Girls 100 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Brooklyn Colas(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 20.28 2
2 Watoria Edwards 7 Morse 20.64 2
3 Zarrihanna Johnson 7 Rufus King International Ba 20.78 3
4 Annaliese Borowski 8 Downtown Montessori Academy 20.79 3
5 A'shanti Childs 7 Milwaukee Academy of Science 20.80 2
6 Leila Bilty(MSL2) 8 Milwaukee School Of Language 21.13 2
7 Jornai Miller 6 Morse 21.22 3
8 Kashana Mays 8 Rufus King International Ba 21.30 1
9 Alexis Wright 8 Wedgewood Park 21.33 3
10 Amoni Howard 8 Morse 21.89 1
11 Madison Thomas-Matthews(MSL1 8 Milwaukee School Of Language 22.30 2
12 Ayanna Bond 7 Milwaukee Academy of Science 22.81 3
13 Janilla Bell 7 Fairview 23.92 1
14 Samariya Jones 8 Milwaukee Academy of Science 25.26 2
15 Gabriella Forgie(MSL2) 7 Milwaukee School Of Language 25.55 2
16 Ella Efferetz 7 Manitoba 25.97 3
Boys 100 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Shakil Dye 7 Wedgewood Park 19.27 1
2 Giovonni Dixon 8 Andrew Douglas 19.45 3
3 Zachariah Cox 7 Milwaukee Scholars 19.49 3
4 Nathan Caldwell 8 Wedgewood Park 19.58 2
5 Hudson Malendziak(MSL1) 6 Milwaukee School Of Language 19.95 3
6 Zyaire Perkins 8 Morse 19.99 1
7 Daniel Zello(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 20.24 2
8 Pereon Smith 7 Rufus King International Ba 20.38 2
9 Yaovi Nyadzi 8 Thoreau 20.96 3
10 Drevaun Veal 7 Wedgewood Park 22.55 3
11 Jorden Clark 7 Fairview 23.31 3
12 Azariah Luckett 7 Shining Star 28.13 2
13 Amos Nieves 6 Shining Star 31.16 2
14 Romello Green 6 Morse 36.58 3
Girls 100 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Charissie Clark 8 Morse 14.34 7
2 Cierra Grant 7 Shining Star 14.78 3
3 I'yonna Peterson 5 Ben Franklin 14.83 6
4 Camiah Thomas(MSL2) 7 Milwaukee School Of Language 14.96 3
5 Lamyah Hodges 7 Manitoba 15.00 3
6 Nyla Singleton 7 Shining Star 15.04 5
7 Jakira Watkins(MSL2) 8 Milwaukee School Of Language 15.18 2
8 Lanel Riley-Steele 8 Thoreau 15.23 7
8 Coricha Harris(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 15.23 5
10 Jazlin Bryant Bryant 7 Rufus King International Ba 15.35 5
10 Shurya Orr 7 Sherman (Milwaukee) 15.35 4
12 Tiyana Griffin 8 Hartford Avenue 15.69 4
13 Ni'Ayla Brown 7 GreenTree Prep 15.83 3
14 Jayla Johnson 7 Milwaukee Academy of Science 15.84 2
15 Tanija Shack 6 Andrew Douglas 15.87 3
16 Mia Williams 5 Early View Academy of Excell 15.91 6
17 Amireona Kincaid-Whitmore 8 Morse 15.97 4
18 Ranijah McDonald 7 Milwaukee Academy of Science 16.07 2
19 Talaya Reed 8 Rufus King International Ba 16.11 4
20 Kamari Lock 7 Shining Star 16.20 6
21 Tierra Liddell 6 Morse 16.22 4
22 Alonah Hunter-Owens(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 16.25 7
23 Chavea Tucker-Williams 8 Wedgewood Park 16.27 4
24 Tess Ganski 8 Downtown Montessori Academy 16.43 6
