Elite Performances
303 performances met the MileSplit US Second Team standard.
HS Girls | Mark | Athlete | Team |
---|---|---|---|
100 Meter Hurdles Finals | 14.21 | Ellie Johnson | Kettle Moraine |
100 Meter Hurdles Finals | 14.29 w | Ellyse Wolfrath | Fox Valley Lutheran |
100 Meter Hurdles Prelims | 14.42 | Ellyse Wolfrath | Fox Valley Lutheran |
100 Meter Hurdles Prelims | 14.48 | Sydney Arndt | Fond du Lac |
100 Meter Hurdles Prelims | 14.52 | Ellie Johnson | Kettle Moraine |
100 Meter Hurdles Finals | 14.58 | Sydney Arndt | Fond du Lac |
100 Meter Hurdles Finals | 14.83 | Kynnedi Malone | Nicolet |
100 Meter Hurdles Finals | 14.95 | Madeline Hogan | Monona Grove |
100 Meter Dash Finals | 11.86 | Jetta Mays | Wauwatosa East |
100 Meter Dash Prelims | 11.97 | Jetta Mays | Wauwatosa East |
100 Meter Dash Finals | 12.07 | Delea Martins | Shorewood |
100 Meter Dash Prelims | 12.08 | Lola Kolawole | Whitefish Bay |
100 Meter Dash Prelims | 12.16 | Delea Martins | Shorewood |
1600 Meter Run Finals | 4:56.54 | Anna Fauske | Kaukauna |
1600 Meter Run Finals | 4:56.95 | Nora Gremban | Northland Pines |
1600 Meter Run Finals | 4:58.90 | Lauren Pansegrau | Middleton |
1600 Meter Run Finals | 5:00.21 | Molly Desotell | Notre Dame Academy |
1600 Meter Run Finals | 5:00.32 | Amalia Malecek | Onalaska |
1600 Meter Run Finals | 5:00.44 | Kylie Finger | Oconomowoc |
1600 Meter Run Finals | 5:00.50 | Mikaela Helling | Two Rivers |
1600 Meter Run Finals | 5:01.52 | Rachel Ulrich | Osceola |
1600 Meter Run Finals | 5:03.95 | Elizabeth Schmidt | Merrill |
1600 Meter Run Finals | 5:04.21 | Eliana Malnourie | Hayward |
1600 Meter Run Finals | 5:04.48 | Lilie Fouts | Xavier |
1600 Meter Run Finals | 5:05.36 | Mya Kizer | St. Croix Central |
1600 Meter Run Finals | 5:06.68 | Eva Kuehn | Wisconsin Lutheran |
1600 Meter Run Finals | 5:07.62 | Sarah Martens | Muskego |
1600 Meter Run Finals | 5:08.02 | Sophie Yetter | Winneconne |
1600 Meter Run Finals | 5:08.96 | Eva Koos | Mukwonago |
1600 Meter Run Finals | 5:09.15 | Kayci Martensen | Benton-Scales Mound-Shullsburg |
1600 Meter Run Finals | 5:09.50 | Dani Thompson | Sun Prairie East |
1600 Meter Run Finals | 5:09.99 | Summer Schuster | Slinger |
1600 Meter Run Finals | 5:12.06 | Audrey Grimm | Cedarburg |
1600 Meter Run Finals | 5:12.28 | Isabella Lozier | Shorewood |
1600 Meter Run Finals | 5:13.19 | Madelynn Mcintyre | Brodhead/Juda |
1600 Meter Run Finals | 5:13.19 | Lauren Ellefson | Osceola |
1600 Meter Run Finals | 5:14.28 | Jillian Heth | Eau Claire Memorial |
200 Meter Dash Finals | 24.59 | Jetta Mays | Wauwatosa East |
200 Meter Dash Prelims | 24.75 | Delea Martins | Shorewood |
200 Meter Dash Prelims | 24.98 | Eliana Sheplee | Rice Lake |
200 Meter Dash Finals | 25.00 | Delea Martins | Shorewood |
300 Meter Hurdles Finals | 45.53 | Kendal Stingle | Shiocton |
300 Meter Hurdles Finals | 45.61 | Anna Szepieniec | DeForest |
300 Meter Hurdles Finals | 45.75 | Sam Bartels | Freedom |
300 Meter Hurdles Finals | 45.94 | Mya Andrews | Marshall |
300 Meter Hurdles Finals | 46.02 | Brooke Crosby | Sun Prairie East |
