Girls 4x800 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Greenfield 11:48.99 1
2 Westosha Central 11:57.99 1
3 Ronald Reagan 12:31.84 1
4 East Troy 12:39.25 1
5 Edgar 13:03.39 1
Boys 4x800 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Westosha Central 8:48.47 1
2 East Troy 9:32.32 1
3 Sheboygan North 9:36.35 1
4 Ronald Reagan 9:48.55 1
5 Greenfield 9:53.35 1
6 Edgar 10:05.57 1
Girls 100 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Morgan Schnelle 11 Edgar 13.09 2
2 Amya Pluess 9 East Troy 13.78 2
3 Emily Zielinski 12 Martin Luther 13.96 2
4 Marie Nickolette 12 Westosha Central 14.19 2
5 Asalia White-Williams 10 Martin Luther 14.23 1
6 Leila Begin 12 Greenfield 14.35 2
7 Jakayla Kyles 11 Greenfield 14.39 2
8 Sophia Reinholz 9 Sheboygan North 14.42 2
8 Rachel Schneider 11 Edgar 14.42 2
10 Evelyn Neideffer 9 Westosha Central 14.68 1
11 Emily Kolb 11 Sheboygan North 14.73 1
12 Ariana Islami 12 East Troy 15.31 1
13 Kamili Alston 9 Messmer 15.63 1
14 Bismah Sheikh 9 Ronald Reagan 15.67 1
15 Akina Bell 10 Messmer 15.72 1
16 Jolieanne Xiong 9 Ronald Reagan 17.05 1
Boys 100 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Johquan Redding 11 Greenfield 11.59 2
2 Xavier Valentin 12 Martin Luther 11.69 2
3 Gevongio Bynum 11 Martin Luther 11.70 2
4 Anthony Myers 10 Sheboygan North 11.90 2
5 Jeremiah Heard 11 Messmer 12.20 1
6 Alexander Hernandez 9 Sheboygan North 12.23 2
7 Austin Alexander 11 Greenfield 12.37 2
8 Karter Butt 10 Edgar 12.52 2
9 Jack Verhaalen 9 Westosha Central 12.71 2
10 Colin Fort 10 Westosha Central 12.76 1
11 Taron Cooper 11 Messmer 13.06 1
12 Jayden Stukel 10 Ronald Reagan 13.12 1
13 Collin Charland 9 East Troy 13.69 1
14 Josiah Frias 10 Ronald Reagan 13.76 1
15 Preston Urban 9 East Troy 14.41 1
Girls 100 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Malia Hoesly 12 Edgar 18.03 1
2 Lily Tenuta 10 Ronald Reagan 19.70 1
3 Hailey Harpster 9 Westosha Central 20.29 1
4 Silvera Dudenhoefer 12 Ronald Reagan 20.64 1
5 Ruba Yousef 11 Greenfield 24.02 1
Boys 110 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mike Rasor 11 Westosha Central 16.61 2
2 Jonah Behling 10 Greenfield 16.62 2
3 Nick Scheidt 12 Martin Luther 17.65 2
4 Teegan Streit 10 Edgar 18.04 2
5 Christian Thompson 10 Ronald Reagan 18.57 2
6 Jacob Rasor 10 Westosha Central 19.18 2
7 Owen Baumann 12 Edgar 19.37 2
8 Peter Hughbanks 11 Greenfield 20.62 1
9 Max Olsen 9 Sheboygan North 20.88 1
10 Jessee Ruppel 11 Sheboygan North 23.27 1
Girls 200 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Morgan Schnelle 11 Edgar 26.68 2
2 Sophia Rondeau 11 East Troy 27.46 2
3 Emily Zielinski 12 Martin Luther 27.97 2
4 Aleah Daniels 11 Westosha Central 28.22 2
