Varsity Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Julius Ogari 12 Central Wisconsin Christi 12.01
2 Gabe Holub 10 Hustisford 12.14
3 Michael Milfred 9 Dodgeland 12.26
4 William Kehoe 11 Valley Christian (Oshkosh 12.37
5 Griffin Hughland 11 Wayland Academy 12.38
6 Parker Kilde 10 Lourdes Academy 12.40
7 Anthony Bushkie 9 Horicon 12.41
8 Dylan Kuehl 12 Hustisford 12.44
9 Gavin Ostrowski 9 Lourdes Academy 12.79
10 Dalton Griese 12 Valley Christian (Oshkosh 12.81
11 Braeden Aylesworth 11 Central Wisconsin Christi 13.04
X Hunter Morell 9 Horicon 13.40
12 Rueben Arellano 9 Oakfield 13.44
13 Owen Konop 10 Lourdes Academy 13.59
X Noah Sauer 12 Horicon 13.69
14 Koalyen Her 9 Hustisford 13.70
X Xander Berthold 11 Horicon 13.80
X Cole Hull 9 Horicon 13.84
15 Albert Ho 10 Wayland Academy 13.87
X Logan Powers 12 Horicon 13.99
16 Gage Genemann 9 Dodgeland 14.12
X Brett Behnke 10 Lourdes Academy 14.39
17 Connor Purvis 11 Wayland Academy 14.39
X Ricky Ibarra 9 Horicon 14.70
X Ballard Ezra 9 Horicon 15.12
X Shayne Fluhr 11 Horicon 15.62
Varsity Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 William Kehoe 11 Valley Christian (Oshkosh 23.97
2 Levi Vander Galien 9 Central Wisconsin Christi 24.43
3 Gabe Holub 10 Hustisford 24.58
4 Ethan Fraze 10 Horicon 24.72
5 Parker Kilde 10 Lourdes Academy 24.93
6 Benn Mbah 9 Central Wisconsin Christi 25.07
7 Isaac Abel 9 Central Wisconsin Christi 25.12
8 Asher Lindemann 9 Valley Christian (Oshkosh 25.17
9 Isaac Howard 9 Horicon 25.69
10 Gavin Ostrowski 9 Lourdes Academy 26.37
X Brady Elvers 11 Horicon 26.71
X Owen Konop 10 Lourdes Academy 27.48
X Noah Sauer 12 Horicon 28.30
X Xander Berthold 11 Horicon 28.69
11 Koalyen Her 9 Hustisford 28.69
X Kevin Wenninger 11 Horicon 28.82
X Tanner Vorass 11 Valley Christian (Oshkosh 29.09
12 Bennett Dercks 11 Oakfield 30.09
X Ayden Gripentrog 9 Horicon 30.42
X Ricky Ibarra 9 Horicon 30.87
X Ballard Ezra 9 Horicon 31.39
Brayden Mecklenburg 10 Lourdes Academy SCR
Varsity Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Griffin Hughland 11 Wayland Academy 54.15
2 Cade Vlietstra 10 Central Wisconsin Christi 55.15
3 Caleb Slings 11 Central Wisconsin Christi 58.43
X Wyatt Johnson 11 Horicon 59.21
4 Cody Frei 11 Horicon 1:03.22
5 Carter Schwartz 9 Horicon 1:03.62
X Gavin Hensley 12 Horicon 1:03.64
X Tanner Vorass 11 Valley Christian (Oshkosh 1:03.90
X Kevin Wenninger 11 Horicon 1:04.80
6 Landon Stiller 9 Dodgeland 1:06.01
7 Bennett Dercks 11 Oakfield 1:12.02
8 Hudson Martin 11 Oakfield 1:12.40
Varsity Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Evan Finger 12 Dodgeland 1:59.43
2 Griffin Hughland 11 Wayland Academy 2:05.98
3 Peyton Kane 12 Lourdes Academy 2:11.97
4 Jake Vander Werff 9 Central Wisconsin Christi 2:12.59
5 Jaiden Volbright 11 Oakfield 2:15.24
6 Logan Pickart 10 Dodgeland 2:19.10
7 Gavin Hensley 12 Horicon 2:29.37
8 James Browning 11 Dodgeland 2:31.34
9 Mason Carpenter 9 Lourdes Academy 2:35.76
10 Colten Gustavus 12 Oakfield 2:37.57
11 Michael Hoeksema 12 Central Wisconsin Christi 2:46.01