300 Meter Hurdles Finals | 46.28 | Amber Grosse | Madison Edgewood |
300 Meter Hurdles Finals | 46.42 | Sydney Arndt | Fond du Lac |
300 Meter Hurdles Finals | 46.46 | Claire Selenske | Mosinee |
3200 Meter Run Finals | 10:21.60 | Lauren Pansegrau | Middleton |
3200 Meter Run Finals | 10:29.33 | Kora Malecek | Onalaska |
3200 Meter Run Finals | 10:57.93 | Isabella Jacobsen | Menomonie |
3200 Meter Run Finals | 11:00.08 | Noelle Junig | Muskego |
3200 Meter Run Finals | 11:01.50 | Dani Thompson | Sun Prairie East |
3200 Meter Run Finals | 11:02.18 | Summer Schuster | Slinger |
3200 Meter Run Finals | 11:04.08 | Lily Kriegel | Whitefish Bay |
3200 Meter Run Finals | 11:05.85 | Mikaela Helling | Two Rivers |
3200 Meter Run Finals | 11:07.63 | Molly Desotell | Notre Dame Academy |
3200 Meter Run Finals | 11:10.41 | Sydney Fauske | Kaukauna |
3200 Meter Run Finals | 11:13.79 | Lilie Fouts | Xavier |
3200 Meter Run Finals | 11:13.91 | Caitlyn O'Neil | Cedarburg |
3200 Meter Run Finals | 11:14.73 | Mya Kizer | St. Croix Central |
3200 Meter Run Finals | 11:16.70 | Kayci Martensen | Benton-Scales Mound-Shullsburg |
3200 Meter Run Finals | 11:18.57 | Zaira Malloy-Salgado | Middleton |
3200 Meter Run Finals | 11:19.16 | Leane Willemse | Homestead |
400 Meter Dash Finals | 55.37 | Eliana Sheplee | Rice Lake |
400 Meter Dash Finals | 57.26 | Delea Martins | Shorewood |
400 Meter Dash Finals | 57.56 | Reese Rogowski | Wittenberg-Birnamwood |
400 Meter Dash Finals | 57.98 | Hailey Anchor | Wisconsin Dells |
400 Meter Dash Finals | 58.00 | Brynlee Nelson | Fennimore |
4x800 Meter Relay Finals | 9:10.34 | Relay Team | Onalaska |
4x800 Meter Relay Finals | 9:32.92 | Relay Team | Shorewood |
4x800 Meter Relay Finals | 9:33.55 | Relay Team | Kaukauna |
4x800 Meter Relay Finals | 9:40.13 | Relay Team | Freedom |
4x800 Meter Relay Finals | 9:40.20 | Relay Team | Muskego |
4x800 Meter Relay Finals | 9:43.12 | Relay Team | Winneconne |
800 Meter Run Finals | 2:11.36 | Lydia Malecek | Onalaska |
800 Meter Run Finals | 2:14.43 | Nora Gremban | Northland Pines |
800 Meter Run Finals | 2:15.06 | Rylee Coleman | Janesville Craig |
800 Meter Run Finals | 2:16.05 | Julia Neustedter | Brookfield Central |
800 Meter Run Finals | 2:16.59 | Kayci Martensen | Benton-Scales Mound-Shullsburg |
800 Meter Run Finals | 2:16.67 | Anna Fauske | Kaukauna |
800 Meter Run Finals | 2:17.02 | Elizabeth Schmidt | Merrill |
800 Meter Run Finals | 2:17.21 | Kylie Finger | Oconomowoc |
800 Meter Run Finals | 2:17.57 | Rachel Helm | Muskego |
800 Meter Run Finals | 2:17.73 | Rachel Ulrich | Osceola |
800 Meter Run Finals | 2:18.15 | Katya Geyer | Ashwaubenon |
800 Meter Run Finals | 2:18.70 | Brynlee Nelson | Fennimore |
800 Meter Run Finals | 2:18.82 | Hailey Anchor | Wisconsin Dells |
800 Meter Run Finals | 2:19.13 | Olivia Stenzel | Sevastopol |
800 Meter Run Finals | 2:19.39 | Annika Elliott | Shorewood |
800 Meter Run Finals | 2:19.44 | Alicia Belany | Hudson |
800 Meter Run Finals | 2:19.56 | Fran Peterson | Barron |
800 Meter Run Finals | 2:19.72 | Beverly Harper | Richland Center/Ithaca |