5 Georgia Acompanado 9 Greenfield 28.36 2
6 Fatima Fofana 11 Ronald Reagan 28.83 1
7 Carly Kreisa 12 Sheboygan North 29.26 2
8 Asalia White-Williams 10 Martin Luther 29.58 2
9 Gabriell Eppers 11 Westosha Central 30.88 2
10 Alice Revelli 12 Sheboygan North 31.83 1
11 Callie Hartranft 10 East Troy 32.53 1
12 Addison Trawicki 9 Edgar 32.85 1
13 Shanea Smith 9 Messmer 33.28 1
14 Bismah Sheikh 9 Ronald Reagan 33.55 1
15 Kamili Alston 9 Messmer 34.75 1
Boys 200 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Johquan Redding 11 Greenfield 23.45 2
2 Aidan Miller 11 East Troy 23.48 2
3 Gevongio Bynum 11 Martin Luther 23.80 2
4 Tyler Krohn 12 Greenfield 24.27 2
5 Anthony Myers 10 Sheboygan North 24.45 2
6 Jeremiah Heard 11 Messmer 24.84 1
7 Zion Owusu-Yeboa 10 Ronald Reagan 25.17 1
8 Bryan Lenaour 11 Westosha Central 25.25 2
9 John Densmore 11 East Troy 25.27 1
10 Alexander Schober 10 Sheboygan North 25.29 2
11 Ty Schnelle 9 Edgar 25.88 1
12 Colin Fort 10 Westosha Central 26.14 1
13 Cael Higgins 10 Edgar 27.23 1
14 Aidan Doonan 11 Ronald Reagan 29.22 1
15 Cordarro Harland 9 Messmer 33.06 1
16 Xavier Valentin 12 Martin Luther 36.76 2
Girls 1600 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Victoria Garces 9 Sheboygan North 5:24.44 1
2 Adriana Tonon 12 East Troy 6:23.38 1
3 Camryn Lau 9 Martin Luther 6:25.13 1
4 Julia Counterman 11 Greenfield 6:27.93 1
5 Natalie Thompson 10 Edgar 6:30.77 1
6 Gretchen Brewster 11 Edgar 6:32.13 1
7 Lauren Lindow 11 East Troy 6:35.96 1
8 Lilliana Switalski 9 Ronald Reagan 6:36.45 1
9 Opal Nicholson 11 Ronald Reagan 6:46.38 1
10 Maureen Rosenick 9 Westosha Central 6:51.99 1
11 Taylor Lau 12 Martin Luther 6:57.45 1
12 Aaliyah Schlemm 9 Greenfield 6:57.47 1
Boys 1600 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Thaddeus Zenk 12 Sheboygan North 4:59.44 1
2 Nathaniel Perez-Vega 12 Martin Luther 5:10.02 1
3 Travis Verhaalen 10 Westosha Central 5:12.33 1
4 Blake Leonhardt 10 Sheboygan North 5:22.37 1
5 Parker Tetting 12 Greenfield 5:24.10 1
6 Julian Rader 9 Ronald Reagan 5:41.05 1
7 Jonah Edwards 12 East Troy 5:44.01 1
8 William Krochalk 9 Ronald Reagan 5:44.60 1
9 Ruben Gonzalez 9 Greenfield 5:48.54 1
10 Ulysse Amiel-Saint-Andre 12 Martin Luther 6:01.13 1
11 Issac Halama 9 Edgar 6:15.38 1
12 Jerry Ellis 9 Messmer 7:05.16 1
Girls 4x200 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Westosha Central 1:51.39 1
2 Edgar 1:58.90 1
3 Sheboygan North 2:05.06 1
4 East Troy 2:05.31 1
5 Ronald Reagan 2:16.06 1
6 Greenfield 2:18.31 1
Boys 4x200 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Edgar 1:34.58 1
2 Westosha Central 1:34.86 1
3 Martin Luther 1:36.05 1
4 East Troy 1:38.39 1