12 Cody Frei 11 Horicon 3:04.86
X Jacob Medina 11 Valley Christian (Oshkosh DNS
Varsity Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Evan Finger 12 Dodgeland 4:41.07
2 Elijah Wade 12 Valley Christian (Oshkosh 4:46.06
3 Peyton Kane 12 Lourdes Academy 4:47.46
4 Logan Pickart 10 Dodgeland 5:00.44
X Gabriel Medina 11 Valley Christian (Oshkosh 5:03.98
5 Drew Benson 10 Wayland Academy 5:11.62
6 Cole Volbright 11 Oakfield 5:19.81
7 Mason Holl 10 Horicon 5:20.84
8 Gavin Hensley 12 Horicon 5:21.61
9 Alex Paz 11 Oakfield 5:21.64
10 James Browning 11 Dodgeland 5:22.71
11 Mason Carpenter 9 Lourdes Academy 5:36.01
12 Colten Gustavus 12 Oakfield 6:10.78
X Rocco Barzano 10 Horicon 6:48.46
X Graham Dykstra 10 Horicon 7:02.98
Varsity Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Austin Zamorano 11 Horicon 10:53.34
2 Drew Benson 10 Wayland Academy 11:43.94
X Graham Dykstra 10 Horicon SCR
Varsity Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Zakaree Reinwald 10 Dodgeland 19.95
2 Joesph Statz 10 Dodgeland 21.31
3 Nathan Johnson 9 Dodgeland 21.74
4 Kyle Hipple 9 Lourdes Academy 21.80
5 Wesley Yaggie 10 Lourdes Academy 21.97
X Rocco Barzano 10 Horicon 22.45
Varsity Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Wyatt Johnson 11 Horicon 47.66
2 Zakaree Reinwald 10 Dodgeland 48.39
3 Kyle Hipple 9 Lourdes Academy 52.44
X Cayden Reinwald 11 Horicon 55.10
4 Wesley Yaggie 10 Lourdes Academy 55.77
5 Mason Holl 10 Horicon 56.25
X Graham Dykstra 10 Horicon 58.96
X Rocco Barzano 10 Horicon 1:00.28
Nathan Johnson 9 Dodgeland DNS
Varsity Boys 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Lourdes Academy 46.92
Will PollackGavin GresserKyle RalofskyGavin Ostrowski
2 Central Wisconsin Christian 47.20
Isaac AbelJulius OgariBraeden AylesworthBenn Mbah
3 Valley Christian (Oshkosh) 47.95
Matthew CurtisDalton GrieseAsher LindemannWilliam Kehoe
4 Dodgeland 52.89
Gage GenemannJoesph StatzJohn SchramekMichael Milfred
5 Horicon 52.96
Anthony BushkieCody FreiHunter MorellCayden Reinwald
X Dodgeland 59.52
John AppenfeldtRyan FehrmanLouie WhiteLandon Roy
Hustisford DNF
Aydan SchwarkKoalyen HerDylan KuehlGabe Holub
Varsity Boys 4x200m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Central Wisconsin Christian 1:36.35
Benn MbahJulius OgariLevi Vander GalienBenn McKean
2 Dodgeland 1:49.71
Nathan JohnsonJoesph StatzJohn SchramekMichael Milfred
3 Horicon 1:51.41
Hunter MorellCole HullAyden GripentrogXander Berthold
Lourdes Academy DNF
Will PollackGavin GresserKyle RalofskyBrayden Mecklenburg
Varsity Boys 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Central Wisconsin Christian 3:45.74
Cade VlietstraCaleb SlingsLevi Vander GalienBenn McKean
2 Horicon 3:54.60
Isaac HowardEthan FrazeAlec JarmainLogan McDonald
3 Oakfield 3:59.54
Cole VolbrightAlex PazHudson MartinJaiden Volbright
4 Dodgeland 4:11.83
Landon StillerZakaree ReinwaldLogan PickartEvan Finger
Lourdes Academy DQ
Will PollackGavin GresserPeyton KaneJonah Schori
Varsity Boys 4x800m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Horicon 9:51.21
