Boys 100 Meters Varsity - Finals x
1. 12 Kristian Welch 11.63a Iola-Scandinavia
2. 9 Chris Snook 12.06a Pittsville
3. 12 Justin Ida 12.29a Wild Rose
4. 11 Payton Magdanz 12.46a Weyauwega-Fremont
5. 11 Lijah Arbanas 12.48a Necedah
6. 11 Cale Jakusz 12.51a Pacelli
7. 11 Jared Mata 12.64a Tri-County
12 Alec Kolar SCR Pittsville
100 Meters Varsity - Prelims x
1. 12 Kristian Welch 11.47a Iola-Scandinavia
4. 9 Chris Snook 12.00a Pittsville
2. 11 Payton Magdanz 12.31a Weyauwega-Fremont
3. 12 Justin Ida 12.37a Wild Rose
5. 12 Alec Kolar 12.41a Pittsville
6. 11 Cale Jakusz 12.51a Pacelli
7. 11 Lijah Arbanas 12.54a Necedah
8. 11 Jared Mata 12.66a Tri-County
9. 12 Sander Bronstad 12.72a Pittsville
10. 11 Sully DeCramer 12.74a Princeton/Green Lake
11. 12 Karl Boddy 12.77a Iola-Scandinavia
12. 11 Brian Ortega 12.84a Wild Rose
13. 9 Greg Ida 12.86a Wild Rose
13. 10 Alvaro Varo 12.86a Princeton/Green Lake
15. 12 Alec Henrich 13.19a Pacelli
16. 9 Julius Sulprizio 13.32a Weyauwega-Fremont
17. 9 Tristan Wollersheim 13.38a Weyauwega-Fremont
18. 9 Nate Bronk 15.54a Pacelli
9 Gavin McClellan SCR Iola-Scandinavia
200 Meters Varsity - Finals x
1. 12 Jack Zdun 24.66a Pittsville
2. 9 Nolan Jenkinson 24.82a Wild Rose
3. 11 Cale Jakusz 25.14a Pacelli
4. 10 Dawson Knutson 25.16a Tri-County
5. 11 Lijah Arbanas 26.01a Necedah
6. 12 Alec Henrich 26.26a Pacelli
7. 11 Nick Deguire 26.27a Necedah
8. 11 Jared Mata 26.78a Tri-County
200 Meters Varsity - Prelims x
1. 12 Jack Zdun 25.09a Pittsville
3. 10 Dawson Knutson 25.17a Tri-County
4. 11 Cale Jakusz 25.27a Pacelli
2. 9 Nolan Jenkinson 25.28a Wild Rose
5. 11 Nick Deguire 25.89a Necedah
6. 11 Lijah Arbanas 26.11a Necedah
7. 12 Alec Henrich 26.26a Pacelli
8. 11 Jared Mata 26.36a Tri-County
9. 9 Drew Vandervest 26.51a Weyauwega-Fremont
10. 11 Giovani Fredheim 26.63a Iola-Scandinavia
11. 11 Eli Harris 27.62a Pittsville
12. 11 Cameron Polack 27.78a Necedah
13. 9 Tristan Wollersheim 28.86a Weyauwega-Fremont
14. 9 Nate Bronk 34.10a Pacelli
12 Jake Allind SCR Pittsville
400 Meters Varsity - Finals x
1. 12 Tanner Hudziak 52.87a Wild Rose
2. 9 Chris Snook 54.37a Pittsville
3. 9 Nolan Jenkinson 55.77a Wild Rose
4. 12 Colton Ortner 56.72a Pittsville
5. 12 Max Firminhac 57.24a Pacelli
6. 10 Dawson Knutson 58.12a Tri-County
7. 9 Trayson Ortner 1:00.15a Pittsville
8. 9 Jacob Kuchkahn 1:05.04a Weyauwega-Fremont
9. 9 Tyler Bricco 1:05.87a Iola-Scandinavia
10. 9 Sawyer Hintz 1:05.95a Weyauwega-Fremont
800 Meters Varsity - Finals x
1. 12 Tanner Hudziak 2:09.31a Wild Rose
2. 11 Jedd Soda 2:11.34a Princeton/Green Lake
3. 10 Tommy Friday 2:12.46a Wild Rose
4. 10 Andrew Blanker 2:14.13a Pacelli
5. 10 Alex Flick 2:14.86a Princeton/Green Lake
6. 9 Hunter Wilke 2:15.03a Pittsville
7. 11 Tyler Kramer 2:15.88a Tri-County
8. 9 Trayson Ortner 2:20.31a Pittsville
9. 12 David Hager 2:20.77a Necedah