5 Sheboygan North 1:38.79 1
6 Greenfield 1:43.28 1
7 Ronald Reagan 1:47.26 1
Girls 400 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Morgan Schnelle 11 Edgar 1:01.32 2
2 Sophia Rondeau 11 East Troy 1:02.04 2
3 Sophie Moravec 12 Martin Luther 1:03.85 2
4 Sarah Shear 9 Sheboygan North 1:06.86 1
5 Lauryn Buesing 10 Westosha Central 1:08.21 2
6 Olivia Sanders 11 Sheboygan North 1:08.85 2
7 Aliana Rauter 10 Ronald Reagan 1:08.86 2
8 Asalia White-Williams 10 Martin Luther 1:10.68 1
9 Gina Grenyo 12 Westosha Central 1:12.13 1
10 Katie Metcalf 11 East Troy 1:14.29 1
11 Mya Migacz 12 Greenfield 1:19.91 1
Boys 400 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Xavier Valentin 12 Martin Luther 50.93 2
2 Ryan Lang 9 Sheboygan North 52.29 2
3 Kieran Schindler 10 Martin Luther 53.09 2
4 Aidan Miller 11 East Troy 54.63 2
5 Tyler Welsch 12 Sheboygan North 55.33 2
6 Will Hoeller 12 Greenfield 56.45 1
7 Zach Geuder 11 East Troy 56.55 2
8 Bryan Lenaour 11 Westosha Central 56.64 1
9 Ty Schnelle 9 Edgar 58.77 1
10 Nathan Kushlan 12 Ronald Reagan 1:00.92 1
11 Kenneth Jerzy 9 Greenfield 1:03.99 2
12 Eli Slack 9 Edgar 1:05.59 1
13 Aidan Doonan 11 Ronald Reagan 1:06.49 1
Girls 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Westosha Central 52.33 1
2 Edgar 54.44 1
3 Greenfield 55.70 1
4 Sheboygan North 56.39 1
Boys 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Westosha Central 45.82 1
2 Sheboygan North 45.91 1
3 Edgar 46.23 1
4 Greenfield 46.37 1
5 Martin Luther 48.70 1
6 East Troy 56.97 1
Girls 300 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Leila Begin 12 Greenfield 51.65 2
2 Amber Skrzypcak 11 Edgar 53.12 2
3 Sanya Mujkanovic 11 Sheboygan North 53.22 2
4 Aliana Rauter 10 Ronald Reagan 54.11 1
5 Shelby Fabbri 9 Westosha Central 55.03 2
6 Dorthy Dottie Quasius 9 Sheboygan North 55.10 2
7 Malia Hoesly 12 Edgar 56.37 2
8 Hailey Harpster 9 Westosha Central 58.01 1
9 Ava Quirk 11 Ronald Reagan 1:05.31 1
Boys 300 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Nick Scheidt 12 Martin Luther 42.67 2
2 Teegan Streit 10 Edgar 43.20 2
3 Mike Rasor 11 Westosha Central 43.68 2
4 Jonah Behling 10 Greenfield 45.38 2
5 Jacob Rasor 10 Westosha Central 46.61 2
6 Vince Nienhuis 9 Sheboygan North 47.34 1
7 Owen Baumann 12 Edgar 49.46 2
8 Max Olsen 9 Sheboygan North 51.48 1
9 Usman Afzal 10 Greenfield 52.80 1
10 Enrico Scartozzi 10 Ronald Reagan 54.05 2
11 Preston Urban 9 East Troy 55.95 1
Girls 800 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sophie Moravec 12 Martin Luther 2:30.70 1
2 Raelyn Tetting 9 Greenfield 2:36.40 1
3 Margaret Gillmore 10 Westosha Central 2:45.92 1
4 Julia MacIntyre 10 Westosha Central 2:50.66 1
5 Camryn Lau 9 Martin Luther 2:59.08 1