Wyatt JohnsonLogan McDonaldAustin ZamoranoMason Holl
2 Central Wisconsin Christian 10:02.59
Michael HoeksemaMicah BartlettJake Vander WerffCaleb Slings
Varsity Boys Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Matthew Curtis 12 Valley Christian (Oshkosh 42-04.00
2 Jonah Schori 12 Lourdes Academy 42-00.75
3 Logan Powers 12 Horicon 40-10.00
4 Alexandros Giannopoulos 11 Valley Christian (Oshkosh 38-02.50
5 Brett Behnke 10 Lourdes Academy 37-11.75
6 John Appenfeldt 11 Dodgeland 37-10.25
7 Connor Purvis 11 Wayland Academy 37-09.00
8 Brady Elvers 11 Horicon 37-05.00
9 Aydan Schwark 12 Hustisford 36-10.50
10 Gavan Stark 12 Hustisford 35-10.50
X Caleb Roy 11 Dodgeland 33-08.50
11 Logan Hinzman 11 Horicon 33-04.25
12 Ryan Fehrman 9 Dodgeland 32-10.75
X Landon Roy 9 Dodgeland 32-08.00
13 Colter Sliper 9 Hustisford 31-02.75
X Shayne Fluhr 11 Horicon 30-09.25
14 Louie White 11 Dodgeland 30-06.25
X Eric Perez 9 Dodgeland 30-03.50
15 Hudson Martin 11 Oakfield 28-08.25
X Alex Perez 12 Dodgeland 28-07.25
16 Michael LaMore 11 Lourdes Academy 27-10.25
17 Logan Wobschall 11 Central Wisconsin Christi 27-06.50
X Hunter Hecht 9 Horicon 27-00.25
X Angel Artigas 9 Horicon 25-05.00
X Jimmy Vajgrt 10 Lourdes Academy 24-06.50
X Fadesola Akinde 9 Horicon 19-03.75
Varsity Boys Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Logan Powers 12 Horicon 129-02
2 Connor Purvis 11 Wayland Academy 98-01
3 Gavan Stark 12 Hustisford 96-06
4 Caleb Roy 11 Dodgeland 93-11
5 Alexandros Giannopoulos 11 Valley Christian (Oshkosh 93-06
6 Shayne Fluhr 11 Horicon 89-11
7 Aydan Schwark 12 Hustisford 89-06
8 Louie White 11 Dodgeland 87-06
X Landon Roy 9 Dodgeland 84-09
9 Colter Sliper 9 Hustisford 84-09
X Ryan Fehrman 9 Dodgeland 83-09
10 Jonah Schori 12 Lourdes Academy 82-02
11 Michael LaMore 11 Lourdes Academy 81-06
X Eric Perez 9 Dodgeland 77-09
12 Benn Mbah 9 Central Wisconsin Christi 77-05
X Brady Elvers 11 Horicon 77-03
X Owen Konop 10 Lourdes Academy 77-01
13 Logan Hinzman 11 Horicon 77-00
X Alex Perez 12 Dodgeland 76-09
14 Hudson Martin 11 Oakfield 74-09
15 Brett Behnke 10 Lourdes Academy 73-05
16 John Appenfeldt 11 Dodgeland 73-04
17 Logan Wobschall 11 Central Wisconsin Christi 73-02
X Jimmy Vajgrt 10 Lourdes Academy 73-00
X Hunter Hecht 9 Horicon 62-08
X Alec Jarmain 11 Horicon 47-03
X Fadesola Akinde 9 Horicon 45-11
X Angel Artigas 9 Horicon 43-06
X Jacob Bowman 10 Lourdes Academy 40-05
Matthew Curtis 12 Valley Christian (Oshkosh ND
Varsity Boys High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Cayden Reinwald 11 Horicon 5-10.00
2 Peyton Kane 12 Lourdes Academy 5-06.00
3 Cade Vlietstra 10 Central Wisconsin Christi 5-04.00
4 Rueben Arellano 9 Oakfield 5-04.00
5 William Kehoe 11 Valley Christian (Oshkosh 5-02.00
6 Ayden Gripentrog 9 Horicon 4-08.00
7 Joesph Statz 10 Dodgeland 4-06.00
X Ricky Ibarra 9 Horicon NH
Varsity Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Zakaree Reinwald 10 Dodgeland 9-00.00
2 Nathan Johnson 9 Dodgeland 7-00.00
3 Landon Stiller 9 Dodgeland 6-06.00