Discus Finals | 120-3 | Megan Alexander | Freedom |
Discus Finals | 120-5 | Kylie Broten | St. Croix Falls |
Discus Finals | 122-10 | Evelyn Walker | Madison La Follette |
Discus Finals | 122-11 | Karissa Schaal | Gillett |
Discus Finals | 123-2 | Julia Hirt | Lake Country Lutheran |
Discus Finals | 125-1 | Hailey Shimon | Southern Door |
Discus Finals | 125-4 | Courtney Vande Hey | Xavier |
Discus Finals | 127-9 | Ayianna Johnson | Jefferson |
Discus Finals | 128-2 | Kylee Doherty | Wisconsin Heights/Barneveld |
Discus Finals | 132-5 | Kamry Linsey | Appleton West |
Discus Finals | 134-4 | Kayla Behnke | Kimberly |
Discus Finals | 135-2 | Linnea Willer | Freedom |
Discus Finals | 143-3 | Danni Langseth | D. C. Everest |
High Jump Finals | 5-4 | Kalli Knoble | La Crosse Logan |
High Jump Finals | 5-4 | Kyla Saleh | Waunakee |
High Jump Finals | 5-5 | Izzy Bender | Fennimore |
Long Jump Finals | 17-6.5 | Celina Lopez | Ripon |
Long Jump Finals | 17-8.25 | MacKenzie Wissbroecker | Antigo |
Long Jump Finals | 17-9 | Brenna Lehrke | D. C. Everest |
Long Jump Finals | 17-11.5 | Caitlyn O'Brien | DSHA |
Long Jump Finals | 18-0 | Rachel Blaskowski | Oak Creek |
Long Jump Finals | 18-1.25 | Molly Kahl | Columbus |
Long Jump Finals | 18-3.75 | Ava Washburn | Webster |
Long Jump Finals | 18-9 | Lydia Kettner | Immanuel Lutheran |
Long Jump Finals | 18-11.5 | Kylie Mccormick | Xavier |
Long Jump Finals | 19-0.5 | Abbey Fitzgerald | Gibraltar |
Long Jump Finals | 19-1 | Jaiah Hopf | Wisconsin Lutheran |
Long Jump Finals | 19-8 | Jessica Brueggeman | Royall |
Pole Vault Finals | 10-6 | Kiki Stucker | Catholic Memorial |
Pole Vault Finals | 10-6 | Olivia Wingo | Lakeland Union |
Pole Vault Finals | 10-6 | Carleen Snow | DeForest |
Pole Vault Finals | 10-6 | Allie Orlowski | Wisconsin Lutheran |
Pole Vault Finals | 10-6 | Alanna Rebarchik | Appleton East |
Pole Vault Finals | 10-6 | Kalista Butkiewicz | Brookfield East |
Pole Vault Finals | 10-6 | Nina Morrison | Arrowhead |
Pole Vault Finals | 10-6 | Reanna Edwards | D. C. Everest |
Pole Vault Finals | 10-9 | Madison Russell | Benton-Scales Mound-Shullsburg |
Pole Vault Finals | 10-9 | Grace Blauert | Wrightstown |
Pole Vault Finals | 11-0 | Isabel Roloff | Shawano Community |
Pole Vault Finals | 11-0 | Eliza Aitken | West De Pere |
Pole Vault Finals | 11-0 | Kaitlyn Huebner | Kettle Moraine |
Pole Vault Finals | 11-0 | Sophie Herriot | Arrowhead |
Pole Vault Finals | 11-6 | Abby Keane | Brookfield Central |
Pole Vault Finals | 11-6 | Araceli De Leo Lopez | Oak Creek |
Pole Vault Finals | 11-6 | Kendyl Hahlen | Muskego |
Pole Vault Finals | 11-9 | Leah Zastrow | Spencer |
Pole Vault Finals | 11-9 | Miranda Firari | Dodgeland |
Pole Vault Finals | 12-0 | Annie Murphy | Big Foot |
Pole Vault Finals | 12-0 | Zoe Jenks-Recker | Monona Grove |
Pole Vault Finals | 12-3 | Raegan Sorensen | Unity |
Pole Vault Finals | 12-3 | Charlotte Sweet | Madison Memorial |
Pole Vault Finals | 12-3 | Peyton Berryman | Homestead |
Pole Vault Finals | 12-8 | Julia Moore | Arrowhead |
Shot Put Finals | 37-0.75 | Riley Quinn | Watertown |