6 Destiny Lozano 9 Ronald Reagan 3:07.60 1
7 Payton Binns 11 Greenfield 3:13.96 1
8 Brooklyn Schwoerer 11 Edgar 3:18.35 1
9 Maya Morales 10 Ronald Reagan 3:29.39 1
Boys 800 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Gabe Ostrowski 11 Greenfield 2:05.32 1
2 Nathaniel Perez-Vega 12 Martin Luther 2:08.97 1
3 Ryan Lang 9 Sheboygan North 2:12.12 1
4 Drew Thomas 10 Sheboygan North 2:14.09 1
5 Lukas Galley 9 Westosha Central 2:15.11 1
6 Chase Nogalski 11 East Troy 2:15.24 1
7 Jonathan Kurth 11 East Troy 2:17.14 1
8 Parker Tetting 12 Greenfield 2:25.34 1
9 Jack Johnson 11 Martin Luther 2:27.20 1
10 Jack Bremer 11 Westosha Central 2:27.46 1
11 Ethan Sondelski 11 Edgar 2:29.71 1
12 Julian Rader 9 Ronald Reagan 2:29.90 1
13 Desmond Hofmann-Larsen 9 Ronald Reagan 2:40.61 1
14 Issac Halama 9 Edgar 2:49.38 1
15 Jerry Ellis 9 Messmer 3:27.88 1
Girls 3200 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Victoria Garces 9 Sheboygan North 11:31.40 1
2 Gretchen Brewster 11 Edgar 15:05.55 1
3 Natalie Thompson 10 Edgar 16:06.40 1
Boys 3200 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Will Allen 12 Westosha Central 9:45.39 1
2 Thaddeus Zenk 12 Sheboygan North 11:05.26 1
3 Lucas Sternberg 11 Westosha Central 11:08.91 1
4 Finnegan Ricco 11 Ronald Reagan 11:44.97 1
5 Steven Wilson 11 Greenfield 12:12.76 1
6 Jack Matczak 10 Sheboygan North 12:24.39 1
7 Jacob Herrmann 10 Ronald Reagan 12:25.88 1
8 Isaac Sievert 10 Martin Luther 13:01.53 1
9 Ben Markham 10 East Troy 13:24.78 1
Girls 4x400 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Westosha Central 4:25.54 1
2 East Troy 4:34.35 1
3 Sheboygan North 4:36.59 1
4 Edgar 5:00.01 1
5 Martin Luther 5:00.28 1
6 Greenfield 5:35.79 1
Boys 4x400 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Westosha Central 3:34.35 1
2 Edgar 3:38.57 1
3 Martin Luther 3:39.40 1
4 Sheboygan North 3:42.61 1
5 East Troy 3:47.00 1
6 Greenfield 3:57.41 1
Girls High Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Caitlyn Barbian 11 Greenfield 4-7 1
2 Ella Morse 11 Edgar 4-7 1
2 Lily Tenuta 10 Ronald Reagan 4-7 1
4 Caroline Roberts 11 Martin Luther 4-6 1
5 Gabriell Eppers 11 Westosha Central 4-4 1
5 Skylar Holsen 9 Greenfield 4-4 1
7 Marley Kinzle 10 Westosha Central 4-2 1
8 Alexandra Ortleib 10 Sheboygan North 4-0 1
Boys High Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Rogan Lee 12 Martin Luther 6-4 1
2 Riccardo Piva 11 Martin Luther 5-8 1
3 Austin Alexander 11 Greenfield 5-8 1
4 Christopher Thompson 11 Ronald Reagan 5-8 1
5 Jessee Ruppel 11 Sheboygan North 5-6 1
6 Ayden Weisenberger 12 Edgar 5-6 1
7 Mike Rasor 11 Westosha Central 5-4 1
8 Matthew Breitrick 11 Greenfield 5-0 1