10. 11 Josh Zogleman 2:24.25a Pittsville
11. 9 Tyler Doorn 2:26.97a Tri-County
12. 10 Colin Wesolek 2:29.77a Necedah
13. 12 Max Firminhac 2:30.44a Pacelli
14. 9 Austin Buss 2:37.70a Iola-Scandinavia
15. 12 Brannon Dickens 2:40.32a Princeton/Green Lake
16. 11 Miguel Gonzalez 3:10.75a Tri-County
11 Chris Young SCR Weyauwega-Fremont
10 Jalen Block SCR Iola-Scandinavia
1600 Meters Varsity - Finals x
1. 10 Joe Makovec 4:56.35a Iola-Scandinavia
2. 9 Hayden Schwartzman 4:58.79a Wild Rose
3. 12 Jesse Poppy 5:04.31a Pittsville
4. 12 Spencer Stanosek-Rockwood 5:15.57a Wild Rose
5. 12 David Hager 5:17.69a Necedah
6. 11 Chris Young 5:18.09a Weyauwega-Fremont
7. 11 Devin Kallenbach 5:18.16a Princeton/Green Lake
8. 10 Alex Galatowitsch 5:19.99a Princeton/Green Lake
9. 10 Danny Kaehn 5:21.66a Tri-County
10. 10 Colin Wesolek 5:24.50a Necedah
11. 9 Hunter Grimm 5:25.35a Pittsville
12. 12 Brian White 5:34.24a Princeton/Green Lake
13. 12 Matt Nigh 5:38.04a Tri-County
14. 9 David Femal 5:46.34a Tri-County
15. 12 Massi Coscia 5:50.49a Pittsville
3200 Meters Varsity - Finals x
1. 10 Joe Makovec 10:54.21a Iola-Scandinavia
2. 9 Hayden Schwartzman 10:57.33a Wild Rose
3. 12 Jesse Poppy 11:04.25a Pittsville
4. 9 Duane Brazil 11:15.95a Weyauwega-Fremont
5. 11 Devin Kallenbach 11:25.62a Princeton/Green Lake
6. 10 Danny Kaehn 11:30.10a Tri-County
7. 10 Alex Galatowitsch 11:46.75a Princeton/Green Lake
8. 12 Brian White 11:57.57a Princeton/Green Lake
10 Andrew Blanker SCR Pacelli
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals x
1. 10 Jack Soda 16.19a Princeton/Green Lake
2. 12 Daniel Krause 16.82a Princeton/Green Lake
3. 12 Isaac Hanson 17.29a Wild Rose
4. 9 Mike Fitzgerald 17.44a Wild Rose
5. 10 Hayden Barker 21.32a Tri-County
6. 10 Ben Ebben 25.70a Tri-County
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals x
1. 10 Jack Soda 41.96a Princeton/Green Lake
2. 12 Isaac Hanson 42.33a Wild Rose
3. 12 Daniel Krause 44.33a Princeton/Green Lake
4. 9 Mike Fitzgerald 45.70a Wild Rose
5. 12 Everett Rasmussen 46.18a Pittsville
6. 10 Hayden Barker 47.35a Tri-County
7. 9 Logan Kicherer 57.94a Weyauwega-Fremont
8. 10 Ben Ebben 59.19a Tri-County
4x100 Relay Varsity - Finals x
1. - 46.14a Wild Rose
2. - 46.94a Pittsville
3. - 46.96a Weyauwega-Fremont
4. - 50.24a Princeton/Green Lake
5. - 52.48a Necedah
6. - 52.61a Iola-Scandinavia
7. - 59.48a Pacelli
4x200 Relay Varsity - Finals x
1. - 1:36.02a Wild Rose
2. - 1:40.79a Iola-Scandinavia
3. - 1:43.36a Princeton/Green Lake
4. - 1:44.63a Pittsville
5. - 1:47.05a Weyauwega-Fremont
6. - 1:51.14a Necedah
4x400 Relay Varsity - Finals x
1. - 3:37.19a Wild Rose
2. - 3:46.93a Pittsville
3. - 3:51.20a Weyauwega-Fremont
4. - 3:55.88a Princeton/Green Lake
5. - 4:04.83a Tri-County
6. - 4:32.56a Iola-Scandinavia
4x800 Relay Varsity - Finals x
1. - 8:39.18a Wild Rose