Varsity Boys Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Dylan Kuehl 12 Hustisford 20-07.00
2 Julius Ogari 12 Central Wisconsin Christi 20-05.50
3 Isaac Howard 9 Horicon 20-00.25
4 Gavin Gresser 12 Lourdes Academy 20-00.00
5 Will Pollack 12 Lourdes Academy 19-02.00
6 Benn McKean 12 Central Wisconsin Christi 18-04.50
7 Isaac Abel 9 Central Wisconsin Christi 17-04.00
8 Alec Jarmain 11 Horicon 16-11.75
9 Gabe Holub 10 Hustisford 16-10.75
10 Rueben Arellano 9 Oakfield 16-09.00
X Brady Elvers 11 Horicon 16-07.50
11 Ethan Fraze 10 Horicon 16-07.25
X Anthony Bushkie 9 Horicon 16-05.25
12 Dalton Griese 12 Valley Christian (Oshkosh 16-03.00
X Noah Sauer 12 Horicon 14-01.50
13 Bennett Dercks 11 Oakfield 13-04.25
X Ricky Ibarra 9 Horicon 12-07.25
X Cole Hull 9 Horicon 12-07.25
X Ballard Ezra 9 Horicon 12-05.00
X Fadesola Akinde 9 Horicon 7-00.00
Parker Kilde 10 Lourdes Academy ND
X Jacob Bowman 10 Lourdes Academy ND
Varsity Boys Triple Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Dylan Kuehl 12 Hustisford 43-11.50
2 Benn McKean 12 Central Wisconsin Christi 38-06.50
3 Cade Vlietstra 10 Central Wisconsin Christi 38-02.25
4 Elijah Wade 12 Valley Christian (Oshkosh 36-08.25
5 Alec Jarmain 11 Horicon 35-08.00
6 Jaiden Volbright 11 Oakfield 34-06.50
7 Anthony Bushkie 9 Horicon 34-05.50
8 Micah Bartlett 10 Central Wisconsin Christi 33-08.25
9 Noah Sauer 12 Horicon 33-07.00
10 Bennett Dercks 11 Oakfield 28-06.50
Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Miranda Firari 11 Dodgeland 12.78
2 Kayla Millikin 9 Hustisford 13.52
3 Emily Reynolds 12 Oakfield 13.81
4 Aubry Pufahl 9 Horicon 13.89
5 Ari Hildebrandt 11 Hustisford 13.94
6 Natalie Boehmer 9 Horicon 14.26
7 Chloe Mueller 9 Valley Christian (Oshkosh 14.41
X Elyse Kozikowski 9 Dodgeland 15.20
8 Chloe Gudex 9 Oakfield 15.33
X Rhea Zimmerman 10 Dodgeland 15.60
9 Cady Hoeper 10 Lourdes Academy 16.00
X Rayna Jansky 11 Valley Christian (Oshkosh 16.03
X Anna LeBouton 12 Horicon 16.12
10 Zheta Roloff 9 Horicon 16.20
X Miranda Guenterberg 10 Horicon 16.32
X Sophie Wolff 9 Horicon 16.47
X Jada Holl 9 Horicon 17.14
X Jordan Thomsen 9 Horicon 17.24
X Madison Ruggles 9 Horicon 17.29
Lily Meyer 10 Lourdes Academy SCR
Alanna Schuett 10 Wayland Academy SCR
Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kayla Millikin 9 Hustisford 28.67
2 Avery Hafenstein 9 Dodgeland 29.04
3 Ari Hildebrandt 11 Hustisford 29.20
4 Abi Streeter 12 Oakfield 29.97
5 Aubry Pufahl 9 Horicon 30.14
6 Avery Slings 10 Central Wisconsin Christi 30.31
7 Aryanna Oestreicher 12 Wayland Academy 32.37
8 Cady Hoeper 10 Lourdes Academy 33.25
X Rayna Jansky 11 Valley Christian (Oshkosh 33.37
9 Melanie Tushar 9 Lourdes Academy 33.40
10 Sophie Wolff 9 Horicon 35.00
11 Zheta Roloff 9 Horicon 35.92
X Madison Ruggles 9 Horicon 36.49
X Jada Holl 9 Horicon 36.85
Miranda Firari 11 Dodgeland SCR
Alanna Schuett 10 Wayland Academy DNS
Ryaan Williams 10 Lourdes Academy SCR
X Lily Meyer 10 Lourdes Academy SCR
Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Miranda Firari 11 Dodgeland 1:02.83