9 Isaac Schultz 12 Ronald Reagan 4-8 1
Girls Pole Vault
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ella Spilker 12 Martin Luther 11-0 1
2 Marley Kinzle 10 Westosha Central 9-0 1
3 Hattie Herrmann 12 Sheboygan North 8-6 1
4 Amelia Gajewski 10 Edgar 6-0 1
4 Julia Luellen 12 Westosha Central 6-0 1
Boys Pole Vault
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Joel Engberg 12 Westosha Central 10-6 1
2 Ben Binder 11 Greenfield 10-0 1
3 Blake Harrington 9 Sheboygan North 9-0 1
4 Jack Verhaalen 9 Westosha Central 9-0 1
5 Vince Nienhuis 9 Sheboygan North 8-0 1
6 Avery Normington 11 Edgar 7-0 1
6 Kohlbe Weisenberger 10 Edgar 7-0 1
Girls Long Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Georgia Acompanado 9 Greenfield 16-2 1
2 Brynn Wierzbicki 11 Westosha Central 15-10 1
3 Amya Pluess 9 East Troy 15-2 1
4 Morgan Schnelle 11 Edgar 15-0.50 1
5 Brooke Imhoff 10 Edgar 14-11 1
6 Evelyn Neideffer 9 Westosha Central 14-8 1
7 Olivia Nixon 10 East Troy 14-7 1
8 Caitlyn Barbian 11 Greenfield 14-1 1
9 Maddie Zielinski 10 Martin Luther 13-7.50 1
10 Dorthy Dottie Quasius 9 Sheboygan North 13-5 1
11 Claire Dailey 10 Sheboygan North 13-0.50 1
12 Ariah Ross 12 Ronald Reagan 12-4 1
12 Asalia White-Williams 10 Martin Luther 12-4 1
14 Silvera Dudenhoefer 12 Ronald Reagan 12-3 1
Boys Long Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Rogan Lee 12 Martin Luther 20-3 1
2 Brian O'Neil 10 Martin Luther 19-3 1
3 Mattison Butt 12 Edgar 18-7.75 1
4 Aaron Mueller 11 East Troy 18-0.75 1
5 Alex Sippy 11 Westosha Central 17-10 1
6 Christopher Thompson 11 Ronald Reagan 17-5.25 1
7 Karter Butt 10 Edgar 17-3.50 1
8 Colin Fort 10 Westosha Central 16-11.50 1
9 Tyler Krohn 12 Greenfield 16-6 1
10 Marcellus Satterfield 12 Greenfield 16-2 1
11 Thomas Basler 11 Sheboygan North 15-11.50 1
12 Louis Link 11 Ronald Reagan 15-7.50 1
13 Aidan Miller 11 East Troy 15-6.25 1
14 Max Olsen 9 Sheboygan North 15-5.50 1
Girls Triple Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Rachel Schneider 11 Edgar 30-9.50 1
2 Aliana Rauter 10 Ronald Reagan 30-6.50 1
3 Brooke Imhoff 10 Edgar 30-6 1
4 Brynn Wierzbicki 11 Westosha Central 30-5 1
5 Caitlyn Barbian 11 Greenfield 30-1 1
6 Evelyn Neideffer 9 Westosha Central 30-0.50 1
7 Riley Fitch 10 East Troy 29-5.50 1
8 Jillian Pergande 10 East Troy 28-10 1
9 Sophia Mesa 10 Greenfield 27-10.50 1
10 Silvera Dudenhoefer 12 Ronald Reagan 26-4.50 1
Boys Triple Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Gevongio Bynum 11 Martin Luther 40-11.50 1
2 Teegan Streit 10 Edgar 39-10 1
3 Brian O'Neil 10 Martin Luther 39-5 1
4 Mattison Butt 12 Edgar 38-10 1
5 Colin Fort 10 Westosha Central 36-3 1
6 Tyler Krohn 12 Greenfield 35-5.50 1