2. - 8:43.55a Pittsville
3. - 9:10.64a Princeton/Green Lake
4. - 9:25.21a Weyauwega-Fremont
5. - 9:32.15a Tri-County
Shot Put - 12lb Varsity - Finals x
1. 12 Brett Burant 43-05.50 Pacelli
2. 12 Brandon Drews 43-04.50 Princeton/Green Lake
3. 12 Tyler Bauer 42-04.00 Wild Rose
4. 12 Jake Allind 38-11.00 Pittsville
5. 12 Trevor Zywicki 37-06.50 Tri-County
6. 11 Garrett Golz 37-06.00 Wild Rose
7. 10 Ross Erhfurth 37-02.50 Wild Rose
8. 12 Jackson Eckendorf 37-02.00 Pacelli
9. 10 Nick Hibbard 36-00.50 Pittsville
Shot Put - 12lb Varsity - Prelims x
1. 12 Brett Burant 43-05.50 Pacelli
2. 12 Brandon Drews 41-07.50 Princeton/Green Lake
3. 12 Tyler Bauer 41-04.50 Wild Rose
4. 12 Jake Allind 38-11.00 Pittsville
5. 12 Trevor Zywicki 37-06.50 Tri-County
6. 11 Garrett Golz 37-06.00 Wild Rose
7. 10 Ross Erhfurth 37-02.50 Wild Rose
8. 12 Jackson Eckendorf 37-02.00 Pacelli
9. 10 Nick Hibbard 33-10.50 Pittsville
10. 10 ALex Larson 33-06.00 Pacelli
11. 10 Kyle Loerhke 32-07.50 Weyauwega-Fremont
12. 10 Marcus Sterbenz 32-06.00 Necedah
13. 11 Dylan Kicherer 31-09.50 Weyauwega-Fremont
14. 11 Austin Giles 30-03.00 Pittsville
15. 9 Austin Buss 29-02.00 Iola-Scandinavia
16. 9 Keygan Singh 26-00.50 Iola-Scandinavia
17. 9 Jack Kraemer 24-08.50 Iola-Scandinavia
18. 9 Owen Apland 24-02.50 Princeton/Green Lake
19. 9 Jacob Kuchkahn 23-08.00 Weyauwega-Fremont
20. 10 Eric Smedbron 19-11.00 Necedah
Discus - 1.6kg Varsity - Finals x
1. 12 Brandon Drews 153-10 Princeton/Green Lake
2. 12 Tyler Bauer 149-01 Wild Rose
3. 12 Brett Burant 138-07 Pacelli
4. 10 Nick Hibbard 122-10 Pittsville
5. 10 Blake Verchek 112-10 Princeton/Green Lake
6. 10 Ross Erhfurth 109-10 Wild Rose
7. 10 Kyle Loerhke 108-05 Weyauwega-Fremont
8. 12 Brandon Hanes 105-11 Weyauwega-Fremont
9. 12 Trevor Zywicki 102-04 Tri-County
Discus - 1.6kg Varsity - Prelims x
1. 12 Brandon Drews 152-10 Princeton/Green Lake
2. 12 Tyler Bauer 149-01 Wild Rose
3. 12 Brett Burant 138-07 Pacelli
4. 10 Nick Hibbard 122-10 Pittsville
5. 10 Blake Verchek 112-10 Princeton/Green Lake
6. 10 Kyle Loerhke 108-05 Weyauwega-Fremont
7. 12 Brandon Hanes 103-04 Weyauwega-Fremont
8. 10 Ross Erhfurth 101-04 Wild Rose
9. 12 Trevor Zywicki 101-01 Tri-County
10. 12 Kristian Welch 99-11 Iola-Scandinavia
11. 11 Nick Deguire 96-00 Necedah
12. 12 Jackson Eckendorf 93-03 Pacelli
13. 11 Austin Giles 91-11 Pittsville
14. 9 Owen Apland 85-08 Princeton/Green Lake
15. 10 Ben Ebben 82-07 Tri-County
16. 11 Dylan Kicherer 78-00 Weyauwega-Fremont
17. 10 ALex Larson 77-04 Pacelli
18. 10 Marcus Sterbenz 76-11 Necedah
19. 9 Jack Kraemer 75-03 Iola-Scandinavia
20. 9 Keygan Singh 60-05 Iola-Scandinavia
21. 10 Eric Smedbron 51-01 Necedah
High Jump Varsity - Finals x
1. 12 Everett Rasmussen 5-10.00 Pittsville
2. 12 Austin Schroeder 5-08.00 Wild Rose
3. 10 Jalen Block 5-08.00 Iola-Scandinavia
4. 12 Isaac Hanson 5-06.00 Wild Rose