2 Ari Hildebrandt 11 Hustisford 1:04.65
3 Emily Reynolds 12 Oakfield 1:10.27
4 Natalie Boehmer 9 Horicon 1:11.99
5 Melanie Tushar 9 Lourdes Academy 1:13.32
6 Danika Walters 11 Horicon 1:15.90
7 Aryanna Oestreicher 12 Wayland Academy 1:19.73
8 Nora Waltz 11 Oakfield 1:20.77
Ryaan Williams 10 Lourdes Academy SCR
Elise Ritzema 10 Central Wisconsin Christi SCR
Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Shelby Buwalda 11 Central Wisconsin Christi 2:39.47
2 Leah Patterson 10 Valley Christian (Oshkosh 2:41.70
3 Sayrah Benzing 10 Dodgeland 2:42.60
4 Hailey Bohnert 9 Dodgeland 2:55.17
5 Danika Walters 11 Horicon 3:05.76
6 Rebekah Freund 9 Valley Christian (Oshkosh 3:12.75
7 Norah O'Brien 9 Valley Christian (Oshkosh 3:12.77
X Keira Rangel 9 Horicon 3:12.85
8 Ariel Nelson 11 Hustisford 3:16.24
9 Chloe Mueller 9 Valley Christian (Oshkosh 3:20.57
10 Annette Barzano 11 Horicon 3:22.84
X Kelly O'Neill 9 Horicon SCR
Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Leah Patterson 10 Valley Christian (Oshkosh 5:58.37
2 Tia Hildebrandt 10 Hustisford 6:18.14
3 Ariel Nelson 11 Hustisford 7:09.61
4 Annette Barzano 11 Horicon 7:21.71
Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Tia Hildebrandt 10 Hustisford 14:35.38
2 Sandra Osorio 9 Dodgeland 16:38.48
3 Nora Waltz 11 Oakfield 16:56.14
Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Olivia Ruis 11 Central Wisconsin Christi 17.09
2 Ali Sugden 12 Dodgeland 17.63
3 Stephanie Cox 11 Dodgeland 18.31
4 Kelsey Ewert 11 Hustisford 18.83
5 Tara Schaalma 10 Dodgeland 19.07
6 Chloe Studinski 10 Lourdes Academy 20.05
X Alexis Schultz 10 Dodgeland 20.80
7 Erin Lenhardt 9 Hustisford 20.83
Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Olivia Ruis 11 Central Wisconsin Christi 49.94
2 Abi Streeter 12 Oakfield 52.09
3 Stephanie Cox 11 Dodgeland 53.48
4 Ali Sugden 12 Dodgeland 53.74
5 Kelsey Ewert 11 Hustisford 54.41
6 Erin Lenhardt 9 Hustisford 1:05.40
Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Lourdes Academy 54.58
Mackenzie HavlikMary HusmanOlivia NielsenMackenzie Stelter
2 Dodgeland 57.85
Alexis SchultzElyse KozokowskiAvery HafensteinEmma Carpenter
3 Horicon 1:04.72
Anna LeBoutonJada HollJordan ThomsenMiranda Guenterberg
Varsity Girls 4x200m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Lourdes Academy 1:54.64
Mackenzie HavlikMary HusmanOlivia NielsenMackenzie Stelter
2 Central Wisconsin Christian 1:55.43
Avery SlingsOlivia RuisJolie SchoutenShelby Buwalda
3 Dodgeland 2:01.63
Alexis SchultzElyse KozokowskiAvery HafensteinEmma Carpenter
Horicon DNS
Zheta RoloffMadison RugglesKeira RangelKelly O'Neill
Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Lourdes Academy 4:26.97
Mackenzie HavlikOlivia NielsenMary HusmanMackenzie Stelter
2 Central Wisconsin Christian 4:34.61
Shelby BuwaldaMady FrieseErin RuisElise Ritzema
3 Dodgeland 4:40.80
Sayrah BenzingHailey BohnertStephanie CoxElizabeth Knueppel
X Valley Christian (Oshkosh) 5:18.39
Chloe MuellerNorah O'BrienRebekah FreundRayna Jansky