25 Diamond Johnson 5 Sherman (Milwaukee) 16.48 6
26 Azariya Williams 5 Ben Franklin 16.95 7
27 Ebeonna Crawford 6 Andrew Douglas 17.22 2
28 Deja Starck(MSL2) 6 Milwaukee School Of Language 17.33 1
29 Sariya Gardner(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 17.98 3
30 Cece Gozdowiak 6 Downtown Montessori Academy 18.22 7
31 Naveah Montgomery 5 Early View Academy of Excell 18.72 6
32 Selah Allen 5 Downtown Montessori Academy 18.79 6
33 Salgado Destinee 7 Thoreau 18.87 6
34 Zahirah Mitchell 5 Early View Academy of Excell 19.50 5
Boys 100 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Eemir Jones 7 Wedgewood Park 12.58 4
2 Zion Cameron 7 Rufus King International Ba 12.80 6
3 Eric Swift 8 Morse 12.97 2
4 Parish Bell 8 Fairview 13.01 6
5 Zachariah Cox 7 Milwaukee Scholars 13.38 3
6 Kareem Williams 8 Milwaukee Scholars 13.48 4
7 Adrian Vukmirica 1 Fairview 13.57 3
8 Jayson Jefferson 6 Milwaukee Academy of Science 13.61 4
9 Dominis Banks 8 Andrew Douglas 13.64 1
10 Derrick Bowling-Kidd 7 Rufus King International Ba 13.66 2
11 Nathan Caldwell 8 Wedgewood Park 13.82 4
12 Marquis Davis 8 Rufus King International Ba 13.85 5
13 Malachi Riddle 8 Morse 14.19 6
14 Jeuis Vang 7 Thoreau 14.57 6
15 Giovonni Dixon 8 Andrew Douglas 14.79 3
16 Anthony Brooks 8 Early View Academy of Excell 15.03 4
17 Rudy Lollis(MSL2) 8 Milwaukee School Of Language 15.04 5
18 Milo Elliott 7 Downtown Montessori Academy 15.28 1
19 Quincy Spencer 6 Ben Franklin 15.94 2
20 Jessie Whitehead 6 Morse 16.45 6
21 Xzavier Jacobs 8 Early View Academy of Excell 16.49 1
22 Tavari Jordan 6 Andrew Douglas 16.53 2
23 Travis Shields 5 Shining Star 16.61 5
24 Illias Kachache 8 Downtown Montessori Academy 16.77 1
25 Max Burgess 6 Downtown Montessori Academy 17.86 5
26 Donate Brown-S. 5 Early View Academy of Excell 17.89 4
Girls 1600 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ana Reynoso 6 Downtown Montessori Academy 7:55.84 1
2 Tali Allen 7 Downtown Montessori Academy 8:28.44 1
3 Amarie Hughes 7 Wedgewood Park 10:17.91 1
4 Maria Hoffman 5 Hartford Avenue 10:50.26 1
5 Mikhia Needom Henderson 8 Morse 11:19.90 1
6 Darrielle Wallace 8 Morse 16:05.28 1
Boys 1600 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Nathan Bertman(MSL2) 8 Milwaukee School Of Language 6:22.99 1
2 Oliver Masterson(MSL2) 6 Milwaukee School Of Language 6:34.42 1
3 Daniel Zello(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 6:50.63 1
4 Max Monroe 6 Downtown Montessori Academy 6:55.12 1
5 Kayomb Mazang(MSL1) 7 Milwaukee School Of Language 6:58.61 1
6 Wyatt Zoltowski(MSL1) 6 Milwaukee School Of Language 7:42.32 1
7 Quinton Bowman 8 Morse 10:03.29 1
Girls 4x200 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Rufus King International Ba 2:07.93 2
2 Milwaukee School Of Language 2:09.41 2
3 Rufus King International Ba 2:15.08 1
4 Milwaukee School Of Language 2:16.29 1