5. 10 Andrew Blanker 5-02.00 Pacelli
6. 11 Jacob Lund 5-02.00 Wild Rose
7. 9 Drew Vandervest 5-02.00 Weyauwega-Fremont
8. 9 Tyler Doorn 5-00.00 Tri-County
9. 11 Giovani Fredheim 5-00.00 Iola-Scandinavia
Pole Vault Varsity - Finals x
1. 11 Jedd Soda 12-00.00 Princeton/Green Lake
2. 10 Jack Soda 11-06.00 Princeton/Green Lake
3. 10 Blake Verchek 8-06.00 Princeton/Green Lake
4. 11 Tyler Kramer 8-00.00 Tri-County
4. 11 Hunter McClone 8-00.00 Weyauwega-Fremont
6. 12 Jesse Poppy 7-06.00 Pittsville
6. 11 Eli Harris 7-06.00 Pittsville
8. 12 Matt Nigh 7-06.00 Tri-County
9. 10 Danny Kaehn 7-00.00 Tri-County
10. 12 Jack Zdun 6-06.00 Pittsville
Long Jump Varsity - Finals x
1. 12 Jeremy Lesniak 19-11.50 Wild Rose
2. 12 Tanner Hudziak 19-08.25 Wild Rose
3. 10 Jack Soda 19-07.25 Princeton/Green Lake
4. 11 Hunter McClone 18-04.50 Weyauwega-Fremont
5. 9 Chris Snook 17-10.00 Pittsville
6. 10 Hayden Barker 17-00.00 Tri-County
7. 11 Jared Mata 16-10.50 Tri-County
8. 9 Brock Brunner 14-02.25 Weyauwega-Fremont
9. 9 Hunter Grimm 14-02.25 Pittsville
Long Jump Varsity - Prelims x
1. 12 Jeremy Lesniak 19-11.50 Wild Rose
2. 12 Tanner Hudziak 19-08.25 Wild Rose
3. 10 Jack Soda 19-07.25 Princeton/Green Lake
4. 9 Chris Snook 17-10.00 Pittsville
5. 11 Hunter McClone 17-08.00 Weyauwega-Fremont
6. 10 Hayden Barker 17-00.00 Tri-County
7. 11 Jared Mata 16-10.50 Tri-County
8. 9 Hunter Grimm 14-02.25 Pittsville
8. 9 Brock Brunner 14-02.25 Weyauwega-Fremont
10. 9 Tyler Bricco 13-08.25 Iola-Scandinavia
Triple Jump Varsity - Finals x
1. 12 Dylan Pankow 41-00.50 Weyauwega-Fremont
2. 12 Justin Ida 40-06.00 Wild Rose
3. 12 Jeremy Lesniak 38-11.00 Wild Rose
4. 12 Isaac Hanson 38-11.00 Wild Rose
5. 10 Dawson Knutson 36-11.00 Tri-County
6. 9 Hunter Wilke 34-11.00 Pittsville
7. 12 Colton Ortner 34-04.25 Pittsville
8. 9 Trayson Ortner 32-08.00 Pittsville
9. 9 David Femal 30-07.00 Tri-County
Triple Jump Varsity - Prelims x
1. 12 Dylan Pankow 41-00.50 Weyauwega-Fremont
2. 12 Isaac Hanson 39-08.00 Wild Rose
3. 12 Justin Ida 38-09.00 Wild Rose
4. 12 Jeremy Lesniak 38-08.00 Wild Rose
5. 10 Dawson Knutson 36-11.00 Tri-County
6. 9 Hunter Wilke 34-11.00 Pittsville
7. 12 Colton Ortner 34-04.25 Pittsville
8. 9 Trayson Ortner 32-05.00 Pittsville
9. 9 David Femal 30-00.00 Tri-County
10. 11 Miguel Gonzalez 27-06.00 Tri-County
Girls 100 Meters Varsity - Finals x
1. 12 Bre Marchan 13.47a Wild Rose
2. 12 Mary Jenks 14.03a Wild Rose
3. 9 Makenna Brown 14.23a Iola-Scandinavia
4. 12 Hunter Frye 14.42a Iola-Scandinavia
5. 12 Sara Minor 14.53a Pittsville
6. 9 Vanessa Deguire 14.60a Necedah
7. 11 Alexis Riggs 14.62a Princeton/Green Lake
8. 9 Haley Ullom 14.82a Iola-Scandinavia
100 Meters Varsity - Prelims x
1. 12 Bre Marchan 14.00a Wild Rose
2. 12 Mary Jenks 14.13a Wild Rose
4. 9 Makenna Brown 14.33a Iola-Scandinavia
5. 12 Hunter Frye 14.41a Iola-Scandinavia