Shot Put Finals | 37-2.5 | Adrianne Bader | Dodgeland |
Shot Put Finals | 37-3 | Karissa Schaal | Gillett |
Shot Put Finals | 37-3.75 | Alaina Rivard | Amery |
Shot Put Finals | 37-5 | Alayna Digman | Platteville |
Shot Put Finals | 37-5 | Maria Falk | Oshkosh North |
Shot Put Finals | 37-6.5 | Monraye Ermis | Manitowoc Lutheran |
Shot Put Finals | 37-8.75 | Maddy Near | Howards Grove |
Shot Put Finals | 37-9 | Mattie Isaac | Laconia |
Shot Put Finals | 37-9.25 | Isabelle Schmidt | Rice Lake |
Shot Put Finals | 38-8.5 | Bree Wannebo | Oregon |
Shot Put Finals | 38-9 | Brooke Neumann | Northland Lutheran |
Shot Put Finals | 38-10.5 | Kayla Behnke | Kimberly |
Shot Put Finals | 39-6 | Audra Gallick | Adams-Friendship |
Shot Put Finals | 39-8 | Bobbi Blahnik | Algoma |
Shot Put Finals | 39-10.5 | Matti Wafle | Mauston |
Shot Put Finals | 39-10.5 | Evelyn Walker | Madison La Follette |
Shot Put Finals | 40-0 | Guadalupe Corn | Menominee Indian |
Shot Put Finals | 40-6.25 | Linnea Willer | Freedom |
Shot Put Finals | 40-9.75 | Kayla Will | Lake Mills |
Shot Put Finals | 41-1.25 | Audrey Hatfield | Hudson |
Shot Put Finals | 42-1.5 | Saraya Davis | Eau Claire North |
Shot Put Finals | 42-6 | Emily Fink | Three Lakes |
Shot Put Finals | 46-9 | Danni Langseth | D. C. Everest |
Triple Jump Finals | 36-0.5 | Zoe Kuehn | Sevastopol |
Triple Jump Finals | 36-1 | Ayianna Johnson | Jefferson |
Triple Jump Finals | 36-1.25 | Sadie Rakovec | D. C. Everest |
Triple Jump Finals | 36-1.5 | Megan Schuman | Brillion |
Triple Jump Finals | 36-2 | Alison Daugherty | Southwestern/Benton |
Triple Jump Finals | 36-2.5 | Parker Septon | Franklin |
Triple Jump Finals | 36-3 | Lauryn Milne | Lodi |
Triple Jump Finals | 36-4.75 | Molly Kahl | Columbus |
Triple Jump Finals | 36-5 | Maggie Olejnik | Sussex Hamilton |
Triple Jump Finals | 36-8.5 | Kaylee Rajek | D. C. Everest |
Triple Jump Finals | 36-10.5 | Celina Lopez | Ripon |
Triple Jump Finals | 37-0 | Ava Washburn | Webster |
Triple Jump Finals | 37-3.75 | Hanna Reichenberger | Kimberly |
Triple Jump Finals | 37-4 | Anna Szepieniec | DeForest |
Triple Jump Finals | 37-5.25 | Annie Murphy | Big Foot |
Triple Jump Finals | 38-4 | Jaiah Hopf | Wisconsin Lutheran |
Triple Jump Finals | 38-7.75 | Jessica Brueggeman | Royall |
Triple Jump Finals | 39-4.25 | Abbey Fitzgerald | Gibraltar |
HS Boys | Mark | Athlete | Team |
110 Meter Hurdles Finals | 14.43 | Landon Peterson | Onalaska |
110 Meter Hurdles Finals | 14.47 | Jack Rosner | De Pere |
110 Meter Hurdles Finals | 14.56 | Lucas Heyroth | Lodi |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.58 | Landon Peterson | Onalaska |
110 Meter Hurdles Finals | 14.61 | Kaden Martin | Slinger |
1600 Meter Run Finals | 4:08.56 | Cael Grotenhuis | Slinger |
1600 Meter Run Finals | 4:09.50 | Joshua Truchon | West Allis Hale |
1600 Meter Run Finals | 4:14.65 | Hunter Krepline | Brillion |
1600 Meter Run Finals | 4:15.38 | Austin Henderson | Neenah |
1600 Meter Run Finals | 4:15.39 | Shane Griepentrog | Valders |
1600 Meter Run Finals | 4:15.86 | Aidan Manning | Verona Area |
1600 Meter Run Finals | 4:17.04 | Leo Richardson | Madison Edgewood |