5 Milwaukee School Of Language 2:20.85 2
6 Milwaukee Academy of Science 2:21.75 2
7 Milwaukee School Of Language 2:22.16 1
8 Morse 2:23.74 2
9 Hartford Avenue 2:25.33 1
10 Wedgewood Park 2:26.03 2
11 Ben Franklin 2:35.37 2
12 Morse 2:41.00 1
13 Manitoba 2:48.53 1
Boys 4x200 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Milwaukee School Of Language 1:53.49 1
2 Morse 1:58.16 1
3 Rufus King International Ba 2:03.14 1
4 Downtown Montessori Academy 2:20.45 1
Girls 400 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Leah Perez 7 Fairview 1:19.78 1
2 Samariya Jones 8 Milwaukee Academy of Science 1:21.20 4
3 Kashana Mays 8 Rufus King International Ba 1:22.47 3
4 Ariel Miller 8 Rufus King International Ba 1:24.84 2
5 Ni'Ayla Brown 7 GreenTree Prep 1:25.02 1
6 Madison Thomas-Matthews(MSL1 8 Milwaukee School Of Language 1:26.42 3
7 Savannah Albarran 7 Thoreau 1:26.50 4
8 Addison Darby 7 Hartford Avenue 1:27.44 2
9 Maren Hartmann(MSL1) 7 Milwaukee School Of Language 1:27.73 5
10 Dayana Pierce 7 Milwaukee Academy of Science 1:28.14 5
11 Miriella Kolb(MSL2) 7 Milwaukee School Of Language 1:29.08 2
12 Arielle Beckley(MSL2) 6 Milwaukee School Of Language 1:29.68 1
13 Kalani Westbrook 6 Wedgewood Park 1:31.29 4
14 Joyce Ceballos 6 Downtown Montessori Academy 1:32.63 3
15 Ebeonna Crawford 6 Andrew Douglas 1:37.13 4
16 Deaja McClellan 7 Rufus King International Ba 1:39.26 2
17 Aubree Dhabolt 7 Fairview 1:40.24 5
18 America Reyes Vila 6 Wedgewood Park 1:41.35 4
19 Madison Darby 5 Hartford Avenue 1:42.78 4
20 Laiha Harris 6 Morse 1:43.71 3
21 Saveah Conley(MSL2) 8 Milwaukee School Of Language 1:52.32 1
22 Laniyah Harvey 5 Sherman (Milwaukee) 1:52.43 3
23 Valentina Fernandez 6 Downtown Montessori Academy 2:03.45 5
24 Dariel Thomas 6 Andrew Douglas 2:06.79 3
Boys 400 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Noah Albarran 8 Thoreau 1:03.78 1
2 Lusine Bility(MSL2) 8 Milwaukee School Of Language 1:05.49 5
3 Nathan Bertman(MSL2) 8 Milwaukee School Of Language 1:06.39 5
4 Cornel Penager Davidson 7 Wedgewood Park 1:06.88 5
5 Robert Jefferson 7 Thoreau 1:13.24 3
6 Yaovi Nyadzi 8 Thoreau 1:13.30 2
7 Izaac Romero 7 Wedgewood Park 1:16.75 4
8 Max Burgess 6 Downtown Montessori Academy 1:17.43 2
9 Christopher Edwards 7 Sherman (Milwaukee) 1:18.57 1
10 Andrew Jemison Jr. 7 Milwaukee Academy of Science 1:24.09 3
11 Ashard Blackmon 7 Fairview 1:24.96 4
12 Cirmontez Ward 8 Wedgewood Park 1:25.55 3
13 Jordan Jacobs 5 Early View Academy of Excell 1:25.60 3
14 Kody Williams 6 Ben Franklin 1:27.96 4
15 Ameere Berry 5 Shining Star 1:29.36 4
16 Jessie Whitehead 6 Morse 1:30.28 1
17 Nathan Randolph 7 Sherman (Milwaukee) 1:31.89 2
18 Amos Nieves 6 Shining Star 1:36.41 1
19 Ayden Sheffa 5 Early View Academy of Excell 1:39.21 3
20 Juelz Jacobs 6 Early View Academy of Excell 1:43.28 2