Varsity Girls 4x800m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Dodgeland 12:05.75
Hailey BohnertSayrah BenzingSyvana BenzingSandra Osorio
2 Horicon 12:57.11
Annette BarzanoKelly O'NeillKeira RangelDanika Walters
Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Adrianne Bader 11 Dodgeland 36-07.75
2 Camryn Hass 11 Valley Christian (Oshkosh 35-03.50
3 Deborah Mashock 12 Horicon 31-02.25
4 Emily Reynolds 12 Oakfield 31-00.75
5 Anna LeBouton 12 Horicon 30-06.25
6 Kate Johnsen 10 Lourdes Academy 29-09.50
X Madelyn Birrenkott 9 Dodgeland 29-01.00
7 Miranda Guenterberg 10 Horicon 27-10.00
8 Laura Binning 12 Lourdes Academy 26-02.00
9 Abby Bartlett 12 Central Wisconsin Christi 25-04.50
X Jordan Thomsen 9 Horicon 21-10.00
10 Ally Kaja 11 Lourdes Academy 20-07.75
11 Erin Tallman 10 Wayland Academy 19-09.75
Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Adrianne Bader 11 Dodgeland 99-07
2 Camryn Hass 11 Valley Christian (Oshkosh 89-03
3 Madison Perenboom 11 Lourdes Academy 87-01
4 Deborah Mashock 12 Horicon 87-01
5 Abby Bartlett 12 Central Wisconsin Christi 81-02
6 Erin Ruis 10 Central Wisconsin Christi 72-02
7 Abi Streeter 12 Oakfield 70-07
8 Kate Johnsen 10 Lourdes Academy 69-11
9 Natalie Boehmer 9 Horicon 68-10
X Madelyn Birrenkott 9 Dodgeland 66-09
10 Anna LeBouton 12 Horicon 64-00
X Jordan Thomsen 9 Horicon 56-00
X Miranda Guenterberg 10 Horicon 54-05
11 Ally Kaja 11 Lourdes Academy 47-05
12 Erin Tallman 10 Wayland Academy 41-07
Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Mady Friese 11 Central Wisconsin Christi 5-02.00
2 Ada Smies 10 Central Wisconsin Christi 4-10.00
3 Elise Ritzema 10 Central Wisconsin Christi 4-10.00
4 Chloe Studinski 10 Lourdes Academy 4-08.00
5 Avery Hafenstein 9 Dodgeland 4-06.00
6 Chloe Gudex 9 Oakfield 4-06.00
7 Abi Streeter 12 Oakfield 4-06.00
8 Aubry Pufahl 9 Horicon 4-04.00
9 Tara Schaalma 10 Dodgeland 4-04.00
10 Sophie Wolff 9 Horicon 4-02.00
Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Miranda Firari 11 Dodgeland 11-06.00
2 Sayrah Benzing 10 Dodgeland 7-06.00
3 Mia Pergande 9 Dodgeland 5-06.00
Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Tara Schaalma 10 Dodgeland 15-03.00
2 Mady Friese 11 Central Wisconsin Christi 14-06.50
3 Jolie Schouten 12 Central Wisconsin Christi 14-06.00
4 Natalie Boehmer 9 Horicon 14-04.50
5 Elizabeth Knueppel 11 Dodgeland 13-08.00
6 Emily Reynolds 12 Oakfield 13-02.00
7 Kelsey Ewert 11 Hustisford 13-02.00
8 Aryanna Oestreicher 12 Wayland Academy 12-07.00
9 Chloe Gudex 9 Oakfield 12-04.25
X Alexis Schultz 10 Dodgeland 12-03.50
10 Madison Ruggles 9 Horicon 11-08.25
11 Zheta Roloff 9 Horicon 11-04.50
12 Erin Lenhardt 9 Hustisford 11-02.25
13 Cady Hoeper 10 Lourdes Academy 10-11.00
Varsity Girls Triple Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Tara Schaalma 10 Dodgeland 31-04.00
2 Shelby Buwalda 11 Central Wisconsin Christi 30-11.50
3 Emma Carpenter 9 Dodgeland 28-09.50
4 Ada Smies 10 Central Wisconsin Christi 28-08.00
5 Elizabeth Knueppel 11 Dodgeland 28-00.00
6 Chloe Gudex 9 Oakfield 26-10.00