1600 Meter Run Finals | 4:18.73 | Charlie Wirth | Hortonville |
1600 Meter Run Finals | 4:20.41 | Griffin Ward | Middleton |
1600 Meter Run Finals | 4:20.96 | Ben Deguire | Marquette |
1600 Meter Run Finals | 4:21.74 | Logan Measner | Kettle Moraine Lutheran |
1600 Meter Run Finals | 4:24.06 | Max Blader | New Richmond |
1600 Meter Run Finals | 4:24.27 | Joe Sullivan | Medford Area |
200 Meter Dash Prelims | 21.93 | Elliott Harris | Franklin |
200 Meter Dash Prelims | 21.99 | Sam Blaskowski | Oshkosh West |
300 Meter Hurdles Finals | 38.07 | Luke Schroeder | Ashwaubenon |
300 Meter Hurdles Finals | 39.19 | Lucas Heyroth | Lodi |
300 Meter Hurdles Finals | 39.22 | Brennen Dvorachek | Reedsville |
300 Meter Hurdles Finals | 39.29 | Cade Stingle | Shiocton |
300 Meter Hurdles Finals | 39.41 | Max Schmitt | Muskego |
3200 Meter Run Finals | 8:53.87 | Joshua Truchon | West Allis Hale |
3200 Meter Run Finals | 9:10.44 | Cael Grotenhuis | Slinger |
3200 Meter Run Finals | 9:20.74 | Jake Bourget | Stevens Point |
3200 Meter Run Finals | 9:21.81 | Owen Bosley | Homestead |
3200 Meter Run Finals | 9:22.12 | Bode Erickson | Stevens Point |
3200 Meter Run Finals | 9:22.63 | Patrick Wills | Waukesha North |
3200 Meter Run Finals | 9:22.75 | Shane Griepentrog | Valders |
3200 Meter Run Finals | 9:24.01 | Cale Bishop | New Richmond |
3200 Meter Run Finals | 9:24.02 | Leo Richardson | Madison Edgewood |
3200 Meter Run Finals | 9:24.75 | Nolan Richey | Kimberly |
3200 Meter Run Finals | 9:25.21 | Dominic Silhol | Homestead |
3200 Meter Run Finals | 9:26.24 | Drew Stephens | University School of Milwaukee |
3200 Meter Run Finals | 9:28.76 | Tony Adriansen | Bay Port |
3200 Meter Run Finals | 9:29.08 | Tyler Re | Kimberly |
3200 Meter Run Finals | 9:30.87 | Aidan Manning | Verona Area |
3200 Meter Run Finals | 9:36.73 | Grant Matthai | Wauwatosa East |
3200 Meter Run Finals | 9:38.10 | Jack Boerger | Sauk Prairie |
400 Meter Dash Finals | 48.55 | Nathan Cumberbatch | Shorewood |
400 Meter Dash Finals | 48.88 | Zachary Zenner | Oconomowoc |
400 Meter Dash Finals | 49.22 | Bryan Topercer | Westosha Central |
4x400 Meter Relay Finals | 3:21.92 | Relay Team | Jefferson |
4x400 Meter Relay Finals | 3:22.65 | Relay Team | Arrowhead |
4x800 Meter Relay Finals | 7:52.14 | Relay Team | Arrowhead |
4x800 Meter Relay Finals | 7:57.37 | Relay Team | Mukwonago |
4x800 Meter Relay Finals | 7:57.61 | Relay Team | Stevens Point |
4x800 Meter Relay Finals | 7:58.86 | Relay Team | Brookfield East |
4x800 Meter Relay Finals | 8:00.77 | Relay Team | Wauwatosa East |
4x800 Meter Relay Finals | 8:02.72 | Relay Team | Oregon |
4x800 Meter Relay Finals | 8:04.87 | Relay Team | Appleton North |
4x800 Meter Relay Finals | 8:08.57 | Relay Team | Hartford Union |
800 Meter Run Finals | 1:53.85 | Cael Schoemann | Hartford Union |
800 Meter Run Finals | 1:55.25 | Nathan Cumberbatch | Shorewood |
800 Meter Run Finals | 1:55.50 | Grant Magnuson | River Falls |
800 Meter Run Finals | 1:55.97 | Austin Henderson | Neenah |
800 Meter Run Finals | 1:56.02 | Zachary Zenner | Oconomowoc |