7 Marcellus Satterfield 12 Greenfield 33-6.50 1
8 Alexander Hernandez 9 Sheboygan North 32-10.75 1
9 Louis Link 11 Ronald Reagan 31-4 1
10 Owen Hornickel 9 Sheboygan North 31-1 1
11 Enrico Scartozzi 10 Ronald Reagan 30-2 1
Girls Discus Throw
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kyra Anderson 10 Edgar 97-9 1
2 Megan Greenlees 11 East Troy 86-6 1
3 Jailyn Powell 12 Martin Luther 78-2 1
4 Chloe Lois 10 Westosha Central 76-10 1
5 Sophia Larson 12 Edgar 75-10 1
6 Caroline Roberts 11 Martin Luther 74-6 1
7 Brenna Gagliano 10 Westosha Central 71-1 1
8 Gianna Dedick 9 East Troy 70-0 1
9 Angelie Orta 11 Greenfield 61-8 1
10 Madyson Yellstrom 10 Ronald Reagan 57-6 1
11 Paige Krugel 12 Sheboygan North 55-11 1
12 Megan Malkovich 12 Greenfield 52-8 1
13 Lucia Jaime 11 Ronald Reagan 48-3 1
Boys Discus Throw
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mason McNeill 11 Westosha Central 144-9 1
2 Jace Kohel 12 Edgar 115-2 1
3 Carver Higgins 11 Edgar 105-4 1
4 Lashawn Wesley-Carter 12 Martin Luther 105-2 1
5 Angel Martinez 11 Sheboygan North 103-8 1
6 Blake Kader 11 East Troy 100-8 1
7 Aaron Ramirez 12 Greenfield 100-3 1
8 Travis Harpster 12 Westosha Central 99-10 1
9 Rogan Lee 12 Martin Luther 94-9 1
10 John Densmore 11 East Troy 91-7 1
11 David Fischer 10 Greenfield 89-11 1
12 Mason Huston 10 Greenfield 85-9 1
13 Trenton Tagel 12 Sheboygan North 81-9 1
Girls Shot Put
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sophia Larson 12 Edgar 33-1.50 1
2 Kyra Anderson 10 Edgar 31-2.50 1
3 Lauren Goforth 12 Westosha Central 29-9 1
4 Paige Walker 11 Sheboygan North 27-6 1
5 Jailyn Powell 12 Martin Luther 27-2 1
6 Ella Spilker 12 Martin Luther 25-10 1
7 Kenny Broadway 9 Westosha Central 24-3.75 1
8 Angelie Orta 11 Greenfield 23-1 1
9 Akina Bell 10 Messmer 22-11.50 1
10 Avonna Niegelsen 12 East Troy 21-0 1
11 Paige Krugel 12 Sheboygan North 20-9.50 1
12 Haelyn Houston 10 East Troy 20-7.50 1
13 Madyson Yellstrom 10 Ronald Reagan 20-1.75 1
14 Lucia Jaime 11 Ronald Reagan 19-0.25 1
15 Elena Wolter 11 Greenfield 17-11.75 1
Boys Shot Put
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mason McNeill 11 Westosha Central 45-1.75 1
2 Angel Martinez 11 Sheboygan North 43-9 1
3 Blake Kader 11 East Troy 40-10 1
4 Jaymar Lee 11 Martin Luther 40-8.75 1
5 Mason Debbink 11 Sheboygan North 39-9.75 1
6 Dennis Padgett 12 Westosha Central 38-3 1
7 Carver Higgins 11 Edgar 37-6 1
8 Lashawn Wesley-Carter 12 Martin Luther 35-9.50 1
9 John Plazek 12 Greenfield 34-11 1
10 Xavier Serrano 12 Greenfield 34-0.25 1
11 Kevin Jagiello 12 Messmer 32-1.50 1
12 Parker Schutte 12 Edgar 32-0.50 1
13 Hunter Hadrath 9 East Troy 29-0 1
14 Taron Cooper 11 Messmer 28-11 1