3. 9 Vanessa Deguire 14.47a Necedah
6. 12 Sara Minor 14.55a Pittsville
7. 11 Alexis Riggs 14.62a Princeton/Green Lake
8. 9 Haley Ullom 14.77a Iola-Scandinavia
9. 10 Alexis Rodriguez 14.90a Tri-County
10. 10 Jenelle Higgins 14.99a Pacelli
11. 10 Lexi Mydlach 15.10a Princeton/Green Lake
12. 9 Addy Lauritzen 15.15a Wild Rose
13. 10 Nellie Soda 15.26a Princeton/Green Lake
14. 9 Tristan Paulsen 15.59a Weyauwega-Fremont
15. 10 Amanda Deguire 15.65a Necedah
16. 12 Kayla Larson 15.97a Pittsville
17. 11 Deanna Borgman 16.64a Pittsville
18. 10 Delaney Lawlis 16.65a Pacelli
10 Brooke Schroeder SCR Pacelli
200 Meters Varsity - Finals x
1. 12 Bre Marchan 27.61a Wild Rose
2. 12 Alissa Korslin 28.71a Pittsville
3. 10 Olivia Bennott 29.16a Wild Rose
4. 9 Makenna Brown 29.25a Iola-Scandinavia
5. 9 Laura Mitch 29.60a Pacelli
6. 9 Vanessa Deguire 30.45a Necedah
7. 9 Ana Klein 30.58a Pittsville
8. 11 Briana Dickinson 30.71a Tri-County
200 Meters Varsity - Prelims x
1. 12 Alissa Korslin 28.31a Pittsville
2. 9 Makenna Brown 28.84a Iola-Scandinavia
4. 10 Olivia Bennott 28.99a Wild Rose
3. 12 Bre Marchan 29.13a Wild Rose
5. 9 Laura Mitch 29.39a Pacelli
6. 9 Ana Klein 29.78a Pittsville
7. 11 Briana Dickinson 29.86a Tri-County
8. 9 Vanessa Deguire 30.24a Necedah
9. 10 Brooke Hopkins 30.46a Tri-County
10. 12 Micaela Jobke 30.64a Iola-Scandinavia
11. 10 Alexis Rodriguez 30.81a Tri-County
12. 10 Nellie Soda 31.41a Princeton/Green Lake
13. 11 Megan Dorsett 31.61a Wild Rose
14. 10 Amanda Deguire 32.06a Necedah
15. 9 Tristan Paulsen 32.09a Weyauwega-Fremont
16. 9 Magan Ellioff 32.38a Iola-Scandinavia
17. 12 Kristin Darnell 32.93a Necedah
400 Meters Varsity - Finals x
1. 11 Ashley Caswell 1:04.24a Wild Rose
2. 12 Miranda Ortner 1:08.01a Pittsville
3. 10 Olivia Bennott 1:08.03a Wild Rose
4. 10 Brooke Hopkins 1:09.51a Tri-County
5. 12 Marlen Leyva 1:09.84a Weyauwega-Fremont
6. 10 Karli Hansen 1:10.11a Wild Rose
10 Carrissa Edgerton 1:11.47a Necedah
7. 12 Adrianna Kosobucki 1:14.89a Pacelli
8. 10 Julia Zinecker 1:15.33a Princeton/Green Lake
9. 11 Brynn Rasmussen 1:15.38a Iola-Scandinavia
10. 9 Amanda Ortner 1:16.41a Pittsville
11. 9 Abigail Dahlseng 1:16.46a Pacelli
12. 10 Amanda Deguire 1:16.64a Necedah
13. 11 Saige Holcomb 2:02.34a Weyauwega-Fremont
10 Megan VanMeter SCR Necedah
10 McKayla Behselich SCR Pittsville
800 Meters Varsity - Finals x
1. 11 Ashley Caswell 2:31.67a Wild Rose
2. 9 Grace VanHandel 2:32.72a Pacelli
3. 9 Grace Engebretson 2:33.40a Pacelli
4. 11 Elizabeth Cisewski 2:33.94a Pacelli
5. 11 Kylee Weasner 2:38.34a Wild Rose
6. 9 Tiffany Firth 2:56.79a Pittsville
7. 9 Payton Wester 2:59.14a Iola-Scandinavia
8. 12 Ryanne Benz 3:01.07a Weyauwega-Fremont
9. 9 Mhari Gohlke 3:01.35a Princeton/Green Lake
10. 10 Kacey Soetebier 3:01.39a Pittsville
10 Carrissa Edgerton 3:11.10a Necedah
