Oak Creek Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
12.95 | Alaina Holt | 1st | Prelims H1 | Complete Results | |
13.04 | Alaina Holt | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
13.06 | Shannon Nelson | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
13.13 | Shannon Nelson | 3rd | Prelims H1 | Complete Results | |
13.52 | SB | Maddie Gard | 6th | Prelims H1 | Complete Results |
13.67 | Maddie Gard | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
27.49 | Alaina Holt | 2nd | Prelims H1 | Complete Results | |
27.54 | Shannon Nelson | 3rd | Prelims H1 | Complete Results | |
27.86 | Alaina Holt | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
28.04 | SB | Katie Gard | 5th | Prelims H1 | Complete Results |
28.48 | Shannon Nelson | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
28.98 | Katie Gard | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
1:03.07 | SB | Kassandra Bartek | 4th | Finals H1 | Complete Results |
1:03.49 | SB | Grace Paar | 5th | Finals H1 | Complete Results |
1:04.19 | SB | Audrey Grochowski | 7th | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:37.14 | Katarina Pawlak | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
2:38.46 | Simerjot Kaur | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:56.42 | SB | Danielle Mozynski | 5th | Finals H1 | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
12:32.52 | Megan Drzadinski | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
12:43.00 | SB | Olivia Schommer | 6th | Finals H1 | Complete Results |
100 Meter Hurdles | |||||
17.51 | SB | Eryn Weaver | 4th | Finals H1 | Complete Results |
17.59 | Eryn Weaver | 2nd | Prelims H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
59.26 | Eryn Weaver | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
51.37 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:51.12 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:17.68 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
10:18.16 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
4-10 | SB | Mason Wylie | 1st | Finals H1 | Complete Results |
4-8 | SB | Jamie Finn | 5th | Finals H1 | Complete Results |
Triple Jump | |||||
33-1.5 | SB | Mikayla Suprenant | 1st | Finals H1 | Complete Results |
31-10 | Abby Lownik | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
30-9 | SB | Rosalie Manikhan | 5th | Finals H1 | Complete Results |
Pole Vault | |||||
8-6 | Grace Menzia | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
8-6 | Brooke Goedel | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
12.01 | SB | Elijah Robinson | 7th | Prelims H1 | Complete Results |
13.99 | Elijah Robinson | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
23.17 | Cornelius Bright | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
23.25 | Cornelius Bright | 2nd | Prelims H1 | Complete Results | |
24.59 | SB | Elijah Robinson | 10th | Prelims H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
57.73 | SB | Gladney Nate | 11th | Finals H1 | Complete Results |
1:06.59 | SB | Logan Anderson | 21st | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:00.06 | Steven Potter | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
2:11.96 | SB | Alex Oeth | 5th | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
4:28.55 | SB | Steven Potter | 1st | Finals H1 | Complete Results |
4:59.33 | SB | Tanner Gardner | 7th | Finals H1 | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
9:55.04 | SB | Tyler Kisting | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
10:32.02 | SB | Seth Rocha | 4th | Finals H1 | Complete Results |
110 Meter Hurdles | |||||
15.93 | Dan Cramer | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
16.24 | Dan Cramer | 2nd | Prelims H1 | Complete Results | |
16.86 | Thomas Wojnowski | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
17.45 | Thomas Wojnowski | 5th | Prelims H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
43.68 | SB | James Carter Jr | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
45.07 | Dan Cramer | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
48.88 | Relay Team | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:39.09 | Relay Team | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:33.85 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
8:42.05 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
6-0 | James Carter Jr | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
5-8 | SB | Gladney Nate | 5th | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
22-4 | James Carter Jr | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
40-10 | SB | Sam Phelps | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
39-8.5 | SB | Ryan Harvey-turner | 6th | Finals H1 | Complete Results |
Pole Vault | |||||
13-3 | Blair Goedel | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
11-0 | Dan Cramer | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
129-7 | Eddie Haeger | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
120-1 | SB | Ben Ziolkowski | 5th | Finals H1 | Complete Results |
107-3 | Jacob Triscari | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
41-5 | Eddie Haeger | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
37-6 | Ben Ziolkowski | 11th | Finals H1 | Complete Results |