800 Meter Run Finals | 1:56.03 | Nathan Hirsch | Brookfield Central |
800 Meter Run Finals | 1:56.53 | Charlie Wesley | Arrowhead |
800 Meter Run Finals | 1:56.61 | Parker Schneider | Durand |
800 Meter Run Finals | 1:56.99 | Evan Finger | Dodgeland |
800 Meter Run Finals | 1:57.11 | Yordanos Zelinski | Oregon |
800 Meter Run Finals | 1:57.13 | Patrick Schwartz | Menomonie |
800 Meter Run Finals | 1:57.73 | Niko Karavergos | Benton-Scales Mound-Shullsburg |
800 Meter Run Finals | 1:57.73 | Isaac Lueck | Berlin |
800 Meter Run Finals | 1:57.82 | Sawyer Thorp | Jefferson |
Discus Finals | 150-10 | Devin Digman | Platteville |
Discus Finals | 152-1 | Soren Johnson | Fall Creek |
Discus Finals | 152-6 | Brody Carothers | Durand |
Discus Finals | 152-8 | Tyler Jensen | Hilbert |
Discus Finals | 154-5 | Kaden Banks | Holmen |
Discus Finals | 155-10 | Logan Cleary | Nekoosa/Port Edwards |
Discus Finals | 157-2 | Brennan Neitzel | D. C. Everest |
Discus Finals | 157-4 | Ben Pable | Kenosha St. Joseph |
Discus Finals | 159-0 | Jake Schaefer | Baraboo |
Discus Finals | 160-4 | Jack Misky | Southwestern/Benton |
Discus Finals | 162-1 | Gavin Fritsch | Little Chute |
Discus Finals | 170-0 | Noah Jessup | Franklin |
Discus Finals | 183-9 | Acker Jackson | Verona Area |
High Jump Finals | 6-6 | Nathan Andringa | Waukesha West |
High Jump Finals | 6-6 | Emmanuel Johnson | Racine Park |
Long Jump Finals | 22-6.5 | Preston Noethe | Lancaster |
Long Jump Finals | 22-10 | Lucas Heyroth | Lodi |
Long Jump Finals | 22-10.75 | Landon Peterson | Onalaska |
Long Jump Finals | 23-4.75 | Max Mcquide | Marquette |
Long Jump Finals | 23-5.75 | Sam Blaskowski | Oshkosh West |
Pole Vault Finals | 14-0 | Evan Gluch | Westby |
Pole Vault Finals | 14-0 | Zach Sino | West Allis Hale |
Pole Vault Finals | 14-3 | Kaden Rambatt | Big Foot |
Pole Vault Finals | 14-3 | Michael Volz | New Holstein |
Pole Vault Finals | 14-3 | Alex Borkenhagen | Mayville |
Pole Vault Finals | 14-6 | Zachary Zirgibel | Arrowhead |
Pole Vault Finals | 14-6 | Aiden Anderson | Germantown |
Pole Vault Finals | 14-9 | Charles Silverman | Nicolet |
Pole Vault Finals | 14-9 | Aaron Cummings | Hartford Union |
Pole Vault Finals | 14-10 | Luke Haase | Osceola |
Pole Vault Finals | 15-6 | Evan Bartelsen | Arrowhead |
Shot Put Finals | 51-6.5 | Martell Owens | La Crosse Logan |
Shot Put Finals | 53-0.5 | Jake Schaefer | Baraboo |
Shot Put Finals | 53-0.75 | Dan Otto | Eau Claire North |
Shot Put Finals | 53-2 | Nathan Gribble | West Salem |
Shot Put Finals | 53-10.25 | Ben Pable | Kenosha St. Joseph |
Shot Put Finals | 54-0.25 | Karter Rashke | Stevens Point |
Shot Put Finals | 55-10.75 | Logan Cleary | Nekoosa/Port Edwards |
Shot Put Finals | 55-11.75 | Marcus Mbow | Wauwatosa East |
Shot Put Finals | 56-9.75 | Quinten Wynn | Kimberly |
Shot Put Finals | 57-2.75 | Acker Jackson | Verona Area |
Triple Jump Finals | 45-0.5 | Ethan Tratz | Wild Rose |
Triple Jump Finals | 45-1.25 | Dylan Kuehl | Hustisford |
Triple Jump Finals | 45-1.5 | Jackson Meyer | Middleton |
Triple Jump Finals | 46-7 | Isaiah Hopf | Wisconsin Lutheran |