21 Malachi Miller 7 Sherman (Milwaukee) 2:22.92 1
Girls 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Milwaukee School Of Language 1:00.23 3
2 Morse 1:00.36 3
3 Rufus King International Ba 1:00.91 3
4 Rufus King International Ba 1:02.16 2
5 Milwaukee School Of Language 1:02.50 2
6 Milwaukee Academy of Science 1:02.89 3
7 Rufus King International Ba 1:04.34 3
8 Andrew Douglas 1:04.62 1
9 Milwaukee Academy of Science 1:06.18 3
10 Shining Star 1:06.48 2
11 Morse 1:08.73 2
12 Milwaukee School Of Language 1:09.22 2
13 Downtown Montessori Academy 1:19.73 3
14 Sherman (Milwaukee) 1:20.03 2
Boys 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Wedgewood Park 54.70 1
2 Andrew Douglas 55.52 1
3 Rufus King International Ba 55.69 2
4 Milwaukee School Of Language 56.61 2
5 Milwaukee School Of Language 57.79 1
6 Thoreau 58.46 2
7 Rufus King International Ba 59.78 1
8 Sherman (Milwaukee) 1:03.81 1
9 Morse 1:04.62 2
Girls 800 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Juliet Leger 7 Downtown Montessori Academy 3:11.01 1
2 Leah Perez 7 Fairview 3:27.37 2
3 Ana Reynoso 6 Downtown Montessori Academy 3:29.41 1
4 Savannah Albarran 7 Thoreau 3:29.51 2
5 Nyla Singleton 7 Shining Star 3:39.63 1
6 Maren Hartmann(MSL1) 7 Milwaukee School Of Language 3:45.52 2
7 Deja Starck(MSL2) 6 Milwaukee School Of Language 3:47.18 1
8 Dayana Pierce 7 Milwaukee Academy of Science 4:03.10 2
9 Aubree Dhabolt 7 Fairview 4:16.96 1
10 Trinity White(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 4:24.59 2
11 Chloe Traxel 8 Wedgewood Park 4:26.50 2
12 Madelyn Whalen 8 Wedgewood Park 4:44.48 2
13 Ja'kayla Day 6 Morse 6:47.42 2
Boys 800 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Noah Albarran 8 Thoreau 2:40.89 1
2 Christopher White(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 2:51.53 2
3 Malakai Green (MSL2) 8 Milwaukee School Of Language 2:53.78 2
4 Daniel Zello(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 3:01.50 2
5 Milo Elliott 7 Downtown Montessori Academy 3:02.30 1
6 Izaac Romero 7 Wedgewood Park 3:06.66 1
7 Max Monroe 6 Downtown Montessori Academy 3:15.20 2
8 Jeuis Vang 7 Thoreau 3:20.11 1
9 Kaden Crouthers 7 Rufus King International Ba 3:44.52 2
10 Joshua Gwiazdowski 7 Wedgewood Park 4:23.03 1
Girls 200 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Charissie Clark 8 Morse 29.41 5
2 KenJewel Lee 6 Rufus King International Ba 30.26 2
3 lanee Johnson 8 Rufus King International Ba 30.94 2
4 Cierra Grant 7 Shining Star 31.09 5
5 Annaliese Borowski 8 Downtown Montessori Academy 31.12 5
6 Shurya Orr 7 Sherman (Milwaukee) 31.75 3
7 Coricha Harris(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 31.98 5
8 Jornai Miller 6 Morse 31.99 2
9 Amoni Howard 8 Morse 32.75 3
10 Ranijah McDonald 7 Milwaukee Academy of Science 32.92 3
11 Arielle Beckley(MSL2) 6 Milwaukee School Of Language 33.67 4