11. 12 Kali Finch 3:11.86a Iola-Scandinavia
12. 10 Julia Zinecker 3:16.68a Princeton/Green Lake
13. 11 Hannah King 3:22.04a Necedah
12 Monica Dickson SCR Wild Rose
10 Megan VanMeter SCR Necedah
10 Reyna Gonzalez SCR Tri-County
9 Mikyla Reeck SCR Weyauwega-Fremont
1600 Meters Varsity - Finals x
1. 10 Erika Kisting 5:32.99a Iola-Scandinavia
2. 11 Leighten Fischer 5:35.47a Iola-Scandinavia
3. 9 Jada Beacom 6:00.22a Iola-Scandinavia
4. 9 Kiana Julian 6:12.11a Wild Rose
5. 9 Emma Kuklinski 6:16.01a Princeton/Green Lake
6. 9 Abby Wheaton 6:16.27a Weyauwega-Fremont
7. 12 Marlen Leyva 6:16.60a Weyauwega-Fremont
8. 12 Ari Gallegos 6:36.02a Wild Rose
9. 11 Athena Wolff 6:37.37a Wild Rose
10. 9 Mhari Gohlke 6:47.91a Princeton/Green Lake
11. 12 Kristin Darnell 6:54.25a Necedah
12. 10 Andrea Boyd 7:01.78a Tri-County
10 Reyna Gonzalez SCR Tri-County
9 Tiffany Firth SCR Pittsville
9 Grace Engebretson SCR Pacelli
3200 Meters Varsity - Finals x
1. 10 Erika Kisting 11:52.67a Iola-Scandinavia
2. 9 Emma Kuklinski 14:00.26a Princeton/Green Lake
3. 10 Andrea Boyd 15:33.24a Tri-County
4. 9 Selina Walters 16:06.39a Necedah
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals x
1. 12 Caragan Volz 16.18a Weyauwega-Fremont
2. 10 Taylor Wegner 17.20a Princeton/Green Lake
3. 12 Macy Klabunde 17.50a Tri-County
4. 11 Katie Craig 17.51a Tri-County
5. 10 Morgan Kuckkahn 19.18a Pacelli
6. 11 Kristin Jenks 19.31a Wild Rose
7. 9 Allie Bentley 20.20a Princeton/Green Lake
8. 10 Ivy Hoffman 20.82a Wild Rose
100m Hurdles - 33" Varsity - Prelims x
1. 12 Caragan Volz 16.40a Weyauwega-Fremont
2. 10 Taylor Wegner 17.25a Princeton/Green Lake
3. 11 Katie Craig 17.84a Tri-County
4. 12 Macy Klabunde 17.85a Tri-County
5. 11 Kristin Jenks 18.84a Wild Rose
6. 10 Morgan Kuckkahn 19.39a Pacelli
7. 9 Allie Bentley 20.49a Princeton/Green Lake
8. 10 Ivy Hoffman 20.71a Wild Rose
9. 9 Valhalla Jourdan 20.76a Weyauwega-Fremont
10. 10 MacKenzie Frye 21.05a Iola-Scandinavia
11. 11 Courtany Schwanebeck 21.89a Pittsville
12. 9 Star Rodriguez 22.44a Tri-County
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals x
1. 11 Katie Craig 50.59a Tri-County
2. 12 Macy Klabunde 50.67a Tri-County
3. 9 Addie Soda 52.46a Princeton/Green Lake
4. 9 Haley Kramer 53.58a Tri-County
5. 11 Kristin Jenks 56.33a Wild Rose
6. 10 Morgan Kuckkahn 56.93a Pacelli
7. 10 Ivy Hoffman 57.56a Wild Rose
8. 9 Valhalla Jourdan 58.52a Weyauwega-Fremont
4x100 Relay Varsity - Finals x
1. - 52.99a Weyauwega-Fremont
2. - 55.16a Wild Rose
3. - 56.89a Princeton/Green Lake
4. - 56.98a Pittsville
5. - 58.13a Tri-County
6. - 59.09a Iola-Scandinavia
7. - 1:06.79a Necedah
8. - 1:07.52a Pacelli
4x200 Relay Varsity - Finals x
1. - 1:52.69a Weyauwega-Fremont
2. - 1:52.96a Wild Rose
3. - 1:53.02a Pittsville
4. - 1:57.58a Tri-County
5. - 2:00.11a Pacelli
6. - 2:00.21a Iola-Scandinavia
