00
5 Grace Schumacher 9 Port Washington 4-06.00
5 Samantha Flagge 9 Oak Creek 4-06.00
7 Reagan Cramer 10 West Bend West 4-04.00
7 Kenedi Denoble 9 Green Bay Preble 4-04.00
9 Karisa Paul 12 Green Bay Preble 4-02.00
9 Madi Doll 10 Port Washington 4-02.00
9 Katrina Wolfe 10 West Bend West 4-02.00
9 Lauren Sims 11 Oak Creek 4-02.00
13 Sierra Grimm 9 Plymouth 4-00.00
13 Brianna Greene 11 Sheboygan South 4-00.00
13 Josie DeMerit 9 Port Washington 4-00.00
13 Savannah Brusse 11 Sheboygan South 4-00.00
17 Ariana Methfessel 10 Sheboygan South 3-10.00
17 Sarah Mirkes 9 De Pere 3-10.00
19 Meagan Schommer 10 Oak Creek 3-06.00
Carlie Wyckoff 12 Green Bay Preble SCR
Kayla Pieper 9 Sheboygan Falls NH
Junior Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Brooke Goedel 10 Oak Creek 8-06.00
2 Morgan Huemmer 10 Oak Creek 8-00.00
3 Hannah Roth 11 Little Chute 7-06.00
4 Cassandra Schmidt 10 Green Bay Preble 7-00.00
5 Rylee Hajos 11 Green Bay Preble 5-06.00
5 Karisa Paul 12 Green Bay Preble 5-06.00
Courtney Hietpas 9 Little Chute NH
Gracie Lillge 9 Little Chute NH
Andrea Glaz 9 Oak Creek NH
Teresa Dorsano 11 Sheboygan Falls NH
Noel Konitzer 11 Port Washington SCR
Junior Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Carley Duffney 9 Green Bay Preble 14-01.25
2 Brynn Fleischman 9 West Bend West 14-00.00
3 Elisha Wilson 10 Little Chute 13-09.00
4 Hannah Roth 11 Little Chute 13-01.50
5 Juli Sanabria 12 Green Bay Preble 13-01.00
6 Kaitlyn Hochrein 10 West Bend West 12-11.50
7 Cecellia Berger 9 De Pere 12-11.25
8 Lauren Galewski 10 West Bend West 12-10.75
9 Allison Fischer 9 Little Chute 12-09.25
10 Emily Resch 10 Sheboygan South 12-05.25
11 Cassandra Schmidt 10 Green Bay Preble 12-04.25
12 Haven Kannenberg 9 Port Washington 11-11.75
13 Kyla Stark 10 Oak Creek 11-10.75
14 Abby Wandschneider 10 Oak Creek 11-09.25
15 Lea Clivaz 12 Sheboygan South 11-05.75
16 Rebecca Hoff 9 De Pere 11-04.50
17 Olivia Piech 10 Oak Creek 11-02.50
18 Olivia Scarpaci 9 Port Washington 9-09.75
Hannah Boyle 9 Port Washington SCR
Brianna Greene 11 Sheboygan South SCR
Iyana Simmons 10 Dominican SCR
Lili Van Den Heuvel 9 De Pere SCR
Junior Varsity Girls Triple Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Makenna Kappler 9 West Bend West 30-05.25
2 Elisha Wilson 10 Little Chute 30-02.25
3 Danielle Kappler 12 West Bend West 30-02.00
4 Carley Duffney 9 Green Bay Preble 30-01.50
5 Josie DeMerit 9 Port Washington 29-11.00
6 Grace Schumacher 9 Port Washington 27-04.00
7 Samantha Flagge 9 Oak Creek 25-07.00
8 Brooklyn Buboltz 9 Sheboygan Falls 24-07.50
9 Chloe Cramer 9 West Bend West 24-01.50
10 Lauren Sims 11 Oak Creek 23-10.25
11 Giannina Castillo-Pacheco 9 Port Washington 23-05.25
12 Mara Kelly 10 Oak Creek 22-10.50
13 Allison Berg 9 Sheboygan Falls 21-07.00
Gretchen Huston 9 Sheboygan Falls SCR