12 Ni'Ayla Brown 7 GreenTree Prep 34.44 5
13 Danaye McGuire 8 Milwaukee Academy of Science 36.19 1
14 Kaleigha Weber(MSL2) 6 Milwaukee School Of Language 36.24 2
15 Miriella Kolb(MSL2) 7 Milwaukee School Of Language 36.48 5
16 Lariah Winston 6 Milwaukee Academy of Science 36.58 5
17 Nyla Singleton 7 Shining Star 36.78 2
18 Ebeonna Crawford 6 Andrew Douglas 37.71 4
19 America Reyes Vila 6 Wedgewood Park 38.36 4
20 Diamond Johnson 5 Sherman (Milwaukee) 38.85 3
21 gabriel Harris-Lockhart 5 Shining Star 39.26 1
22 Solana Muhammed 8 Downtown Montessori Academy 41.78 3
23 Ashley Gabriel 6 Manitoba 41.90 4
24 Brandasia Williams 8 Andrew Douglas 50.31 3
Boys 200 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Eric Swift 8 Morse 26.01 1
2 Giovonni Dixon 8 Andrew Douglas 26.55 3
3 Kion Harper(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 27.13 2
4 Lusine Bility(MSL2) 8 Milwaukee School Of Language 28.47 2
5 Dominis Banks 8 Andrew Douglas 28.54 5
6 Malachi Riddle 8 Morse 29.13 5
7 Ethan Finner 7 Wedgewood Park 30.27 4
8 Cornel Penager Davidson 7 Wedgewood Park 31.45 5
9 Christopher Edwards 7 Sherman (Milwaukee) 31.52 4
10 Matthew Lor 7 Morse 31.80 4
11 Robert Jefferson 7 Thoreau 32.14 2
12 River Stillman 5 Downtown Montessori Academy 32.21 4
13 Kayomb Mazang(MSL1) 7 Milwaukee School Of Language 33.71 1
14 Tavari Jordan 6 Andrew Douglas 35.60 5
15 Andrew Jemison Jr. 7 Milwaukee Academy of Science 36.33 4
16 Travis Shields 5 Shining Star 36.73 1
17 Amos Nieves 6 Shining Star 37.78 3
18 Ka'Lon Aponte 7 Manitoba 1:01.37 5
Girls Shot Put
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Danaye McGuire 8 Milwaukee Academy of Science 25-2 3
2 Darrielle Wallace 8 Morse 24-9 1
3 Saveah Conley(MSL2) 8 Milwaukee School Of Language 24-0 4
4 Divine Shapiro-Mitjans 8 Rufus King International Ba 22-8 4
5 Brendasia Williams 8 Andrew Douglas 22-6 3
6 Deja Starck(MSL2) 6 Milwaukee School Of Language 22-2 2
7 Sariya Gardner(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 21-5 4
8 Brooklyn Colas(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 20-9 1
9 Ja'kayla Day 6 Morse 20-3 4
9 Qorina Finch 6 Morse 20-3 4
11 Brandasia Williams 8 Andrew Douglas 20-2 3
12 Na'Korie Kordus 7 Manitoba 19-8 1
13 Kalani Westbrook 6 Wedgewood Park 19-6 4
14 Jazlin Bryant Bryant 7 Rufus King International Ba 19-3 2
15 Eleecia Woodards 7 Milwaukee Academy of Science 14-8 2
16 Cece Gozdowiak 6 Downtown Montessori Academy 14-6 3
17 Miya Valdez(MSL2) 8 Milwaukee School Of Language 13-8 3
18 Maren Hartmann(MSL1) 7 Milwaukee School Of Language 13-6 4
19 Kaliyah Morris 8 Sherman (Milwaukee) 13-2 2
20 Joyce Ceballos 6 Downtown Montessori Academy 13-0 2
21 Nora Kachache 5 Downtown Montessori Academy 12-10 4
22 Shanya Nelson 7 Manitoba 12-3 3
23 Lariah Winston 6 Milwaukee Academy of Science 11-11 1