7. - 2:02.65a Princeton/Green Lake
8. - 2:35.22a Necedah
4x400 Relay Varsity - Finals x
1. - 4:28.86a Wild Rose
2. - 4:30.05a Tri-County
3. - 4:40.21a Pacelli
4. - 4:49.69a Pittsville
5. - 4:57.41a Iola-Scandinavia
Mikaela Hintz
Natalie Schneider
Marissa Mason
Abby Wheaton SCR Weyauwega-Fremont
4x800 Relay Varsity - Finals x
1. - 10:44.45a Iola-Scandinavia
2. - 11:02.43a Wild Rose
3. - 11:54.33a Pacelli
Shot Put - 4kg Varsity - Finals x
1. 12 Sydney Clapper 36-02.50 Tri-County
2. 11 Gwynette Koch 30-07.50 Weyauwega-Fremont
3. 12 Alyssa Goode 29-10.50 Weyauwega-Fremont
4. 12 Hannah Ernst 26-10.00 Tri-County
5. 9 Amanda Piotrowski 26-02.50 Pittsville
6. 9 Katie Loehrke 26-00.00 Weyauwega-Fremont
7. 10 Lizeth Barbosa 25-06.50 Wild Rose
8. 10 Jillian Vandaver 25-06.50 Necedah
9. 12 Hunter Frye 24-04.50 Iola-Scandinavia
Shot Put - 4kg Varsity - Prelims x
1. 12 Sydney Clapper 36-02.50 Tri-County
2. 12 Alyssa Goode 29-10.50 Weyauwega-Fremont
3. 11 Gwynette Koch 29-05.00 Weyauwega-Fremont
4. 12 Hannah Ernst 25-09.50 Tri-County
5. 10 Jillian Vandaver 25-06.50 Necedah
6. 9 Amanda Piotrowski 25-00.50 Pittsville
7. 10 Lizeth Barbosa 24-09.50 Wild Rose
8. 9 Katie Loehrke 24-06.50 Weyauwega-Fremont
9. 12 Hunter Frye 23-08.00 Iola-Scandinavia
10. 12 London Wandler 22-10.50 Necedah
11. 9 Vanessa Deguire 22-08.50 Necedah
12. 10 Lexi Mydlach 22-07.50 Princeton/Green Lake
13. 9 Maggie Erickson 21-04.50 Pacelli
14. 9 Dani Mengel 20-09.00 Pacelli
15. 9 Arianna Johnson 16-05.50 Pacelli
Discus - 1kg Varsity - Finals x
1. 11 Gwynette Koch 97-01 Weyauwega-Fremont
2. 12 Mikaela Hintz 91-03 Weyauwega-Fremont
3. 9 Amanda Piotrowski 86-01 Pittsville
4. 10 Brooke Schroeder 86-00 Pacelli
5. 12 Hannah Ernst 76-10 Tri-County
6. 11 Courtany Schwanebeck 75-11 Pittsville
7. 10 Lizeth Barbosa 75-01 Wild Rose
8. 9 Katie Loehrke 73-08 Weyauwega-Fremont
9. 12 Sydney Clapper 72-04 Tri-County
Discus - 1kg Varsity - Prelims x
1. 11 Gwynette Koch 97-01 Weyauwega-Fremont
2. 12 Mikaela Hintz 91-03 Weyauwega-Fremont
3. 9 Amanda Piotrowski 86-01 Pittsville
4. 10 Brooke Schroeder 77-02 Pacelli
5. 11 Courtany Schwanebeck 75-11 Pittsville
6. 9 Katie Loehrke 72-06 Weyauwega-Fremont
7. 12 Sydney Clapper 72-04 Tri-County
8. 12 Hannah Ernst 68-05 Tri-County
9. 10 Lizeth Barbosa 67-11 Wild Rose
10. 10 Jillian Vandaver 67-03 Necedah
11. 12 London Wandler 65-08 Necedah
12. 9 Makenna Brown 61-10 Iola-Scandinavia
13. 9 Magan Ellioff 58-09 Iola-Scandinavia
14. 9 Maggie Erickson 55-00 Pacelli
15. 11 Deanna Borgman 50-09 Pittsville
16. 9 Dani Mengel 50-07 Pacelli
17. 9 Haley Ullom 44-01 Iola-Scandinavia
10 Megan VanMeter SCR Necedah
High Jump Varsity - Finals x
1. 12 Bre Marchan 5-03.00 Wild Rose
2. 10 Brooke Schroeder 4-09.00 Pacelli
3. 11 Ivy Klabunde 4-08.00 Tri-County
4. 11 Hannah Sroka 4-07.00 Weyauwega-Fremont
5. 11 Elizabeth Cisewski 4-06.00 Pacelli