Boys Shot Put
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Isaiah Bellamy 8 Thoreau 34-10 2
2 Ivan Henry 8 Rufus King International Ba 30-0 3
3 Azariah Luckett 7 Shining Star 28-3 4
4 D'Antoine Woji 8 Thoreau 28-0 1
5 Nathan Caldwell 8 Wedgewood Park 26-3 4
6 Jorden Clark 7 Fairview 24-10 4
7 Malakai Green (MSL2) 8 Milwaukee School Of Language 24-5 3
8 Ashard Blackmon 7 Fairview 24-4 1
9 Yaovi Nyadzi 8 Thoreau 24-2 2
10 Matthew Lor 7 Morse 24-0 1
10 Rudy Lollis(MSL2) 8 Milwaukee School Of Language 24-0 3
12 Quincy Spencer 6 Ben Franklin 22-4 3
13 Romello Green 6 Morse 22-0 4
14 Andre Tatum 7 Andrew Douglas 21-9 2
15 Xzavier Jacobs 8 Early View Academy of Excell 21-4 2
16 Nathan Randolph 7 Sherman (Milwaukee) 21-3 4
17 Drevaun Veal 7 Wedgewood Park 21-2 1
18 Andrew Jemison Jr. 7 Milwaukee Academy of Science 20-8 2
19 Christopher White(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 20-7 4
20 Tavari Jordan 6 Andrew Douglas 20-2 3
21 Juelz Jacobs 6 Early View Academy of Excell 19-5 1
22 Travis Shields 5 Shining Star 18-2 4
23 Max Burgess 6 Downtown Montessori Academy 16-6 2
24 Ikeen Williams 5 Sherman (Milwaukee) 12-10 4
25 Dominis Banks 8 Andrew Douglas 12-5 2
26 Illias Kachache 8 Downtown Montessori Academy 12-2 1
Girls High Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Samariya Jones 8 Milwaukee Academy of Science 4-2 1
2 Amarie Hughes 7 Wedgewood Park 3-10 1
3 lanee Johnson 8 Rufus King International Ba 3-10 1
4 Amireona Kincaid-Whitmore 8 Morse 3-10 1
5 Chavea Tucker-Williams 8 Wedgewood Park 3-8 1
6 Tess Ganski 8 Downtown Montessori Academy 3-6 1
7 Kamari Lock 7 Shining Star 3-6 1
8 Piper Smith 6 Downtown Montessori Academy 3-2 1
9 Selah Allen 5 Downtown Montessori Academy 3-2 1
9 Eleecia Woodards 7 Milwaukee Academy of Science 3-2 1
9 gabriel Harris-Lockhart 5 Shining Star 3-2 1
Boys High Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Eemir Jones 7 Wedgewood Park 4-10 1
2 Zyaire Perkins 8 Morse 4-6 1
3 Quinton Bowman 8 Morse 4-0 1
4 Drevaun Veal 7 Wedgewood Park 4-0 1
5 Azariah Luckett 7 Shining Star 3-10 1
Girls Long Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cierra Grant 7 Shining Star 12-2 1
2 Annaliese Borowski 8 Downtown Montessori Academy 11-2.75 1
3 Divine Shapiro-Mitjans 8 Rufus King International Ba 10-9.75 1
4 Jornai Miller 6 Morse 10-7.75 1
5 Juliet Leger 7 Downtown Montessori Academy 10-2 1
6 Tali Allen 7 Downtown Montessori Academy 10-1.75 1
7 Janilla Bell 7 Fairview 9-10 1
8 Madelyn Whalen 8 Wedgewood Park 9-8.75 1
9 Gabriella Forgie(MSL2) 7 Milwaukee School Of Language 9-8.25 1
10 Samariya Jones 8 Milwaukee Academy of Science 9-8 1
11 I'yonna Peterson 5 Ben Franklin 9-3.50 1
12 Liliana Vega(MSL2) 6 Milwaukee School Of Language 9-1 1
13 Brendasia Williams 8 Andrew Douglas 8-11.75 1
14 Leah Perez 7 Fairview 8-11.50 1
15 Aubree Dhabolt 7 Fairview 8-11 1
16 Ayanna Bond 7 Milwaukee Academy of Science 8-10.75 1
17 Alonah Hunter-Owens(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 8-7.25 1
18 Charissie Clark 8 Morse 8-4.50 1
19 Mia Williams 5 Early View Academy of Excell 8-2.75 1
20 Ella Efferetz 7 Manitoba 7-10.25 1
21 Shariyah Scott 5 Early View Academy of Excell 7-5 1
22 Ranijah McDonald 7 Milwaukee Academy of Science 7-1.50 1
23 Amoni Howard 8 Morse 6-4.75 1
Boys Long Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Isaiah Bellamy 8 Thoreau 14-0.50 1
2 Kion Harper(MSL1) 8 Milwaukee School Of Language 13-6 1
3 Malachi Riddle 8 Morse 12-11 1
4 Pereon Smith 7 Rufus King International Ba 12-9.25 1
5 Kareem Williams 8 Milwaukee Scholars 12-5 1
6 Monte Grays 7 Andrew Douglas 12-2.75 1
7 Yaovi Nyadzi 8 Thoreau 12-2.50 1
8 Shakil Dye 7 Wedgewood Park 12-0.75 1
9 Jayson Jefferson 6 Milwaukee Academy of Science 12-0.50 1
10 Cornel Penager Davidson 7 Wedgewood Park 11-5.75 1
11 D'Antoine Woji 8 Thoreau 11-4.25 1
12 Eric Meeks(MSL1) 7 Milwaukee School Of Language 11-3.50 1
13 Milo Elliott 7 Downtown Montessori Academy 11-2.75 1
14 Braeden Clincy 5 Ben Franklin 10-3.50 1
15 Ronye Ellis 7 Andrew Douglas 9-11 1
16 Christopher Edwards 7 Sherman (Milwaukee) 9-10.25 1
17 River Stillman 5 Downtown Montessori Academy 9-4.25 1
18 Azariah Luckett 7 Shining Star 9-3.75 1
19 Jorden Clark 7 Fairview 8-8 1
20 Andrew Jemison Jr. 7 Milwaukee Academy of Science 7-6.50 1
21 Jessie Whitehead 6 Morse 7-3 1
22 Ameere Berry 5 Shining Star 6-10.50 1
23 Leonard Willaims 5 Early View Academy of Excell 6-10 1
24 Ka'Lon Aponte 7 Manitoba 5-5 1
25 Donate Brown-S. 5 Early View Academy of Excell 4-8 1
Girls Triple Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jordyn Vine(MSL1) 7 Milwaukee School Of Language 24-9 1
2 Zarrihanna Johnson 7 Rufus King International Ba 21-11 1
3 Ja'niyla Kirkwood 5 Ben Franklin 18-10 1
4 Madison Thomas-Matthews(MSL1 8 Milwaukee School Of Language 18-7 1
5 Jade Libby 8 Morse 18-5 1
5 Tierra Liddell 6 Morse 18-5 1
7 Orla Campbell(MSL2) 6 Milwaukee School Of Language 18-3 1
8 Janelle Torres 5 Ben Franklin 18-2 1
9 Solana Muhammed 8 Downtown Montessori Academy 15-7 1
10 Miriella Kolb(MSL2) 7 Milwaukee School Of Language 14-4 1
11 Alexis Wright 8 Wedgewood Park 14-3 1
Boys Triple Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Shakil Dye 7 Wedgewood Park 29-2 1
2 Adrian Vukmirica 1 Fairview 28-2 1
3 Pereon Smith 7 Rufus King International Ba 27-7 1
4 Oliver Masterson(MSL2) 6 Milwaukee School Of Language 26-5 1
5 River Stillman 5 Downtown Montessori Academy 25-0 1
6 Lee Vines 7 Sherman (Milwaukee) 24-5 1
7 Wyatt Zoltowski(MSL1) 6 Milwaukee School Of Language 23-2 1
8 Ethan Finner 7 Wedgewood Park 22-11 1
8 Max Burgess 6 Downtown Montessori Academy 22-11 1
10 Max Monroe 6 Downtown Montessori Academy 20-11 1