6. 9 Emma Kuklinski 4-06.00 Princeton/Green Lake
10 Carrissa Edgerton 4-02.00 Necedah
7. 11 Andi Ponto 4-02.00 Weyauwega-Fremont
8. 10 Brooke Hopkins 4-02.00 Tri-County
9. 9 Tristan Paulsen 4-00.00 Weyauwega-Fremont
10. 12 Kali Finch 4-00.00 Iola-Scandinavia
10 Delaney Lawlis NH Pacelli
11 Alexis Riggs SCR Princeton/Green Lake
9 Payton Wester NH Iola-Scandinavia
Pole Vault Varsity - Finals x
1. 10 Nellie Soda 9-00.00 Princeton/Green Lake
2. 12 Macy Klabunde 8-06.00 Tri-County
3. 9 Ana Klein 7-06.00 Pittsville
4. 9 Addie Soda 7-06.00 Princeton/Green Lake
5. 11 Hannah Sroka 7-00.00 Weyauwega-Fremont
6. 10 Andrea Boyd 6-06.00 Tri-County
7. 9 Haley Kramer 6-00.00 Tri-County
8. 11 Samantha Lo Schiavo 6-00.00 Weyauwega-Fremont
9. 10 McKayla Behselich 5-00.00 Pittsville
Long Jump Varsity - Finals x
1. 11 Ashley Caswell 16-08.75 Wild Rose
2. 11 Leighten Fischer 15-10.75 Iola-Scandinavia
3. 11 Maya Dix 15-09.25 Wild Rose
4. 10 Taylor Wegner 15-00.25 Princeton/Green Lake
5. 11 Katie Craig 14-08.00 Tri-County
6. 11 Hannah Sroka 14-03.00 Weyauwega-Fremont
7. 10 McKayla Behselich 14-02.75 Pittsville
8. 9 Rebecca Sturgis 14-00.75 Pittsville
9. 9 Addie Soda 13-11.50 Princeton/Green Lake
Long Jump Varsity - Prelims x
1. 11 Ashley Caswell 16-01.50 Wild Rose
2. 11 Leighten Fischer 15-10.75 Iola-Scandinavia
3. 11 Maya Dix 15-09.25 Wild Rose
4. 11 Katie Craig 14-04.00 Tri-County
5. 11 Hannah Sroka 14-03.00 Weyauwega-Fremont
6. 10 Taylor Wegner 14-02.00 Princeton/Green Lake
7. 9 Rebecca Sturgis 14-00.75 Pittsville
8. 10 McKayla Behselich 13-11.25 Pittsville
9. 9 Addie Soda 12-09.00 Princeton/Green Lake
10. 11 Briana Dickinson 11-05.50 Tri-County
11. 12 Jo Jo Rux 10-10.50 Pittsville
10 Jessica Ramirez SCR Wild Rose
10 Alexis Rodriguez SCR Tri-County
Triple Jump Varsity - Finals x
1. 12 Caragan Volz 36-01.00 Weyauwega-Fremont
2. 10 Taylor Wegner 32-11.00 Princeton/Green Lake
3. 10 Jenelle Higgins 30-09.00 Pacelli
4. 9 Payton Wester 30-00.00 Iola-Scandinavia
5. 12 Hannah Ernst 29-08.75 Tri-County
6. 12 Micaela Jobke 29-07.50 Iola-Scandinavia
7. 10 Morgan Kuckkahn 29-04.25 Pacelli
8. 9 Addy Lauritzen 29-02.00 Wild Rose
9. 9 Allie Bentley 26-11.00 Princeton/Green Lake
Triple Jump Varsity - Prelims x
1. 12 Caragan Volz 36-01.00 Weyauwega-Fremont
2. 10 Taylor Wegner 32-04.00 Princeton/Green Lake
3. 9 Payton Wester 30-00.00 Iola-Scandinavia
4. 10 Jenelle Higgins 29-09.00 Pacelli
5. 12 Micaela Jobke 29-07.50 Iola-Scandinavia
6. 10 Morgan Kuckkahn 29-04.25 Pacelli
7. 9 Addy Lauritzen 29-02.00 Wild Rose
8. 12 Hannah Ernst 28-07.50 Tri-County
9. 9 Allie Bentley 26-11.00 Princeton/Green Lake
10. 11 Kristin Jenks 26-04.00 Wild Rose
10. 9 Kiana Julian 26-04.00 Wild Rose
12. 11 Deanna Borgman 23-10.50 Pittsville
13. 12 Jo Jo Rux 22-04.00 Pittsville
12 Paige Kempf SCR Weyauwega-Fremont
12 Miranda Ortner SCR Pittsville